11

کارخانه تولید آجر سادات ( حسینی ) در سال ۱۳۶۵ تاسیس گردید. این کارخانه تا سال ۱۳۷۰ آجر زبره تولید می نمود. که این کار با قالب دستی توسط کارگران به روش سنتی انجام می گرفت. در سال ۱۳۷۱ تولید کارخانه به صورت نیمه اتوماتیک ( آفتاب خشک ) انجام می شد و در سال ۱۳۸۰ با احداث خشک کن از حالت آفتاب خشک خارج شده و محصولات این کارخانه به محصولات درجه یک تبدیل گردید.
 در حال حاضر این کارخانه دارای نشان استاندارد ملی، گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱  و ایزو ۱۴۰۰۱ می باشد .

کارخانه آجرسفال گرگین شرکت آجر سفال گرگین در سال ۱۳۸۳ با توجه به نیاز فعالیتهای عمرانی به مصالح ساختمانی مدرن اقدام به سرمایه گزاری بروی خط تولید آجر سفال با تکیه بر تکنولوژی فرانسه نمود.و این نمایندگی دراسفند ماه سال ۱۳۸۵ در شرایطی با کار خانه آجرسفال گرگین شروع به همکاری کرد که در استان کردستان و شهرستان های حومه این استان اکثر مردم(چیزی حدود ۹۸ درصد) با این کارخانه و محصولات آن آشنا نبودند وفروش این محصول در استان چیزی در حدود ۵ درصد بودکه با سیاست های اقتصادی اتخاذ شده توسط این نمایندگی هم اکنون استان کردستان در رتبه دوم فروش در سطح ایران را،از کارخانه آجر سفال گرگین، را در اختیار دارد . لازم به ذکر است در بدو شروع به کار این نمایندگی مشکلاتی از قبیل عدم آشنایی مردم از محصولات و سطح کیفی آن ، تبلیغات منفی سایر فروشندگان انواع آجرسفال های دیگر،مقاومت استاد کاران در استفاده از محصولات گرگین و … وجود داشت.

کم کم با معرفی محصولات و استفاده مردم و شناخت آنها با توجه به مزایای آن نسبت به سایر محصولات در حال حاضربه عنوان مثال در ۷۵درصد از ساخت و ساز های شهرستان سقز در طول سال ۱۳۸۷ از محصولات گرگین استفاده شده است وهم اکنون پس از دو سال و اندی کیفیت عالی این محصول که موفق به اخذ استاندارد درجه یک هم شده است مورد تایید اکثر پیمانکاران ،مهندسان،انبوه سازان ،شرکت های ساختمانی و استاد کارن می باشدو مردم با کمال میل و رغبت کافی از این محصول استفاده می کنند و هیچگونه دغد غه ای فکری نسبت به استفاده از این محصول را ندارند هرچند مزایای این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه یکی از برگ های برنده این محصول در عرصه رقابت اقتصادی محسوب می شود و خود یکی از مهمترین عوامل تبلیغاتی بشمار می آید( مشروح این مزایا به تفصیل در بخش نظرات امده است).

اما خارج از این مزایا این نمایندگی با ارائه خدمات ویژه از قبیل تحویل محصول در اسرع وقت ،ایجاد شعبه های مختلف در سطح استان و سایر شهرستان های حومه،داشتن انبار متنوع ،استخدام کارگران ماهر جهت تخلیه سفال ها در طول شبانه روز ،متعهد بودن به قرارداد های فی مابین نمایندگی و مشتریان در راستای شعار مشتری مداری که همواره این اصل را سرلوحه کار خود قرار داده است ، داشتن ماشین آلات مختلف جهت پخش محصولات در سطح شهرستان و سایر شهرستان های تحت پوشش ، تخفیف ویژه جهت ساخت مدارس ، بیمارستان ها ، مساجد و پروژه های مسکن مهر یکی دیگر از افتخارات این نمایندگی محسوب می شود که در کنار کیفیت برتر محصول ، خود یکی دیگراز عوامل موفقیت در عرصه رقابت اقتصادی با سایر محصولات مشابه شده است.

اولین فروشگاه اینترنتی خرید آنلاین آجر و سفال سراسر کشور***

 

پس از خيرمقدم و سپاسگزاري جهت صرف وقت و بازديد از سايت ما به استحضار ميرساند كه اين سامانه با هدف تامين رفاه حال هموطنان عزيز و تسهيل در امر تامين مصالح ساختماني پايه كه به صورت تخصصي شامل انواع آجر , تيغه سفال , بلوك سقفي و آجرنماي اصفهان بوده (كه تماما جز ليست توليدات ميباشد) و همچنين تسريع در روند ساخت و ساز و نهايتا خدمتگزاري به همه ايرانيان بلاخص آن گروه از عزيزاني كه همواره در مسيرتوسعه و آباداني كشور از هيچگونه تلاش و كوششي دريغ نداشنه اند , راه اندازي و تاسيس گرديده است و اميدواريم در پيشبرد اين مهم گامي هرچند كوچك برداشته و بتوانيم موجبات خرسندي و رضايت هموطنان محترم را فراهم آوريم.

                                            با آرزوي پيروزي و سربلندي همه عزيزان         

                                                                                              مديريت سامانه فروش اينترنتي اسکان متریالز

 

تاريخچه

   شرکت تهيه و توزيع کالاي ساختماني طبرستان در سال 1383 با هدف توزيع گسترده مصالح ساختماني داري کيفيت مطلوب، قيمت مناسب و سرويس دهي سريع از ابتدا تا انتهاي پروژه ، تاسيس گرديد.

   اين شرکت با تکيه بر تجارب چندين ساله مديريتي در بخشهاي مختلف توليدي و صنعتي و بازرگاني و با بکارگيري نيروهاي متخصص و با تجربه در واحدهاي مختلف، علاوه بر افزايش دامنه فروش محصولات در سطح استان مازندران (از گلوگاه تا رامسر)  سبد محصولات توزيعي خويش را نيز افزيش داده است.

   همچنين جهت ارائه محصولات برتر، اين شرکت با کارخانه هاي معتبر در سراسر کشور که محصولات توليدي آنها علاوه بر کيفيت مطلوب، داري گواهينامه استاندارد بوده همکاري داشته و جهت تکميل مصالح و لوازم ساختماني عرضه شده هم اکنون توانسته است سيستم هاي نوين و به روز گرمايشي و سرمايشي ساختمان را نيز ارائه نمايد.

    لازم به ذکر است شرکت تهيه و توزيع کالاي ساختماني طبرستان با راه اندازي دفتر فروش استان گيلان در شهرستان رشت در پي گسترش سياست فروش مستقيم در استانهاي همجوار بوده و اين امر مهم را با توجه به سيستم حمل و نقل مستقل خود توانسته است تعالي بخشد تا سهم بسزايي را از بازار منطقه به خود اختصاص دهد و در راستاي همين سياستها نيز درصدد راه اندازي دفاتر فروش مستقل در استانهاي گلستان و تهران مي باشد.

 

 

 

 

آجر سفال

شرکت کالاي ساختماني طبرستان به عنوان يکي از قديمي ترين  مراکز توزيع مستقيم آجرهاي سفالي در سطح استانهاي مازندارن،گيلان و گلستان بوده و عامل توزيع کارخانه هاي معتبري که داراي گواهينامه هاي استاندارد و ايزو بوده و به صورت سالن خشک و گازسوز توليد مي شوند مي باشد.

سيمان

شرکت کالاي ساختماني طبرستان از عاملين مهم توزيع سيمان در سطح استانهاي مازندران،گلستان و گيلان بوده و هم اکنون دارنده نمايندگي سيمان مازندارن(نکا)،سيمان پيوند گلستان،سيمان بجنورد ، خزر لوشان. 700 تني لوشان و جاجرود مي باشد.

گچ و پوکه معدني

شرکت کالاي ساختماني طبرستان عامل توزيع گچ هاي سفيد صنعتي و سنتي يا کيفيت بسيار بالا و رنگ روشن بوده که داراي پوشش مناسب و زمان خشک شدن ايده آل مي باشد.

سيمان سفيد

شرکت کالاي ساختماني طبرستان عامل توزيع سيمان سفيد توليدي کارخانه سيمان سفيد ساوه، اروميه و جاجرود(دماوند) بوده که کيفيت ممتاز، قيمت مناسب و موقعيت استراتژيکي کارخانه همراه با سرويس حمل و نقل در اختيار امکان سرويس دهي سريع را نيز فراهم نموده است.

يونوليت

امروزه يونوليت و بلوکهاي فوق سبک سقفي جايگزين بسيار مناسبي براي مصالح سنگين در ساختمان هستند و مزاياي اين محصول آنقدر زياد است که انبوه سازان را جهت استفاده ازاين محصول به صرفه و مقاوم متقاعد نموده است . شرکت کالاي ساختماني طبرستان يکي از عمده ترين توزيع کنندگان برتر يونوليت در سطح استان مي باشد که اين محصولات داراي گواهينامه استاندارد و ايزو را از کارخانه هاي مطرح توليدي، به فروش مي رساند.

آجر سفال

شرکت تهیه و توزیع و خدمات فنی کالای ساختمانی طبرستان با استفاده از تجارب سال ها فعالیت در مراکز تولیدی و صنعتی ، مفتخر است قطعات مورد نیاز کارخانجات آجر سفال را تولید و مونتاژ نموده و با استفاده از آنالیز فنی محصولات ، دقت و تکنیک در اختیار ، محصولاتی با کیفیت فنی بالاتر ، طول عمر بیشتر ، قیمت مناسب تر به همراه سرویس دهی به موقع را عرضه نموده و این مهم توانسته ، رضایت مجموعه های تولیدی و صنعتی را بر آورده سازد.


آجر نمای پلاک در اندازه های
40*200*25
50*200*25
55*220*20
آجر نمای ال نیمه در رنگها مختلف در اندازه های
100*100*40*25
100*100*50*25
آجر نمای حصیری در اندازه های
100*40*25
100*50*25
120*40*25


آجر گشنیزی در اندازه های
40*40*25
50*50*25

آجر نماهای دیگر در طرح ها و اندازه های
مختلف برای سلیقه های