4144

‫noushing2002@gmail.com‬‏،
‫gilsasmart@gmail.com‬‏،
‫hadicheshmeh@gmail.com‬‏،
‫shahedin_ghiamat@yahoo.com‬‏،
‫amir19850lajevardi@gmail.com‬‏،
‫ghs.frm@gmail.com‬‏،
‫JAFAR.NAVIDI@yahoo.com‬
کاربر گرامی سایت دانلودکده فایل آمایش توجه داشته باشید که :
سایت 3 روز بصورت آزمایشی ( در دو بازه زمانی در نیمه دوم اردیبهشت 98 ) برای تست میزان بازدهی کسب و کار فروش فایل های دانشجویی فعال بوده که در این مدت شما اقدام به خرید فایل کرده اید 
متاسفانه به علت مسافرت و مشکلات شخصی قادر به پاسخگویی به موقع نبوده ایم 
با عرض پوزش از شما بابت اتلاف وقتتان درخواست میشود
برای عودت وجه واریزیتان  از طریق پاسخ به همین ایمیل یا شماره تماس 09332978858 شماره کارت خودتان را ارسال نمایید. تا وجه واریزتان عودت داده شود
با تشکر
سلام.
از میان کاربران سایتم احتمال میدهم شما نیروی محترم پلیس فتا شهرستان ارومیه باشید.
جناب سروان من 7 ساله تو اینترنت فعالم و به هیچ عنوان از قوانین سعی کرده ام تخطی نکنم . 
در اردیبهشت ما سعی داشتم میزان بازدهی سایت های فروش مقالات و تحقیق دانشجویی را محک بزنم . قبلش چند تا سایت با صفحات استاتیک تو کلماتی که فکر میکردم ورودی گوگل بالایی داشته باشند زده بودم ( از 15 فروردین تا 15 اردیبهشت سایتهای استاتیک را تو گوگل بالا آوردم)
چند روزی هم وقت گذاشتم و تعدادی از محصولات سایت آسان داک را که مدیرش همشهری شما هستند را تو یه سایت تستی بنام آمایش کپی کردم . و سایتهایی که تو گوگل بالا آورده بودم را بهش ست کردم .
سایتها با اینکه تو گوگل رتبه های بالایی داشتند اصلا بازدید بالایی نداشتند ( دمثلا خط 3 کلمه پروپوزال آماده  خط یک کلمه تحقیق دانشجویی و .. را گرفته بودم)
چون از لحاظ میزان بازدید کیفیت و بازدهی این کسب و کار برایم روشن نشد . یه درگاه واسط برای سایت آمایش که محصولاتی را داخلش ریخته بودم گرفتم  ( محصولاتی بدون فایل و بصورت کپی متنی). با این تصور که شاید روزی 30 تا بازدید داشته باشند این کلمات ولی ممکن است از 30 نفر درصد بالاییشون خریدار باشند و مثلا روزی 15 تا فایل را بشه فروخت.
برای همین درگاه را وصل کردم و مواظب بودم که اگه خریدی انجام شه پاسخ بدم یا فایل را از سایتهای دیگه بخرم برایش بفرستم یا نهایتا پولش را برگردونم . اولین نفری که خرید بدون هیچ مشکلی فایلش را خریدم براش فرستادم . 
اصل ماجرا از اینجا شروع شد.  19 اردیبهشت مراسم چهلم یکی از اقوام نزدیک خانومم بود . رفتیم که تا 24 ساعته برگردیم . مریض شدن بد موقع مادرم همه برنامه ریزی ام را بهم زد . درگاه سایت را غیر فعال نکرده بودم و رفتم به یه مسافرت دیگه شهرستان اردبیل .
25 اردیبهشت برگشتم .
همشهری شما که سایتی بنام آسان داک داره و تو این زمینه کار میکنه چون مطالب را از سایت اون کپی کرده بودم و احساس میکرد یه رقیب جدید داره اضافه میشه از فرصت نهایت استفاده را کردند . و با انجام حدود 4 تراکنش و مجاب کردن شما به انجام 2 تراکنش شکایتی از من ثبت کرده اند.
از این سایت کلا 10 تا تراکنش انجام شده . فایل را برای 2 نفر خریدم ارسال کردم . پول یه نفر دیگه را هم بهش برگردوندم. فقط این شاکی منه که احتمالا 4 تا تراکنش زده با نام های مختلف  و کلا به مبلغ 60 هزار تومان و آن را مبنای شکایت کرده. البته 2 مورد هم خودتون خریدین که شماره کارت بدین تقدیمتون میکنم.
از دو روز قبل تا الان سعی کرده ام دوستانه حلش کنیم ولی تا الان به نتیجه ای نرسیده ایم. هر چه قدر من سعی میکنم راضیش کنم ایشون بیشتر پاشا فشار میده . مشکل من فقط هزینه درگیر شدن تو دادگاه و داسرا و وقتیه که باید بذارم .
من با درگاه بیت پی حدود یکساله کار میکنم . قبل از اون هم با درگاه شبکه پرداخت پی کار میکردم
حتی یه نفر شاکی نداشته ام.
حتی یه نفر به والله
البته کار اصلی من خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگره و بین کارام برای گذروندن امورات و خرج زندگی زمینه های مختلف فروش فایل را تست میکنم و بیشتر نمونه سوال میفروشم . تا الان که اینطوری بوده
تو زمینه دانشجویی هم تستی که گرفتم کلا بیخیالش شدم . لطفا شما این شاکی من را مجاب کنید من را نکشونه تا ارومیه . تو این گرونی کلی برای من هزینه خواهد داشت. 
الان شما اگه برادری کنید این پرونده را برای من از راه دور حل و فصلش کنید بینهایت منا شرمنده خودتون کردین.
من هم همشهری و همزبان شما هستم . متولد شهرستان خلخال .. الان هم یا تو خلخال ساکنم یا تو مارلیک کرج . راه دوری نمیره و انشالله عمری باشه بتونم محبت شما را جبران کنم . 
هر مدرکی هم لازم دونستین بگین براتون بفرستم.
دسترسی به سایت آمایش
یا هر دسترسی دیگه ای صلاح میدونین دستور بدین بفرستم خدمتتون خودتون بتونین چک کنید.