دانلود پوشه کار کلاس پنجم : کارپوشه معلم پنجم ابتدایی

پوشه کار معلم پنجم ابتدایی

پکیج دانلودی پوشه کار پنجم دبستان موجود تحت عنوان پوشه کار معلم پنجم ابتدایی  مجموعه ای بسیار کامل و بروزشده در مهرماه 1402 با سطح رضایتمندی بسیار بالا بوده و مطابق نظرسنجی صورت گرفته از کاربرانی که این بسته را تهیه کرده اند این پکیج با درصد بالایی به تمامی نیازهای همکاران گرامی شاغل در پست سازمانی آموزگار پایه پنجم دبستان پاسخگو بوده است.

 برای دریافت فایل های دانلودی

دسته بندی فایل های قابل دانلود

پوشه کار پنجم ابتدایی - پوشه کار معلم کلاس پنجم

عنایت داشته باشید که این مجموعه بصورت فایل زیپ شده قابل دانلود بوده و بعد از دانلود پوشه کار معلم پایه پنجم ابتدایی لازم است آن را از حالت فشرده خارج کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان مدیران فردا با بیش از 10 سال سابقه ارائه خدمات تخصصی به همکاران فرهنگی مسئول تدوین و گردآوری این پکیج بوده است و با مراجعه به دسته بندی های محصولات و فایل های ما میتوانید قریب به اتفاق نیازهایتان در خصوص تهیه مستندات کاری و مقالات از قبیل اقدام پژوهی , درس پژوهی , روایت پژوهی , برنامه سالانه و طرح درس و... را تهیه نمایید.

مشخصات پکیج دانلودی کارپوشه مشاوران مدارس

پکیج دانلودی کارپوشه معلمان پنجم ابتدایی و در یک بسته زیپ شده با حجم 79 مگابایت خدمتتان تقدیم میگردد.

وشه کار معلم پایه پنجم ابتدایی حاوی کلیه مدارک و مستندات و صورتجلسات و فرم های مورد نیاز یک معلم پایه پنجم مدرسه بوده و به همراه برنامه سالانه و تقویم اجرایی مشاور مدرسه در یک پکیج قابل دانلود است.

نحوه دانلود و استفاده از مجموعه پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه

برای دانلود وشه کار معلم پایه پنجم ابتدایی لازم است ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید .

مشاهده لینک دانلود

در صفحه باز شده سایت میتوانید مشخصات کاملتری از پکیج دانلود پوشه کار آموزگار پنجم ابتدایی را مشاهده نمایید و در صورت تمایل با کلیک روی دکمه خرید و دانلود به مرحله پرداخت رفته و بعد از عملیات پرداخت و تکمیل پروسه آن لینک دانلودی فایل زیپ شده 79 مگابایتی پوشه کار مشاور مدرسه متوسطه و ابتدایی برای شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید آن را دریافت نمایید . همچنین به ایمیلی که موقع خرید وارد میکنید هم نسخه ای ارسال میشود که تا 72 ساعت بعد هم امکان دانلود را داشته باشید.

پشتیبانی کاربران و بروزرسانی های احتمالی

تیم پشتیبانی سایت از طریق پیام رسان های شاد - تلگرام و واتس آپ در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی کاربران گرامی بوده و مشکلات احتمالی در پروسه خرید و دانلود را در اسرع وقت رفع میکنیم . 

همچنین در صورت وجود بروزرسانی احتمالی و تغییرات در بسته خریداری شده تا 6 ماه آینده نسخه بروز شده یا موارد اضافه شده به ایمیلی که هنگام خرید وارد میکنید ارسال میگردد.

دانلود پوشه کار معلمان پنجم ابتدایی

دانلود پوشه کار کلاس پنجم

پوشه کار پنجم دبستان

مشاهده لینک دانلود

4 Oct 2023