دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه

پوشه کار مشاور مدرسه

پکیج دانلودی کارپوشه مشاور مدارس در مهر ماه سالتحصیلی 1403-1402 برای آخرین بار بروز رسانی شده و تحت عنوان پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه مجموعه ای بسیار کامل با سطح رضایتمندی بسیار بالا بوده و مطابق نظرسنجی صورت گرفته از کاربرانی که این بسته را تهیه کرده اند این پکیج دانلودی با درصد بالایی به تمامی نیازهای همکاران گرامی شاغل در پست سازمانی مشاور مدارس پاسخگو بوده است.

این مجموعه حاوی برنامه سالانه و تقویم اجرایی سالتحصیلی 1403-1402 برای مشاور مدرسه هم میباشد.

پوشه کار مشاور مدرسه

عنایت داشته باشید که این مجموعه بصورت فایل زیپ شده قابل دانلود بوده و بعد از دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه لازم است آن را از حالت فشرده خارج کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان مدیران فردا با بیش از 10 سال سابقه ارائه خدمات تخصصی به همکاران فرهنگی مسئول تدوین و گردآوری این پکیج بوده است و با مراجعه به دسته بندی های محصولات و فایل های ما میتوانید قریب به اتفاق نیازهایتان در خصوص تهیه مستندات کاری و مقالات از قبیل اقدام پژوهی , درس پژوهی , روایت پژوهی , برنامه سالانه و طرح درس و... را تهیه نمایید.

مشخصات پکیج دانلودی کارپوشه مشاوران مدارس

پکیج دانلودی کارپوشه مشاوران مدارس مربوط به هر دو مقطع ابتدایی و متوسطه بوده و در یک بسته زیپ شده با حجم 79 مگابایت خدمتتان تقدیم میگردد.

پوشه کار مشاور مدرسه متوسطه و ابتدایی حاوی کلیه مدارک و مستندات و صورتجلسات و فرم های مورد نیاز یک مشاور مدرسه بوده و به همراه برنامه سالانه و تقویم اجرایی مشاور مدرسه در یک پکیج قابل دانلود است.

نحوه دانلود و استفاده از مجموعه پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه

برای دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه لازم است ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید .

مشاهده لینک دانلود

در صفحه باز شده میتوانید مشخصات کاملتری از پکیج دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه را مشاهده نمایید و در صورت تمایل با کلیک روی دکمه خرید و دانلود به مرحله پرداخت رفته و بعد از پرداخت و تکمیل پروسه آن لینک دانلودی فایل زیپ شده 79 مگابایتی پوشه کار مشاور مدرسه متوسطه و ابتدایی برای شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید آن را دریافت نمایید . همچنین به ایمیلتان هم نسخه ای ارسال میشود که تا 72 ساعت بعد هم امکان دانلود را داشته باشید.

پشتیبانی کاربران و بروزرسانی های احتمالی

تیم پشتیبانی کاربران سایت از طریق پیام رسان های شاد - تلگرام و واتس آپ در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی کاربران گرامی بوده و مشکلات احتمالی در پروسه خرید و دانلود را در اسرع وقت رفع میکنیم . 

همچنین در صورت وجود بروزرسانی احتمالی و تغییرات در بسته خریداری شده تا 6 ماه آینده نسخه بروز شده یا موارد اضافه شده به ایمیلی که هنگام خرید وارد میکنید ارسال میگردد.

4 Oct 2023