سوالات لحظه ای آزمون ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی - استانی و سراسری

سوالات ضمن خدمت سواد حرکتی

مجموعه کامل حاوی بیش از 600 نمونه سوال ضمن خدمت سواد حرکتی در این پکیج موجود است و بصورت مرتب و با برگزاری این دوره در استانهای مختلف این پکیج بروز میشود .  دوره آموزش ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی برای فرهنگیان متقاضی ( آموزگاران مقطع ابتدایی و همکاران دبیر تربیت بدنی ) از اواخر شهریور ماه 1400 بصورت استانی شروع شده است . با عنایت به جدید بودن موضوعیت این دوره همکاران ما در سایت بانک نمونه سوال تیم ویژه ای تشکیل داده و علاوه بر نام نویسی برای این دوره در استانهای پیشرو از منابع دوره نمونه سوالاتی که بالقوه احتمال طرح در آزمون د ارند را استخراج کرده و در پکیج ابتدایی بیش از 500 مورد از نمونه سوالات مفاهیم و مبانی سواد حرکتی را استخراج کرده و در پکیج دانلودی برای همکاران متقاضی قرار دادیم .

دانلود  سوالات آزمون سواد حرکتی 1401

سوالات آزمون ضمن خدمت سواد حرکتی

علاوه بر فایل پایه 500 سوالی بصورت مرتب سوالات آزمون های برگزار شده دوره مفاهیم و مبانی سواد حرکتی استخراج و در این پکیج گنجانده میشود و هم اکنون در آخرین بروزرسانی این پکیج حاوی 85 سوال واقعی و 500 مورد از نمونه سوالات ضمن خدمت سواد حرکتی میباشد.

مشخصات کلی دوره :

دوره آموزش ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی ویژه معلمان مقطع ابتدایی و دبیران تربیت بدنی هم اکنون بصورت استانی در استانهای مختلف فعال بوده و در حال برگزاری میباشد .

سایر مشخصات دوره : کد : 99506936

تاریخ های آزمون : 29 مهر ماه 1400 سراسری و  در استان گلستان, همدان, یزد , خراسان جنوبی و... و تاریخ های دیگر برای سایر استانها

مدت دوره : 12 ساعته

برای قبولی در این دوره حداقل 12 نمره لازم است

دانلود نمونه سوال های آزمون ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی

همکار گرامی هم اکنون به جهت دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت سواد حرکتی لازم است ابتداعا روی دکمه زیر یا دکمه کنار صفحه با عنوان خرید و دانلود کلیـــــــــــــک نموده و پس از درج اطلاعات اولیه شامل نام و ایمیل به مرحله پرداخت هدایت میشوید و بعد از طی کردن پروسه پرداخت لینک های دانلود این مجموعه در دسترس خواهد بود.

چنانچه در هر یک از مراحل مرتبط با خرید و دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت سواد حرکتی با مشکلی برخورد کردید تیم پشتیبانی ما تمام وقت آماده پاسخگویی به شماست.

امیدواریم بتوانیم سوالات برگزار شده بصورت سراسری و هر استان ( گبلستان, همدان , بزد و... ) را در لحظه و روز آزمون در سایت بارگذاری کنیم . لذا خواهشمند است هنگام دانلود سوالات ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی ایمیل صحیحی درج کنید تا بروزرسانی ها را دریافت نمایید.

نمونه سوال آزمون ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی

برای شروع فرایند دانلود از دکمه زیر استفاده نمایید .

دانلود  سوالات آزمون سواد حرکتی 1401

توجه داشته باشید بعد از پرداخت هنگام دانلود اگر به فایل محتوای آموزشی دوره نیاز ندارید آن را دانلود نکنید و صرفا سوالات آزمون ضمن خدمت سواد حرکتی را دانلود کنید.

اگر به هر دلیلی در پروسه دانلود این مجموعه به مشکلی برخورد کردید سریعترین راه استفاده از خدمات پشتیبانی ارسال پیام متنی در پیام رسان واتس آپ میباشد.

24 Oct 2021