دانلود طرح درس پایه دوم ابتدایی : برای تدریس همه دروس

طرح درس روزانه دوم ابتدایی

با دانلود این آرشیو کامل طرح درس روزانه و سالانه تمام دروس پایه دوم ابتدایی شما تا پایان سالتحصیلی 1401-1400 میتوانید همه نیازهایتان را از این مجموعه تامین کنید . این مجموعه بصورت درس به درس و ماه به ماه طبقه بندی شده و منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی در سالتحصیلی 1400-1401 تدوین شده است.

این مجموعه در کل حاوی 122 طرح درس روزانه میباشد + طرح درس روزانه سالانه و ماهیانه - 

. و لزوما حاوی همه دروس از همه کتب نمیباشد و ممکن است طرح تدریس تعدادی از دروس موجود نباشد

توجه داشته باشید بسته دانلودی شما زیپ شده است و برای استفاده ابتدا آن را از حالت زیپ ( فظرده ) خارج نمایید.

در آخرین بروزرسانی  5 فایل پاورپوینت بصورت نمونه و رایگان به این مجموعه اضافه گردید . سعی شده است برای هر کتاب پاورپوینت یکی از دروسش گنجانده شود. همچنین کارنامه توصیفی و  آزمون عملکردی نوبت اول سال 99 پایه دوم هم بصورت رایگان در این مجموعه وجود دارد.

در این بسته هم طرح و برنامه ریزی سالانه , ماهیانه و هفتگی موجود میباشد و هم طرح درس روزانه دروس از همه کتاب ها موجود میباشد و با داشتن این بسته تا پایان سال از هر منبع دیگری در زمینه طرح درس بی نیاز خواهید شد.

در این مجموعه موارد زیر موجود میباشند.

این مجموعه شامل طرح درس روزانه تمام دروس از همه کتب پایه دوم ابتدایی میباشد . برای هر کتاب علاوه بر ارائه طرح درس روزانه در طول سالتحصیلی طرح درس و برنامه سالانه تدریس و تحلیل محتوای برخی از کتب گنجانده شده است.

طرح درس ریاضی دوم دبستان

طرح درس علوم پایه دوم

طرح درس هدیه دوم ابتدایی

طرح درس قران پایه دوم

طرح درس فارسی دوم دبستان

منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی برای سالتحصیلی 1401-1400

توجه کنید که این بسته نقصان هایی هم دارد و بطور کامل حاوی طرح تدریس همه دروس از همه کتاب ها نمیباشد .برای سال تحصیلی آتی انشاالله قصد داریم نواقص و کمبود های این بسته را بگیریم تا بتوانیم خدمات مفید تر و موثر تری را به زحمت کش ترین و دلسوزترین قشر جامعه ارائه دهیم.

برای دانلود از دکمه زیر استفاده نمایید. التماس دعا

طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی

این بسته حاوی 28 طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی ( درس ملی )میباشد که همه فایل ها در فرمت قابل ویرایش ورد و منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی علوم کلاس دوم تنظیم شده اند .

علاوه بر نسخه ورد و قابل ویرایش یک نسخه pdf هم به خاطر درخواست کاربران سایت از هر طرح درس در بسته گنجانده شده است.

سعی کرده ایم درس به درس همه دروس علوم پایه دوم را در این پکیج پوشش دهیم .

علاوه بر تعداد 28 طرح درس روزانه یک فایل طرح درس سالانه علوم پایه دوم هم در این مجموعه گنجانده شده است که با توجه به قابلیت ویرایش آن تاریخ ها را در آن بصورت پیشفرض ثبت کرده ایم و منطبق با سالتحصیلی 99-98 که میتوانید متناسب با نیازتان تاریخ های آن را ویرایش کنید.

محتویات دانلودی:

طرح درس روزانه 28 درس از کتاب علوم پایه دوم ابتدایی بصورت قابل ویرایش

طرح درس سالانه کتاب علوم کلاس دوم بصورت قابل ویرایش

بصورت اشانتیون 2 نمونه پاورپوینت درسی علوم پایه دوم هم مربوط به درس های آشیانه ها و درس زمین را در این مجموعه قرار دهیم.

3 نمونه طراحی آموزشی از کتاب علوم کلاس دوم

مطابق با بازخورد نظر کاربران سایتی که این مجموعه را تهیه کرده و استفاده نموده اند مدیریت بانک نمونه سوال کیفیت این محتوای دانلودی را تضمین میکند.

دانلود مجموعه کامل طرح درس علوم پایه دوم

امیدواریم دانلود طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی بتواند برای شما همکار ارجمند مفید باشد . با ثبت نظراتتان در پایین همین صفحه ما را از کیفیت این مجموعه دانلودی مطلع کنید تا بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری را به شما ارائه کنیم.

برای دانلود این مجموعه طرح درس روزانه علوم پایه دوم ابتدایی روی دکمه خرید کلیک کنید.

[purchase_link id="234777" text="خرید" style="button" color="blue"]

طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی

این مجموعه که توسط دپارتمان طرح درس و درس پژوهی بانک نمونه سوال تدوین شده است حاوی 20 نمونه طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی از دروس کتاب مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی میباشد که همگی در فرمت های قابل ویرایش ورد , مبتنی بر درس ملی و منطبق با آخرین تغییرات کتاب های درسی میباشد.

علاوه بر 20 مورد طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی در این مجموعه طرح درس الانه مطالعات پایه سوم در فرمت قابل ویرایش ورد هم وجود دارد که با تاریخ های پیشفرض برای سالتحصیلی 99-98 پر شده اند و شما متناسب با برنامه درسیتان میتوانید تاریخ های آن را ویرایش و تغییر دهید.

لیست محتویات دانلودی:

تعداد 20 طرح درس روزانه کتاب مطالعات پایه سوم در فرمت قابل ویرایش

تعداد 1 فایل طرح درس سالانه کتاب مطالعات پایه سوم ابتدایی

تعداد 2 نمونه پاورپوینت درسی از دروس کتاب مطالعات سوم ابتدایی

1 نمونه طراحی آموزشی رایگان

برای دانلود بسته طرح درس مطالعات اجتماعی کلاس سوم ابتدایی روی دکمه خرید کلیک کنید.

[purchase_link id="234777" text="خرید" style="button" color="blue"]

طرح درس روزانه ریاضی دوم ابتدایی

مجموعه دانلودی حاضر حاوی 24 نمونه طرح درس روزانه ریاضی دوم ابتدایی میباشد ( بر پایه درس ملی ) این مجموعه توسط دپارتمان درس پژوهی بانک نمونه سوال تدوین و تنظیم شده است .

همه فایل های این مجموعه بصورت فایل ورد ( doc ) میباشند که قابلیت ویرایش دارند . علاوه بر 24 طرح درس از دروس کتاب ریاضی کلاس دوم در این مجموعه یک فایل قابل ویرایش طرح درس سالانه کتاب ریاضی دوم ابتدایی با تاریخ های پیشفرض و قابل تغییر و ویرایش هم گنجانده شده است که با تاریخ های پیشفرض برای سالتحصیلی 99-98 پر شده اند .

در بسته طرح درس روزانه ریاضی دوم ابتدایی چند نمونه پاورپوینت درسی و طراحی آموزشی و معماری تدریس نوین هم بصورت رایگان گنجانده شده است.

محتویات بسته دانلود

تعداد 24 طرح درس روزانه از دروس کتاب ریاضیات پایه دوم ابتدایی

تعداد 2 مورد پاورپوینت درسی از دروس کتاب ریاضی کلاس دوم

3 مورد طراحی آموزشی و معماری تدریس نوین ریاضی دوم ابتدایی

طرح درس سالانه کتاب ریاضی کلاس دوم ابتدایی

برای دانلود طرح درس روزانه کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی روی دکمه خرید کلیک کنید.

[purchase_link id="234777" text="خرید" style="button" color="blue"]

27 Jul 2021