blog

RSS

دانلود پاسخ پویش مهر 1402 در فرمت مقاله , شعر , داستان و نمایشنامه

11 Oct 2023

مقاله پاسخ به پویش مهر 1402 , داستان کوتاه  در مورد پویش مهر , شعر و نمایشنامه برای پویش مهر را از ما بخواهید.

مقاله دانش آموزی پاسخ پویش مهر 1402

برای دانلود پاسخ پویش مهر 1402 در فرمت مقاله , شعر , داستان و نمایشنامه یا ثبت سفارش تدوین مقاله و محتوا به صورت اختصاصی برای شما در یک نسخه واحد جهت بارگذاری و ارسال به جشنواره با ما همراه باشید.

با توجه به آنچه رئیس جمهور در اول مهر 1402 مطرح کردند . دانش آموزان باید پاسخ های خود را در قالب مقاله پویش مهر , داستان کوتاه در باره پویش مهر , نمایشنامه پویش مهر , شعر برای پویش مهر , وب نوشت پویش مهر یا نقاشی و طراحی و خوشنویسی ارائه کنند . 

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

عنوان و موضوع کلی جشنواره پرسش مهر 1402 که امسال با عنوان پویش مهر نامگذاری شده است در مورد مقایسه پیشرفت های کشور در سال 1402 با قبل از انقلاب و دهه هایاول بعد از انقلاب و ارائه نقطه نظراتی برای ادامه مسیر کشورمیباشد  با عنوان کجا بوده ایم و الان در چه جایگاهی هستیم و مسیر آینده باید چگونه باشد.

برای جشنواره امسال که بجای پرسش مهر در قالب پویش مهر اجرا میشود ارائه کنند . در سایت ما هم اکنون 15 مقاله منحصربفرد و متفاوت از هم در سطوح مختلف دانش آموز ابتدایی و متوسطه آماده دانلود میباشد و شما عزیزان برای مشاهده لیست مقالات و سایر فایل های دانلودی مرتبط با جشنواره پویش مهر 1402 لازم است ابتدا روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده از بین مقالات مختلف مناسب ترین مقاله دانش آموزی پویش مهر 1402 : کجا بودیم, کجا هستیم و مسیر آینده را انتخاب کرده و دانلود نمایید .

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

نوشتن مقاله , شعر , داستان کوتاه و نمایشنامه اختصاصی شما برای جشنواره پویش مهر

قبول سفارش تدوین مقاله اختصاصی برای جواب پویش مهر 1402 و یا ثبت سفارش تدوین داستان کوتاه , شعر , نمایشنامه نویسی یا طراحی و تولید محتوای الکترونیکی و وب نوشت برای پویش مهر در پیام رسان های شاد  -  واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.

دانش آموزان و اولیا گرامی و فرهنگیان عزیز ما در پژوهش سرای فرهنگیــــــــــان : مدیران فردا با همکاری معلمان پژوهنده اقدام به تدوین و آماده سازی مطالب مختلفی برای پاسخ پویش مهر کرده ایم که از طریق کلیک روی دکمه های زیر میتوانید لیست مقالات و سایر مطالب دانلودی را مشاهده کنید.

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

فایل های دانلودی

برای دانلود مقاله های آماده جشنواره پویش مهر 1402 متناسب با سطح دانش آموز ابتدایی روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده لیست مقالات عمومی آماده دانلود را مشاده کرده و از بین آنها مواردی را که بدان علاقه دارید را کلیک و دانلود نمایید.

مقاله مقایسه پیش و پس از انقلاب از نظر تعداد مدارس و کلاس های درس + به همراه نظرسنجی از همسالان در مورد مدرسه مطلوب از نظر آنها 

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

مقاله مناسب برای دانش آموز متوسطه اول برای پویش مهر

هم اکنون 5 نمونه مقاله دانش آموزی برای پاسخ به پویش مهر  که متناسب با سطح دانش آموز کتوسطه اول : پایه های هفتم , هشتم و نهم  میباشد در سایت ما قابل دانلود بوده و از طریق کلیک روی دکمه زیر میتوانید لیست موارد را مشاهده و از بین آنها انتخاب و دانلود نمایید.

اگر میخواهید یک مقاله پاسخ به پویش مهر اختصاصی برای شما نوشته شده و در یک نسخه واحد به شما تحویل شود هم در پیام رسان های شاد یا واتس آپ و تلگرام به شماره 09332978858 پیام دهید.

دانلود مقالات پاسخ به موضوع پویش مهر 1402 + سفارش تدوین بصورت اختصاصی

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

 مقاله دانش آموزی متوسطه دوم برای ارائه به جشنواره پرسش مهر 1402

در سطح دانش آموزان متوسطه دوم دخترانه و پسرانه و البته در سطح معلمان , اولیان و فرهنگیان گرامی هم علاوه بر حدود 7 نمونه دانلودی در فرمت مقاله میتوانید نمونه های بیشتری در فرمت های داستان کوتاه , نمایشنامه و شعر ئذ سایت ما پیدا کرده و دانلود نمایید . برای مشاهده موارد دالودی روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود مقاله و انشا در باره پویش مهر

نمایشنامه در مورد پویش مهر

دانلود داستان کوتاه برای پاسخ به پویش مهر رئیس جمهور در سال 1402

ساخت وب نوشت برای جشنواره پویش مهر 1402

 

بخشی از سخنان رئیس جمهور در آیین بازگشایی مدارس اول مهر سال 1402 

متن خبر مربوط به سخنان رئیس جمهور در آیین بازگشایی مدارس سالتحصیلی 1403-1402  را از این لینک میتوانید مطالعه کنید.

دکتر رئیسی با بیان اینکه امسال به جای پرسش مهر، قصد دارم پویش مهر را مطرح کنم، در توضیح آن گفت: کشور ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی پیشرفت‌های بسیاری در همه بخش‌ها و مناطق کشور داشته است. شما دانش‌آموزان در روزهای اول پیروزی انقلاب نبودید، اما خوب است که از وضع گذشته باخبر بشوید و بدانید که چه وضعی داشتیم و الان کجا هستیم و در آینده باید چه مسیری را طی کنیم.

رئیس جمهور افزود: شما دانش‌آموزان برای اینکه بدانید در گذشته کجا بودیم، اکنون در چه جایگاهی هستیم و مسیر آینده کدام است، می‌توانید پیشرفت‌های کشور را به تصویر بکشید. حتماً شهر و روستای شما پیشرفت‌هایی داشته، مجموعه کشور علیرغم همه تهدیدها و تحریم‌ها و مشکلاتی که دشمنان برای کشور ایجاد کردند، پیشرفت‌های شگفت‌انگیزی داشته است.

دکتر رئیسی ادامه داد: می‌توانیم در کنار اردوهای راهیان نور برای بازدید از مناطق جنگی، اردوهای راهیان پیشرفت هم داشته باشیم که دانش‌آموزان و دانشجویان از طرف مدرسه و دانشگاه بروند و پیشرفت‌های کشور را مشاهده کنند و راویان، این پیشرفت‌ها را روایت کنند.

رئیس جمهور تصریح کرد: از دانش‌آموزان می‌خواهم که در این بازدیدها، پیشرفت‌ها را با قلم و بیان خود تصویر کرده و گزارش‌های آن را به مدرسه و معلمان محترم ارائه کنند و در مرحله بعد این گزارش‌ها برای دیگر دانش‌آموزان و والدین و همچنین برای دیگر مدارس به نمایش درآید و سپس در شهرها و استان‌های دیگر و به شکل یک جشنواره در سراسر کشور برگزار شود.

دانلود پوشه کار کلاس پنجم : کارپوشه معلم پنجم ابتدایی

4 Oct 2023

پوشه کار معلم پنجم ابتدایی

پکیج دانلودی پوشه کار پنجم دبستان موجود تحت عنوان پوشه کار معلم پنجم ابتدایی  مجموعه ای بسیار کامل و بروزشده در مهرماه 1402 با سطح رضایتمندی بسیار بالا بوده و مطابق نظرسنجی صورت گرفته از کاربرانی که این بسته را تهیه کرده اند این پکیج با درصد بالایی به تمامی نیازهای همکاران گرامی شاغل در پست سازمانی آموزگار پایه پنجم دبستان پاسخگو بوده است.

 برای دریافت فایل های دانلودی

دسته بندی فایل های قابل دانلود

پوشه کار پنجم ابتدایی - پوشه کار معلم کلاس پنجم

عنایت داشته باشید که این مجموعه بصورت فایل زیپ شده قابل دانلود بوده و بعد از دانلود پوشه کار معلم پایه پنجم ابتدایی لازم است آن را از حالت فشرده خارج کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان مدیران فردا با بیش از 10 سال سابقه ارائه خدمات تخصصی به همکاران فرهنگی مسئول تدوین و گردآوری این پکیج بوده است و با مراجعه به دسته بندی های محصولات و فایل های ما میتوانید قریب به اتفاق نیازهایتان در خصوص تهیه مستندات کاری و مقالات از قبیل اقدام پژوهی , درس پژوهی , روایت پژوهی , برنامه سالانه و طرح درس و... را تهیه نمایید.

مشخصات پکیج دانلودی کارپوشه مشاوران مدارس

پکیج دانلودی کارپوشه معلمان پنجم ابتدایی و در یک بسته زیپ شده با حجم 79 مگابایت خدمتتان تقدیم میگردد.

وشه کار معلم پایه پنجم ابتدایی حاوی کلیه مدارک و مستندات و صورتجلسات و فرم های مورد نیاز یک معلم پایه پنجم مدرسه بوده و به همراه برنامه سالانه و تقویم اجرایی مشاور مدرسه در یک پکیج قابل دانلود است.

نحوه دانلود و استفاده از مجموعه پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه

برای دانلود وشه کار معلم پایه پنجم ابتدایی لازم است ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید .

مشاهده لینک دانلود

در صفحه باز شده سایت میتوانید مشخصات کاملتری از پکیج دانلود پوشه کار آموزگار پنجم ابتدایی را مشاهده نمایید و در صورت تمایل با کلیک روی دکمه خرید و دانلود به مرحله پرداخت رفته و بعد از عملیات پرداخت و تکمیل پروسه آن لینک دانلودی فایل زیپ شده 79 مگابایتی پوشه کار مشاور مدرسه متوسطه و ابتدایی برای شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید آن را دریافت نمایید . همچنین به ایمیلی که موقع خرید وارد میکنید هم نسخه ای ارسال میشود که تا 72 ساعت بعد هم امکان دانلود را داشته باشید.

پشتیبانی کاربران و بروزرسانی های احتمالی

تیم پشتیبانی سایت از طریق پیام رسان های شاد - تلگرام و واتس آپ در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی کاربران گرامی بوده و مشکلات احتمالی در پروسه خرید و دانلود را در اسرع وقت رفع میکنیم . 

همچنین در صورت وجود بروزرسانی احتمالی و تغییرات در بسته خریداری شده تا 6 ماه آینده نسخه بروز شده یا موارد اضافه شده به ایمیلی که هنگام خرید وارد میکنید ارسال میگردد.

دانلود پوشه کار معلمان پنجم ابتدایی

دانلود پوشه کار کلاس پنجم

پوشه کار پنجم دبستان

مشاهده لینک دانلود

دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه

4 Oct 2023

پوشه کار مشاور مدرسه

پکیج دانلودی کارپوشه مشاور مدارس در مهر ماه سالتحصیلی 1403-1402 برای آخرین بار بروز رسانی شده و تحت عنوان پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه مجموعه ای بسیار کامل با سطح رضایتمندی بسیار بالا بوده و مطابق نظرسنجی صورت گرفته از کاربرانی که این بسته را تهیه کرده اند این پکیج دانلودی با درصد بالایی به تمامی نیازهای همکاران گرامی شاغل در پست سازمانی مشاور مدارس پاسخگو بوده است.

این مجموعه حاوی برنامه سالانه و تقویم اجرایی سالتحصیلی 1403-1402 برای مشاور مدرسه هم میباشد.

پوشه کار مشاور مدرسه

عنایت داشته باشید که این مجموعه بصورت فایل زیپ شده قابل دانلود بوده و بعد از دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه لازم است آن را از حالت فشرده خارج کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه پژوهش سرای معلمان و فرهنگیان مدیران فردا با بیش از 10 سال سابقه ارائه خدمات تخصصی به همکاران فرهنگی مسئول تدوین و گردآوری این پکیج بوده است و با مراجعه به دسته بندی های محصولات و فایل های ما میتوانید قریب به اتفاق نیازهایتان در خصوص تهیه مستندات کاری و مقالات از قبیل اقدام پژوهی , درس پژوهی , روایت پژوهی , برنامه سالانه و طرح درس و... را تهیه نمایید.

مشخصات پکیج دانلودی کارپوشه مشاوران مدارس

پکیج دانلودی کارپوشه مشاوران مدارس مربوط به هر دو مقطع ابتدایی و متوسطه بوده و در یک بسته زیپ شده با حجم 79 مگابایت خدمتتان تقدیم میگردد.

پوشه کار مشاور مدرسه متوسطه و ابتدایی حاوی کلیه مدارک و مستندات و صورتجلسات و فرم های مورد نیاز یک مشاور مدرسه بوده و به همراه برنامه سالانه و تقویم اجرایی مشاور مدرسه در یک پکیج قابل دانلود است.

نحوه دانلود و استفاده از مجموعه پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه

برای دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه لازم است ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید .

مشاهده لینک دانلود

در صفحه باز شده میتوانید مشخصات کاملتری از پکیج دانلود پوشه کار مشاور مدرسه ابتدایی و متوسطه را مشاهده نمایید و در صورت تمایل با کلیک روی دکمه خرید و دانلود به مرحله پرداخت رفته و بعد از پرداخت و تکمیل پروسه آن لینک دانلودی فایل زیپ شده 79 مگابایتی پوشه کار مشاور مدرسه متوسطه و ابتدایی برای شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید آن را دریافت نمایید . همچنین به ایمیلتان هم نسخه ای ارسال میشود که تا 72 ساعت بعد هم امکان دانلود را داشته باشید.

پشتیبانی کاربران و بروزرسانی های احتمالی

تیم پشتیبانی کاربران سایت از طریق پیام رسان های شاد - تلگرام و واتس آپ در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی کاربران گرامی بوده و مشکلات احتمالی در پروسه خرید و دانلود را در اسرع وقت رفع میکنیم . 

همچنین در صورت وجود بروزرسانی احتمالی و تغییرات در بسته خریداری شده تا 6 ماه آینده نسخه بروز شده یا موارد اضافه شده به ایمیلی که هنگام خرید وارد میکنید ارسال میگردد.

دانلود درس پژوهی و طرح درس کار و فناوری پایه ششم

29 Sep 2023

درس پژوهی و طرح درس کار فناوری و ششم

در سایت پژوهش سرای فرهنگیان محتوای زیادی در مورد طرح درس کار و فناوری ششم ابتدایی و درس پژوهی کار و فناوری ششم بارگذاری شده است و از طریق کلیک روی لینک های زیر میتوانید اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از پکیج های دانلودی را مشاهده نمایید .

لطفا در نظر داشته باشید که کلیه محتوا های تولید شده برای درس کار و فناوری کلاس ششم ابتدایی در مهر ماه 1402 بروز رسانی شده و منطبق با تغییرات جدید بروز شده است.

در ادامه لینک های دانلود پکیج کلی طرح درس و درس پژوهی کتاب کار و فناوری کلاس ششم  و آزمون های عملکردی آن را مشاهده میکنید.

پکیج طرح درس روزانه کار و فناوری ششم ابتدایی

این پکیج در مجموع حاوی 7 ظرح درس روزانه کار و فناوری کلاس ششم میباشد. و منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی پایه ششم در سالتحصیلی 1403-1402 تهیه شده است .

طرح درس بخش اول کتاب کار و فناوری کلاس ششم ابتدایی - دروس آشنایی با اجزای رایانه - تایپ و نوشتن در رایانه - الگوریتم و برنامه نویسی

طرح درس بخش دوم کار : هنر های دستی - کار با چوب و تهیه غذا

طرح درس بخش سوم - پروژه های نیمه تجویزی - پروژه ها و پودمان های انتخابی

درس پژوهی کار و فناوری پایه ششم ابتدایی

با کلیک روی دکمه زیر در یک پکیج  تمامی فایل های مرتبط با درس پژوهی کار و فناوری پایه ششم ابتدایی را دانلود نمایید.

درس پژوهی بخش اول کتاب کار و فناوری کلاس ششم ابتدایی - دروس آشنایی با اجزای رایانه - تایپ و نوشتن در رایانه - الگوریتم و برنامه نویسی

درس پژوهی بخش دوم کار : هنر های دستی - کار با چوب و تهیه غذا

درس پژوهی بخش سوم - پروژه های نیمه تجویزی - پروژه ها و پودمان های انتخابی

دانلود آزمون های عملکردی کار و فناوری ششم ابتدایی

 

درس کار فناوری ششم

نمونه های دانلودی اقدام پژوهی لکنت زبان و رفع این اختلال در دانش آموز

28 Sep 2023

اقدام پژوهی لکنت زبان

چندین نمونه دانلود در فرمت قابل ویرایش اقدام پژوهی لکنت زبان دانش آموز را بصورت لیستی مشاهده میکنید و با کلیکپ روی هر یک جزئیات بیشتر آن را مشاهده کرده و در صورت تمایل دانلود نمایید.

جدید ترین نمونه های اقدام پژوهی لکنت زبان - اقدام پژوهی رفع اختلال لکنت زبان دانش آموز

اقدام پژوهی معلمان مدارس دبستان با موضوع چگونه توانستم حل اختلال گفتاری و لکنت زبان به این دانش آموز جهت ارتباط با جامعه کمک کنم

اقدام پژوهی لکنت زبان اقدام پژوهی معلمان مدارس دبستان چگونه توانستم حل اختلال گفتاری و...

اقدام پژوهی مناسب معلم ابتدایی با موضوع کمک به دانش آموز در غلبه بر مشکل لکنت زبان

اقدام پژوهی مشکل لکنت زبان اقدام پژوهی مناسب معلم ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش...

تحلیل روایت در علوم اجتماعی برطرف نمودن اختلالات یادگیری و لکنت زبان به همراه کد گزاری

تحلیل روایت در علوم اجتماعی برطرف نمودن اختلالات یادگیری و لکنت زبان به همراه کد...

اقدام پژوهی برای معلم مقطع ابتدایی با موضوع چگونه می توانم لکنت زبان دانش آموزم را بر طرف نمایم

اقدام پژوهی برای معلم مقطع ابتدایی چگونه می توانم لکنت زبان دانش آموزم را بر...

نمونه اقدام پژوهی لکنت زبان با موضوع چگونه توانستم مشکل روخوانی دانش آموزم امیر را که لکنت زبان داشت کاهش دهم

نمونه اقدام پژوهی لکنت زبان با موضوع چگونه توانستم مشکل روخوانی دانش آموزم امیر را...

اقدام پژوهی لکنت زبان با موضوع چگونه توانستم مشکل لکنت زبان زهرا را کاهش داده و او را در کلاس مسئولیت پذیر نمایم

اقدام پژوهی لکنت زبان با موضوع چگونه توانستم مشکل لکنت زبان زهرا را کاهش داده...

اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان کلاسم را به کسب معلومات درس ریاضی علاقمند نمایم دقیق و کامل در قالب ورد

اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی چگونه توانستم  دانش آموزان کلاسم را به کسب معلومات درس ریاضی...

نمونه اقدام پژوهی برای معلمان مقطع ابتدایی با موضوع چگونه می توانیم ترس از آموزگار و کلاس درس را کاهش دهیم و شاید نهایتاً به طور کامل از بین ببریم

اقدام پژوهی ترس دانش آموز از معلم و کلاس نمونه موجود اقدام پژوهی ترس دانش...

گزارش تخصصی آموزگار پایه سوم ابتدایی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی

گزارش تخصصی آموزگار پایه سوم ابتدایی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار...

اقدام پژوهی معلمان پایه دوم دبستان با موضوع چگونه می توانم اضطراب فاطمه را در کلاس از بین ببرم

اقدام پژوهی معلمان پایه دوم دبستان با موضوع چگونه می توانم اضطراب فاطمه را در...

اقدام پژوهی در مورد اضطراب با موضوع چگونه توانستم استرس و اضطراب را در دانش آموزم که از اعتیاد پدر و مشاجرات والدین سرچشمه گرفته بود برطرف ساخته و سلامت روان را در او شکوفا سازم

اقدام پژوهی در مورد اضطراب چگونه توانستم اضطراب را در دانش آموزم که از اعتیاد...

اقدام پژوهی دانش آموز تک والد با موضوع چگونه توانستم استرس و اضطراب دانش آموز تک والد فاطمه را برطرف نموده و سلامت روان را به او بازگردانم

اقدام پژوهی دانش آموز تک والد چگونه توانستم استرس و اضطراب دانش آموز تک والد...

نمونه اقدام پژوهی بهداشت فردی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را به رعایت بهداشت ترغیب نمایم

نمونه اقدام پژوهی بهداشت فردی با موضوع چگونه توانستم دانش آموزان را به رعایت بهداشت...

نمونه اقدام پژوهی استرس با موضوع چگونه توانستم استرس و اضطراب دانش آموز تک والد فاطمه را برطرف نموده و سلامت روان را به او بازگردانم

نمونه اقدام پژوهی استرس با موضوع چگونه توانستم استرس و اضطراب دانش آموز تک والد...

نمونه کنش پژوهی دبیر علوم تجربی بر طرف کردن اضطراب و دلهره دانش آموزان در درس علوم تجربی

نمونه کنش پژوهی دبیر علوم تجربی بر طرف کردن اضطراب و دلهره دانش آموزان  در...

اقدام پژوهی سلامت روان با موضوع چگونه توانستم سطح سلامت روان را در کودکان بد سرپرست افزایش دهم

اقدام پژوهی سلامت روان با موضوع چگونه توانستم سطح سلامت روان را در کودکان بد...

اقدام پژوهی ناهنجاری رفتاری با موضوع چگونه توانستیم مشکلات اخلاقی و رفتاری شاهین دانش آموز با اولیای معتاد که از ناهنجاری و بزهکاری های مختلفی چون پرخاشگری،دزدی، دروغگویی و … رنج می برد را برطرف سازیم دقیق و کامل در قالب ورد

اقدام پژوهی ناهنجاری رفتاری چگونه توانستیم مشکلات اخلاقی و رفتاری شاهین دانش آموز با اولیای...

نمونه اقدام پژوهی معلم چهارم دبستان با موضوع چگونه توانستیم مشکلات اخلاقی و رفتاری محمد دانش آموز با اولیای معتاد که از ناهنجاری و بزهکاری های مختلفی چون پرخاشگری،دزدی، دروغگویی و … رنج می برد را برطرف سازیم دقیق و کامل در قالب ورد

نمونه اقدام پژوهی معلم چهارم دبستان چگونه توانستیم مشکلات اخلاقی محمد با اولیای معتاد

درس پژوهی تمام دروس علوم و ریاضی هر 6 کلاس ابتدایی

15 Jul 2023

پژوهش سرای درسی آموزش و پرورش

از جمله مهمترین فعالیت هایی که پژوهشسرای درسی آموزش و پرورش دارد ارائه آموزش به همراه انتشار نمونه های آماده درس پژوهی ابتدایی , اقدام پژوهی , سناریو های تدریس برتر و معماری نوین و تحلیل محتوای کتب درسی برای دانلود معلمان , دبیران , هنر آموزان, مدیران مدارس , معاونین و کلیه پرسنل اداری و آموزشی فعال در سیستم آموزش و پرورش و البته اولیا گرانقدر و دانش آموزان گرامی میباشد که همگی در جهت کمک به ارتقاء حرفه ای معلمان در نظر گرفته شده اند.

همکاران گرامی فرهنگی از سرار کشور هم اکنون میتوانند وارد سامانه پژوهش سرای درسی آموزش و پرورش شوند و علاوه بر استفاده از محتوا های  آموزشی ما نمونه های آماده درس پژوهی , طرح درس و سناریو تدریس برتر و سایر فایل های مورد نیازتان را هم دانلود کنند .محتواهای آموزشی زیادی بصورت مرتبط روی سایت منتشر میکنیم مانند آموزش طرح جابر , آموزش و تبیین شیوه های درس پژوهی و نگارش طرح درس برای همه مقاطع ابتدایی  و.. را بصورت ویژه در برنامه های آموزشیمان مد نظر داریم.

مشاهده و دانلود نمونه های آماده

مرکز دانلود گویا طرح

نمونه های قابل دانلود و موضوعاتی که ما کار میکنیم:

از جمله مهمترین موضوعاتی که ما کار میکنیم عبارتند از : ارائه نمونه های آماده درس پژوهی - اقدام پژوهی - طرح درس - طرح جابر - طرح کرامت - گزارش تخصصی معلمان , نمونه سوال امتحانی آموزش و پرورش که همگی از سرور دانلودی سایت قابل دریافت هستند

 

پژوهش سرای آموزش و پرورش

فایل های آموزش و پرورش : پرسش مهر , اقدام پژوهی , درس پژوهی , طرح کرامت , طرح جابر , گزارش تخصصی , ضمن خدمت و...

ما همه این قسمت ها را برای شما لحاظ کرده ایم و همه بخش ها به صورت کامل نوشته شده اند. ما در تیم تخصصی خود سعی کرده ایم کاملترین و دقیقترین تحقیقات , درس پژوهی , طرح درس و سناریو تدریس را آماده کرده و برای دانلود در اختیار شما قرار میدهیم .

مرکز دانلود گویا طرح

تیم کاری پژوهش سرای آموزش و پرورش

تیم کاری و همکارانی که با ما در پژوهش سرای درسی آموزش و پرورش همکاری میکنند تا بتوانیم مطالب آموزشی و محتوا های دانلودی را منتشر و در دسترس همکاران گرامی از سراسر کشور قرار دهیم همه از معلمان و دبیران شاغل در سیستم آموزشی کشور و به طور خاص آموزش و پرورش میباشند . امید آن داریم نتیجه زحمات این تیم مورد رضایت شما قرار گیرد.

دانلود نمونه درس پژوهی آماده ابتدایی

درس پژوهی : پژوهش در محتوای دروس >>> تدوین برنامه تدریس >>> رشد حرفه ای معلمان

درس پژوهی در مقطع ابتدایی مکانیزمی کارآمد جهت پژوهش در روش های بهینه تدریس , ثبت نتایج و تدوین برنامه ای مدون در جهت رشد حرفه ای معلمان میباشد .

دانلود نمونه آماده درس پژوهی ابتدایی به همراه آموزش شیوه نامه و چرخه انجام فرایند های پژوهش درسی

این فرایند رویکردی برای توسعه ی دانش حرفه ای معلمان است ، که از درون مدارس ابتدایی ژاپن مطرح و توسعه یافته است. در این رویکرد ، معلمان با حضور در گروه های کوچک با تشریک مساعی و با شرکت در جلسات هم اندیشی پیرامون اهداف و محتوای دروس ، به یک برنامه ی مقدماتی برای تدریس دست می یابند ، سپس  با مشاهده ی اجرای برنامه و نقد آن ، فرصتی برای رشد حرفه ای خود مهیا می سازند. معلمان از طریق درس پژوهی ، یاد می گیرند که چگونه از یکدیگر بیاموزند و در تجارب آموزشی و تربیتی یکدیگر سهیم شوند. آنها بدین ترتیب می توانند با بازاندیشی در رفتارهای آموزشی خود ، راه های بهتری برای تدریس بیابند و به تولید دانش حرفه ای بپردازند.

اهداف درس پژوهی در مقطع ابتدایی

برای درس پژوهی در مقطع ابتدایی میتوان بصورت خلاصه اهداف زیر را برشمرد

الف1- گسترش فرهنگ یادگیری در مدارس 2-فراهم کردن محیط یادگیری معلمان از یکدیگر 3- ارتقا دانش حرفه ای معلمان 4- بازاندیشی در رفتار خود 5- مشارکت در تحول مستمر آموزش .

ب: 1- درس پژوهی مدلی اثربخش برای پژوهش در مدرسه 2- یادگیری چگونه از همدیگر بیاموزند 3- سهیم بودن در تجارب آموزشی و تربیتی یکدیگر4- بازاندیشی در رفتارهای آموزشی و رسیدن به راههای بهتر برای یاد دادن و یاد گرفتن 5- تولید دانش حرفه ای

پ: با درگیر ساختن معلمان در فرایند تبیین مساله ، طرح نقشه ، عمل ، مشاهده ، بازاندیشی (بازنگری) فرهنگ مشارکتی حرفه ای را ارتقا می دهد.

مرکز دانلود گویا طرح

ت: کمک به تغییر در فرهنگیان مدرسه ، ایجاد و توسعه دادن محیطی انعطاف پذیر برای دستیابی به یادگیری سازمانی یکی دیگر از اهداف میباشد.

ث: احساس مسئولیت بیشتر در اداره مدرسه ، عاملی برای فراهم آوردن یادگیری از خود از طریق مشاهدهِ بازاندیشی در عملِ انجام شده و خود ارزیابی از مهمترین و شاخص ترین هدف هایی است که گروه پژوهشی درس پژوهی در مقطع ابتدایی دنبال میکند.

ج: تشویق معلمان به همکاری با محققان در حمایت از ترویج فکر سیستماتیک و تفکر انتقادی ، توجه اصلی معلمان به فرایند یاد دهی ، یادگیری ، و ایجاد علاقه بیشتر معلمان در زمینه توجه به یادگیری شاگردان در کلاس درس

چ: کمک کردن در محیطی شوق انگیز و مسئوولانه به بهسازی فرهنگ مدرسه ، ارتقا ظرفیت خود برای تبدیل شدن از نقش آموزگار به یادگیرنده و رهبری فرایند یادگیری تغییر دهند. حمایت از رهبری آموزشی در ایجاد تفکر نوآورانه و غنی سازی یادگیری ، توسعه مهارتهای خود به عنوان رهبران تحول در مدرسه ، تولید دانش حرفه ای ،گسترش فرهنگ یادگیری ، رهبری اثربخش از طریق توسعه مشارکت ،همکاری و بازاندیشی گروهی .

ح: یکی از مهمترین اهداف درس پژوهی درک عمیق تر مدیران آموزشی از درس پژوهی ، بکارگیری استراتژی های اثربخش تر در ارتقای مدیریت آموزشی ،تغییریاددهنده به یادگیرنده ،تبدیل مدرسه از مکان آموزش به جایی برای یادگیری متحول می سازد ، مدرسه را به مثابه سازمان یادگیرنده بازسازی می کند.

مراحل درس پژوهی

۱-تبیین مساله و انتخاب موضوع

دانش آموزان در درک کدام مباحث و دروس مشکل دارند ؟

یافتن روشی برای انتقال یک مفهوم جدید در کلاس درس

یک سوال جزیی ( بهبود فهم دانش آموزان از چگونگی جمع کردن کسرهایی با مخرج های نامساوی )

لیست مراحل پژوهش در فرایند درس پژوهی بصورت دیاگراف

الزامات تبیین مساله

طرح مبانی نظری موضوع

بهره گیری از یافته های پژوهشی

توجه به ویژگی ها و شرایط خاص مساله

۲-برنامه ریزی درس پژوهی

ضرورت و اهمیت پرداختن به موضوع (از طریق درس پژوهی )

کاربردهای عملی و نظری

آموزش صفر تا صد کلیه مراحل انجام درس پژوهی به همراه دانلود فایل های آموزشی و نمونه های آماده بصورت فایل ورد و قابل ویرایش

تهیه و تدوین الگوی طرح درس (مبتنی بر روشهای فعال تدریس)

تعیین اعضای گروه (5نفر)وظایف و مسئولیت ها و نقش هریک

امکانات مورد نیاز برای مجری درس ،زمان انجام ،فیلمبردار،تعیین دبیر تیم و...

تهیه طرح درس توسط گروه

۳-آموزش درس بر اساس برنامه و طرح درس تنظیم شده انجام گردد

تعیین تاریخ تدریس ، نشستن معلمان هنگام تدریس در عقب کلاس

انجام فیلمبرداری توسط یک نفر

یک نفر تدریس معلم را بر اساس طرح درس تعیین شده نظارت می کند.

یک نفر واکنش ها ، عملکرد دانش آموزان را زیر نظر دارد و ضمن تهیه گزارش میزان علاقه و فعالیت های آنان را زیر نظر دارد.

طرح ریزی سناریو برای تدریس برتر

طرح درس یا سناریو تدریس یک فرایند پژوهشی مستمر میباشد که معلمان و اساتید دانشگاهی بر اساس دروسی که در حال تدریس آن هستند سعی میکنند سناریو مناسبی را برای بیان مساله و نتیجه گیری طراحی کنند که نتیجه آن اگر بدرستی طراحی و اجرایی شود میتواند تاثیرات بسیار ویژه ای در افزایش راندمان یادگیری بین دانش آموزان و دانشجویان داشته باشد.

همکاران گرامی ( معلمان عزیر ) سایت پژوهش سرای آموزش و پرورش با توجه به زمینه فعالیت تخصصی که دارد بطور ویژه ای سعی دارد در زمینه کمک به فرهنگیان عزیز در جهت نگارش طرح درس و سناریو تدریس برتر کمک کند.

سناریو تدریس برتر

از همین روست که طرح درس و سناریو تدریس اهمیت راهبردی در برنامه ریزی های کلان آموزش و پرورش و آموزش عالی دارد و در چند سال گذشته سعی شده است با مکانیزمی سناریو تدریس برتر را شناسایی و مورد تشویق قرار دهند که در نهایت میتواند اعث ایجاد رقابتی مفید در بین معلمان و اساتید دانشگاهی شده و باعث توسعه و بهبود سیستم های آموزشی در کشورمان شود.

اگر میخواهید که شما هم جزء معلمانی باشید که اقدام به طراحی سناریو تدریس برتر در کلاس درسشان کرده و جزء معلمان برتر استانی و کشور قرار گیرید شاید ما بتوانیم شما را در این مسیر پرفراز و نشیب و البته با مشکلات جذاب کمک کنیم.

معیار سنجش طرح و سناریو های برتر

سناریو تدریس برتر متناسب با مقطعی که استاد یا معلم در آن تدرسی میکند با مکانیزم های خاص خودش سنجیده میشود ولی در نهایت یک سناریو تدریس زمانی میتواند نام برتر بودن را یک بکشد که بتواند بازدهی و خروجی را به طرز چشمگیری بهبود دهد که میتواند متناسب با سطح سنی و پایه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان سنجیده شود.

دانلود درس پژوهی ریاضی ابتدایی

مجموعه متنوعی شامل طرح درس روزانه همه مقاطع ابتدایی , درس پژوهی ریاضی ابتدایی و سناریو تدریس ابتدایی را در قالب فایل های دانلودی قابل ویرایش تدوین کرده و در سایت آپلود کرده ایم تا همکاران گرامی از سراسر کشور با صرف زمانی بسیار کم و محدود بتوانند این فایل ها و نمونه های آماده سناریو تدریس ابتدایی را دانلود کرده و در کلاس های درسشان بکار گیرند.

به جهت اینکه انتخاب کردن از میان این مجموعه نمونه های درس پژوهی ریاضی ابتدایی آماده و سایر فایل ها که جمعا بیش از 5000 فایل قابل ویرایش هستند همکاران ما سعی کرده اند با ایجاد سیستم میکروطبقه بندی شده فایل ها را در مقاطع مختلف دسته بندی نمایند که شما بتوانید براحتی از میان فایل های محدود پایه و مقطع مورد نظرتان فایل هایی با موضوع مورد نظرتان را انتخاب نمونه و دانلود نمایید.

بهترین نمونه فایل های آماده ابتدایی

اگر بخواهیم بصورت کلی 5 گروه فایل هایی که مدیران فردا تهیه و تدوین میکند را نام ببریم درس پژوهی یکی از اولین ها و به نوعی مهمترین زمینه ای است که ما با همکاری هم اقدام به تهیه آن میکنیم . و در این میان درس پژوهی در ابتدایی بخاطر اهمیت ویژه آن و تاثیر گذاری بسیار مثبت در روند بهبود عملکردهای آموزشی و تدریس از اولویت های اصلی برنامه کاری ما بوده و انشاالله خواهد بود . ما سعی میکنیم علاوه بر اینکه بهترین نمونه درس پژوهی ابتدایی در همه مقاطع را برای شما آماده کنیم اگر فایل و پروژه ای مفید را در سطح اینترنت پیدا کنیم آن را خریده و در اختیار کاربران سایت قرار دهیم.

درس پژوهی چیست و چه فلسفه ای دارد؟

درس پژوهی، یک حلقه پژوهشی است که در آن معلم به صورت گروهیی درباره موضوعات درسی به پژوهش می پردازند. آنان در ابتدا به « تبین مسأله» می پردازند که فعالیت گروه درس پژوهی را برانگیخته است و هدایت خواهد کرد.

برنامه ریزی برای تدریس درس

هنگامی که یک هدف یادگیری انتخاب شد، معلمان برای برنامه ریزی و طراحی درس تشکیل جلسه می دهند. اگر چه در نهایت، یک معلم درس را به عنوان بخشی از فرآیند پزوهشی تدریس خواهد کرد ولی خود طرح درس محصول گروهی تلقی می شود.

*تدریس درس در جمع عمومی فراگیران (مشاهده عمیق درس با محوریت هدف های گروه)
برای تدریس زمان معینی مشخص می شود. یکی از آموزگاران گروه درس پزوهی به نمایندگی از بقیه، درس مورد نظر را در کلاس تدریس مس کند. دیگر آموزگاران گروه هرکدام نقشی را برعهده می گیرند. هنگام شروع درس، آموزگاران ناظر در قسمت عقب می نشینند ولی زمانی که از دانش اموزان خواسته می شود سرجای خود تمرین کنند، آموزگاران ناظر قدم می زنند، کار دانش آموزان را مشاهده می کنند و هم چنان که درس را ادامه می یابد، از فعالیت دانش آموزان یادداشت برداری می کنند، به منظور تجزیه و تحلیل درس و بحث درباره ی آن در زمان دیگر، فیلم برداری می شود.

گزارش دهی مستند

آموزگاران طی یک نشست به نقد کار مشترک خود می پردازند.
دراین جلسه معمولاً به معلمی که درس را آموزش داده است، اجازه داده می شود اول از همه صحبت کند و نظر خود را درباره ی چگونگی اجرای درس و مسایل عمده ی آن اظهار نظر نماید سپس آموزگاران دیگر گروه معمولاً از دیگاه انتقادی درباره ی قسمت هایی از تدریس که به نظر آن ها مشکل داشته است، صحبت می کنند.

*بازاندیشی و تجدید نظر براساس تفکر گروه

آموزگاران گروه درس پژوهی با توجه به مشاهدات و بازخورد های فراگیران در طرح درس تجدید نظر می کنند. آنان ممکن است مواداموزشی، فعالیت ها،سوال ها و مسایل مطرح شده یا همه ی این موارد را تغییر دهند.تاکید آن ها اغلب برتغییر مواردی است که در جریان کلاس درس شواهددقیقی مبنی برضرورت تغییر آنها یافته اند.

*تدریس درس تجدید نظر شده

زمانی که طرح درس تجدید نظر شده آماده گردید، درس در کلاس متفاوت تدریس می شود. گاهی معلم ،همان معلم است ولی دربیشتر موارد معلم دیگری از گروه درس پژوهی تدریس را برعهده می گیرد. این کار تازمانی که همه ی اعضا از موفقیت طرح درس و درستی آن مطمئن شوند ادامه می یابد. هدف اصلی در درس پژوهی فهم بهتر، آسان تر و بادوام تر مطالب درسی در میان فراگیران است.

*مجدداًگزارش دهی مستند

دراین مرحله معمولاًهمه ی اعضای درس پژوهی دریک جلسه ی طولانی شرکت می کنند. گاهی یک فرد متخصص از خارج از مدرسه برای شرکت در این جلسه دعوت می شود. آموزگاران ناظر، درس را نقد و تغییراتی را پیشنهاد می کنند. در هنگام بحث درباره ی درسه نه تنها یادگیری و فهم دانش آموزان مورد توجه قرار می گیرد، بلکه درباره ی این که چه چیزی از درس و اجرای آن آموخته شده است صحبت به میان می آید.

*ارایه گزارش پایانی

درپایان، درسی که آموزگاران درباره آن بحث کرده اند را می توان در یک کتابچه جمع آوری و منتشر کرد تا آموزگاران دیگر نیز از آن آگاهی یابند.

نکات کلیدی که گروه درس پژوهی با در ذهن داشته باشد چیست؟
· هدف درس پژوهی، آگاهی از نحوهی تفکر دانش آموزان است ، نه تیهیه یک درس نمایشی.
· نظرات، توصیه ها و اندیشه ها باید بر هدف های تنظیم شده توسط گروه متمرگز باشد، نه بر برنامه یک معلم خاص.
· همه ی اعضای گروه باید در تهیه درس مشارکت داشته باشند و همه نظرات و ایده ها باید محترم شمرده شوند.
· توصیه می شود که آموزگاران در فرآیند کار عجله نکنند. آموزگاران اغلب سعی دارند با طرح درسی که در ذهن خود دارند کار را آغاز کنند، نه با هدف هایی که باید دنبال شوند.

ارزشیابی تدریس و بازتاب تاثیر آن در برنامه ریزی مجدد طرح درس

اظهار نظر معلم مجری طرح درس در مورد تدریس خود ،بیان نظر خود درباره ی چگونگی اجرای طرح درس و مسائل عمده آن بعد معلمان عضو گروه با دیدی انتقادی درباره ی قسمت هایی از درس که از نظر آنان مشکل داشته حرف می زنند. تمرکز بر درس است نه معلمی که آنرا آموزش داده درس محصول گروه است و همه اعضا در مورد نتیجه برنامه خود احساس مسئولیت می کنند و در واقع از خود انتقاد می کنند. دبیر تیم تمام نقطه نظرات را یادداشت می کند.

تجدید نظر در تدریس

معلمان گروه درس پژوهی با توجه به مشاهدات و بازخوردها در درس تجدیدنظر می کنند(مواد آموزشی ، فعالیت ها، سوال ها و . . . )

یک سوال اساسی چگونه می توان برنامه را بهتر اجرا کرد ؟

با توجه به مشاهدات و یادداشت های معلمان ، واکنش های دانش آموزان و نظرات معلم مجری ،در طرح درستجدید نظر می شود.

ممکن است ( روش تدریس ،فعالیت ها ، سوال ها، مسائل مطرح شده ، مواد و رسانه انتخاب شده یا همه اجزای درس ) تغییر کند تا در دور بعد تدریس نتایج بهتری عاید شود.

۶-آموزش درس تجدید نظر شده

درس تجدید نظر شده یک بار دیگر با رفع نواقص و بر اساس اصلاحات انجام شده تدریس می گردد .

تدوین طرح درس و تدریس نهایی

این تدریس و تدوین طرح درس  ممکن است توسط همان معلم و در همان کلاس یا توسط یکی دیگر از اعضای گروه و در همان کلاس یا در مکانی دیگر تدریس شود.

در این مرحله اعضای شورای معلمان در تدریس حضور دارند .(ممکن است تعداد معلمان و اعضای گروه بیشتر از دانش آموزان باشد.)

۷-ارزشیابی و باز اندیشی سوال

این مرحله از درس پژوهی که در جلسه مطرح می شود . چه چیزی از درس پژوهی و اجرای آن آموخته شد ؟

یادگیری و فهم دانش آموزان و مساله ای که به خاطر آن پژوهش انجام شد در این مرحله بررسی می شود و تیم از خود می پرسند تا چه اندازه خوب عمل کردیم. بطور کلی میزان تحقق اهداف بیان می شود .

در این مرحله ممکن است از افرادی مانند معلمان مجرب ، مولفان کتب درسی ، اساتید دانشگاه ، انجمن های علمی مرتبط با موضوع درس پژوهی دعوت به عمل آید. همه اعضای شورای معلمان به همراه یک فرد متخصص خارج از مدرسه تدریس را نقد و بررسی و تغییراتی پیشنهاد می کنند.

۸-سهیم شدن در نتایج و دستاوردها

نوشتن گزارش پایانی (تشریح فرایند درس پژوهی و یافته ها همراه با مستندات ، گزارش ها ، فیلم ها ، عکس ها ، صورت جلسات ، نقطه نظرات معلمان و دانش آموزان و اولیا )

بازدیدهای افراد متخصص و مسئولین ؛ بازدیدهای معلمان از مدارس یکدیگر ؛ تبادل تجربیات

معلمان , دبیـــــــــــران, هنرآموزان, مدیران و معاونین ارجمند مدارس همراه ما باشید

امید بسیار داریم همچون سالهای قبل در سال 98 هم معلمان و دبیران ارجمند , هنر آموزان , معاونین و مدیران مدارس و کلیه همکاران فرهنگی و البته دانش آموزان و اولیا عزیز همراه ما باشند.

ما هدف بسیار بزرگی را برای خودمان تعریف و تبیین کرده ایم که همانا کمک به شتاب گرفتن چزخه آموزش در کشور میباشد و امیدواریم زحمات مجموعه همکارانی که با سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران همکاری میکنند موجبات رضایتمندی همکاران گرامی را فراهم آورد.

نمونه های آماده درس پژوهی و سایر فایل های مورد نیاز معلمان و دانش آموزان سراسر کشور

موسسه کمک آموزشی مدیران فردا با تمرکز فعالیت های پژوهشی خود اقدام به تهیه نمونه آماده درس پژوهی اول , دوم , سوم , چهارم, پنجم , ششم ابتدایی کرده و از طریق انتشار آنها در سایت فایل های آماده شده را برای دانلود در اختیار متقاضیان از سراسر کشور اععم از معلمان و فرهنگیان عزیز , دانش آموزان , مدیران و معاونان مدارس و... قرار میدهد .

برای دانلود نمونه های آماده روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود نمونه ها

درس پژوهیامیدواریم در این مسیر ثابت قدم باشیم و بتوانیم بخشی از بار آموزش در مدارس را به دوش کشیده و کمک های مفیدی در جهت پیشرفت فاکتور های آموزشی در مدارس ابتدایی , راهنمایی و دبیرستان کنیم تا انشاء الله کشور با قدرت به سمت تحقق کامل اهداف افق 1404 در بخش آموزش پیش برود.

اهداف مدیران فردا از تهیه فایل های پژوهشی

مدیران فردا تشکیل شده است از گردهمایی بیش از 100 معلم و دبیر بازنشسته و شاغل و هدف بزرگی چون کمک به بهبود شاخص های آموزش کشور را دنبال میکنیم, ما برای تحقق اهداف متعالی که برای خودمان تعریف کرده ایم زمانهای بیکاری خودمان را به تهیه و تدوین فایل های آموزشی و پژوهشی اختصاص میدهیم و به هیچ وجه نگاه مادی نداشته و نخواهیم داشت .

آیا دانلود فایل از سایت هزینه دارد؟

بخاطر هندل کردن هزینه های نگهداری و پشتیبانی و تولید محتوای سایت و البته خریداری برخی از فایل ها که همکاران و پژوهشگران دیگر تدوین کرده اند 70 درصد نمونه فایل های درس پژوهی , اقدام پژوهی , گزارش تخصصی , طرح جابر و طرح کرامت که روی سایت بارگذاری شده اند با پرداخت مبالغ بسیار ناچیزی قابل دانلود میباشند و 30 درصد از فایل ها( عموما مقاطع پایین تر ) رایگان قابل دانلود هستند.

 

اقدام پژوهی خلاقیت - ادیشن 1402

13 Jul 2023

اقدام پژوهی خلاقیت

یک نمونه دانلودی با تدوینی بسیار قوی و روان اقدام پژوهی پرورش خلاقیت دانش آموزان را میتوانید از سایت معلم پژوهنده دریافت کنید . این نمونه اقدام پژوهی در مورد خلاقیت و تفکر خلاق در 28 صفحه فایل ورد و قابل ویرایش خدمتتان تقدیم میگردد . اقدام پژوهی خلاقیت با موضوع پرورش خلاقیت دانش آموزان پایه .....دوره ابتدایی از راه آموزش مهارت فکری مانند حل مسئله استدلال و تفکر استقرایی [caption id="attachment_220749" align="alignright" width="700"]اقدام پژوهی در مورد پرورش خلاقیت دانش آموز اقدام پژوهی در مورد پرورش خلاقیت دانش آموز[/caption] بانک فایل پژوهشی معلمان تخصصی ترین گروه موجود در اینترنت مقاله های اقدام پژوهی خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.در این مورد هم دانلود اقدام  پژوهی آموزگار دبستان  را تایید و همه محتویات آن را بر مبنای آخرین بخشنامه های آموزش و پرورش می داند.

بخش هایی از اقدام پژوهی پرورش خلاقیت دانش آموزان کلاس

اقدام پژوهی 1402 پرورش خلاقیت دانش آموزان کلاس اطلاع رسانی خانواده ها از طریق کلاس های آموزش خانواده ، استفاده از روش های تشویق و اجرای طرح های جدید  برای رشد و پرورش خلاقیت دانش آموزان وهمچنین تمرینات ویژه دانش آموزان و به کارگیری روش تدریس فعال و پویا ... از جمله  کارهایی بود که با همکاری مدیر مدرسه و سایر همکاران انجام دادم و  در آن توفیق پیدا کردم و امید است این اثر بتواند سهمی در شکوفایی و باروری تفکر خلاق همه ی دانش آموزان این سرزمین داشته باشد و معلمان در هر دوره تحصیلی بتوانند به تقویت تفکر خلاق بپردازند و بدین سان بتوانند پرهای بسته دانش آموزان را بگشایند و آنها را همچون همای سعادت بر بلندای جامعه به پرواز در آورند.

عناوین بکار رفته در اقدام پژوهی 1401 پرورش خلاقیت دانش آموز

عناوین و تیترهایی که در این اقدام پژوهی خلاقیت وجود دارد شامل موارد زیر است: اقدام پژوهی 1401 پرورش خلاقیت دانش آموز عنوان مطلب اقدام پژوهی پرورش خلاقیت پیشگفتار در رابطه با  پرورش خلاقیت  مقدمه  موضوع در رابطه با پرورش خلاقیت  شناسایی مسئله در رابطه با  پرورش خلاقیت  اقدام پژوهی پرورش خلاقیت دانش آموزان کلاس

توصیف وضع موجود

بخش هایی از وضعیت موجود اقدام پژوهی پرورش خلاقیت دانش آموز با گذشت چندین هفته از شروع سال تحصیلی و همچنین با توجه به تعاریفی که از خلاقیت در کتب گوناگون مطالعه کرده بودم، در دانش آموزان کلاس ...، روحیه ی خلاقانه را کمتر مشاهده کردم. شاید به این دلیل باشد که تاکنون فرصتی برای آنها در این زمینه بوجود نیامده بود. با توجه به این که هدف آموزش و پرورش در همه سطوح تحصیلی علی الخصوص در دوره ابتدایی ایجاد توانایی های آفریننده در دانش آموزان است و هسته اصلی تحول در نظام آموزش و پرورش خلاقیت است ودر دنیای پر تغییر قرن بیست و یکم ایجاد خلاقیت در دانش آموزان مهمترین مسئولیت پرورشی آموزشگاه ها می باشد . پس وظیفه خود دانستم به عنوان معلمی که نقش کلیدی و اساسی در این زمان دارد ، محور کار خود را بر روی خلاقیت دانش آموزان قرار بدهم چرا که پرورش استعدادهای فطری دانش آموزان از مسایل بسیار مهمی است که باید مورد توجه معلمین قرار بگیرد . علی الخصوص دوران ابتدایی که تمام صفات اکتسابی و الگوها رفتاری در این زمان اخذ می شود و شخصیت واقعی کودک بر اساس همین مسائل شکل می پذیرد

گردآوری اطلاعات (شواهد ۱) در رابطه با  پرورش خلاقیت 

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها در رابطه با پرورش خلاقیت 

انتخاب راه جدید موقتی دررابطه با  پرورش خلاقیت 

اجرای طرح جدید و نظارت بر آن در رابطه با پرورش خلاقیت 

گردآوری اطلاعات (شواهد ۲) در رابطه با  پرورش خلاقیت 

ارزشیابی تاثیر اقدام جدید در رابطه با پرورش خلاقیت 

تجدید نظر و دادن گزارش نهایی در رابطه با پرورش خلاقیت 

نتیجه گیری اقدام پژوهی پرورش خلاقیت

پیشنهادات

منابع و ماخذ مورد استفاده

نحوه دانلود

برای دانلود اقدام پژوهی خلاقیت و دریافت اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی از لینک خرید استفاده نمایید. اقدام پژوهی پرورش خلاقیت دانش آموز [purchase_link id="7638" text="خرید" style="button" color="green"] اقدام پژوهی 1401

منابع جهانی مرجع در زمینه پرورش خلاقیت دانش آموز

دانلود مقاله 7 راه خلاقیت https://scholar.google.com/scholar_url?url=https://files.eric.ed.gov/fulltext/EJ1096314.pdf&hl=en&sa=X&ei=Ba2tZOjUL8SlmAG0wbfwDg&scisig=ABFrs3x49MXXrWHKZaVGYQvJbcmC&oi=scholarr اقدام پژوهی پرورش خلاقیت دانش آموزان کلاس اقدام پژوهی پرورش خلاقیت دانش آموزان کلاس

دانلود نمونه اقدام پژوهی اعتماد به نفس دانش آموز

13 Jul 2023

اقدام پژوهی اعتماد به نفس

اقدام پژوهی اعتماد به نفس 1401 , اقدام پژوهی رفع مشکل کم رویی و اضطراب و افزایش اعتماد به نفس در روابط دانش آموز با دیگران یکی از نمونه های تدوین شده جدید و منطبق با شیوه نامه و بهره گیری از منابع تالیف شده در سال 2022 داخلی و جهانی بوده و کیفیت تدوین آن کاملا مورد تایید مدیریت سایت میباشد.

برای دانلود فایل کلیک کنیـــــــــــد

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

اقدام پژوهی اعتماد به نفس - تدوین شده با منابع جدید در فرمت word

اضطراب در روابط با دیگران از مهمترین عواملی است که باعث ایجاد مشکل کم رویی و عدم اعتماد به نفس میشود .در پیدایش اضطراب عوامل متعدد اجتماعی، فرهنگی و خانوادگی به عنوان زمینه سازهای محیطی با استعداد زمینه ای ژنتیک همراه شده و علا یم خود را در سنین کودکی و نوجوانی به تدریج آشکار می سازد.

▪ اضطراب آشکار: بیانگر احساس افراد مورد مطالعه درخصوص احساس تنش، بیم از آینده، ناآرامی، خودخوری، برانگیختگی و فعال سازی سیستم خودمختار (سمپاتیک و پاراسمپاتیک) است.

▪ اضطراب پنهان: به تفاوت های فردی نسبتا ثابتی در مستعد بودن به ابتلا به اضطراب اشاره می کند که از آن طریق بین افراد در آمادگی داشتن ادراک موقعیت های پراضطرابی مثل تجربه خطر یا موقعیت های تهدیدکننده تمایز گذاشته می شود و پاسخ به چنین موقعیت هایی با شدت بالا ی عکس العمل های اضطراب آشکار همراه است.

تیترهایی که در این اقدام پژوهی اعتماد به نفس وجود دارد شامل موارد زیر است:اقدام پژوهی اعتماد به نفس - تدوین شده با منابع جدید در فرمت word

اقدام پژوهی اعتماد به نفس - تدوین شده با منابع جدید در فرمت word

عنوان مطلب در رابطه با اعتماد به نفس

پیشگفتار در رابطه با  اعتماد به نفس

مقدمه  موضوع در رابطه با اعتماد به نفس

شناسایی مسئله در اقدام پژوهی  اعتماد به نفس

اقدام پژوهی عدم اعتماد به نفس و کم رویی دانش آموز

توصیف وضع موجود اقدام پژوهی عدم اعتماد به نفس و کم رویی دانش آموز

اینجانب ........................دارای .............سال سابقه کار در آموزش و پرورش می باشم و هم اکنون در پایه .....آموزشگاه .... مشغول تدریس می باشم در سال تحصیلی اخیر متوجه مشکل جدی یکی از دانش آموزانم به نام یگانه در رابطه با  عدم اعتماد به نفس و کمرویی وی شدم. او در لباس پوشیدن همیشه لباسهای او پاکیزه است ولی آنها را نامرتب می پوشد و نیز گاهی اوقات ازعطرهم استفاده می کند، ناخن های خود را همیشه کوتاه می کند وسعی می کند که نظافت خود را همیشه رعایت کند.

این دانش آموز برروی کلاس همیشه ساکت و آرام است و معمولأ برای نشستن چه در کلاس وچه در حیاط گوشه ی آخر در کنج را انتخاب می کند، صبحت نمی کند مگر در مواقعی که سوالی از او بپرسیم که آن وقت هم تلاش می کند با سرعت جواب را بدهد و آرام بگیرد و اگرجواب را نداند به من نگاه می کند وهیچ جوابی نمی دهد و وقتی از او میخواهم صحبت کند فقط به من نگاه می کند.درزنگ ورزش با دیگر دانش آموزان بازی نمی کند وتنها در گوشه ای از مدرسه می ایستد وبه آنها نگاه می کند. در زنگ های تفریح بارها وبارها مشاهده شده که فقط در گوشه ای می ایستد و یا نشسته و سنگ های در دستش را به هم می کوبد.تابحال دیده نشده با دانش آموز دیگری در حال گفت وگووقدم ردن باشد.در کلاس ازحق خود دفاع نمی کند و فقط  سرش را پایین می اندارد. بنا بر این لازم بود که روی مشکل وی و راهکار های برطرف نمودن این مشکل به طور جدی کار شود.

گردآوری اطلاعات (شواهد ۱) در رابطه با  کم رویی 

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها در رابطه با کم رویی 

انتخاب راه جدید موقتی دررابطه با  کم رویی 

اجرای طرح جدید و نظارت بر آن در رابطه با کم رویی 

گردآوری اطلاعات (شواهد ۲) در رابطه با  کم رویی 

ارزشیابی تاثیر اقدام جدید در رابطه با کم رویی 

تجدید نظر و دادن گزارش نهایی در رابطه با کم رویی 

نتیجه گیری در رابطه با کم رویی

پیشنهادات در رابطه با کم رویی

منابع و ماخذ مورد استفاده در رابطه با کم رویی 

دانلود اقدام پژوهی اعتماد به نفس - تدوین شده با منابع جدید در فرمت word

برای دانلود اقدام پژوهی اعتماد به نفس بصورت فایل word و دریافت اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی از لینک خرید استفاده نمایید.

اقدام پژوهی اعتماد به نفس - تدوین شده با منابع جدید در فرمت word

برای دانلود فایل کلیک کنیـــــــــــد

 

فایل های رایگان - مقالات مشابه و منابع

مقاله pdf مرتبط با موضوع

مقاله مرتبط - ابراهیمی

نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین آموزش مجازی در آموزش و پرورش

22 Oct 2022

نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین آموزش مجازی در آموزش و پرورش

نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین آموزش مجازی در آموزش و پرورش

دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت استاندارد سازی در آموزش و پرورش

22 Oct 2022

سوالات ضمن خدمت استاندارد سازی در آموزش و پرورش

دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت استاندارد سازی در آموزش و پرورش

دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت استاندارد سازی در آموزش و پرورش

دانلود پوشه کار معاون آموزشی مدارس ابتدایی و متوسطه 1402 ❤️⭐️✔️

14 Oct 2022

پوشه کار معاون آموزشی

پکیج و مجموعه پوشه کار معاون آموزشی مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم 1403-1402 را تنها با چند کلیک دانلود نمایید. . این مجموعه دانلود مطابق بازخوردی که از همکاران گرامی و کاربران سایت گرفته ایم گرید رضایتمندی بالایی دارد. همینک میتوانید برای دانلود و دریافت پوشه کار معاون آموزشی مدرسه روی دکمه زیر کلیک کنید.

برای  دانلود کلیک کنیدبرای دانلود کلیک کنید

فرم ها و چک لیست های پوشه کار مدیران و معاونین اجرایی ابتدایی و متوسطه

دانلود پوشه کار معاون آموزشی مدرسه

مجموعه کمنظیر دانلودی تحت عنوان پوشه کار معاون آموزشی آماده سازی شده توسط پژوهشسرای فرهنگیان شامل کلیه فرم ها و صورتجلسات و مواردی که یک همکار معاون آموزشی مدرسهبرای انجام وظایفش در زمینه مستند سازی نیاز دارد با افتخار داخل یک مجموعه قابل دانلود زیپ شده با حجم 20 مگابایت تهیه و تدوین کرده ایم مجموعه فرم های کارپوشه معاون آموزشی مدارس ابتدایی ۱۴۰۲ و مدارس متوسطه پکیجی ارزشمند حاوی فایل های word و قابل ویرایش به تعداد 15 صورت جلسه ، 12 ابلاغ ، 12 دعوت نامه ، 6 رضایت نامه + به همراه برنامه سالانه معاونت آموزشی مقطع ابتدایی که این موارد ویژه مدیران و معاونین آموزشی دوره ابتدایی میرباشد که این مورد توسط متخصصان تیم وبسایت درسی فایل طراحی شده است

دانلود کنید

برای دانلود کلیک کنید

دانلود کار پوشه معاون آموزشی 【 ویرایش 1402 】 ❤️⭐️✔️

لطفا جهت دانلود فایل ها و فرم های پوشه کار معاون آموزشی مقطع ابتدایی به انتهای مطلب رفته و لبا کلیک روی گزینه خرید و دانلود جهت خرید تا انتها پیش بروید لازم به ذکر است ما به همراه این صورتجلسات و فرم ها یک برنامه سالانه مدون و مرتب معاون آموزشی مقطع دبستان نیز گذاشته ایم که شما معاون آموزشی محترم با خرید پوشه کار معاونت آموزشی بی نیاز از تمامی فرم ها خواهید شد

برای  دانلود کلیک کنید

پوشه کار برای معاون آموزشی ابتدایی و متوسطه + دانلود

پوشه کار معاونین آموزشی مقطع ابتدایی مختص پست های مدیریت و معاونت آموزشی ابتدایی و متوسطه می باشد که ما این فایل را تحت عنوان پوشه کار مخصوص معاون آموزشی در سایت قرار داده ایم بسته معاون آموزشی مدارس ابتدایی 1402 – 1403 شامل صورت جلسات ، ابلاغ ها ، دعوت نامه ها و رضایت نامه های مورد استفاده معاونین آموزشی در مدارس ابتدایی می باشد که در قالب ورد و با قابلیت ویرایش بسته توسط تیم ما طراحی و تولید شده است

دانلود پوشه کار معاون آموزشی 【 ویرایش 1402 】 ❤️⭐️✔️

برای  دانلود کلیک کنید   برای دانلود کلیک کنید

دانلود پوشه کار برای معاون پرورشی مدارس

برای دانلود کلیک کنید

دانلود پوشه کار مدیر مدرسه ابتدایی

برای دانلود کلیک کنید

دانلود پوشه کار مدیر مدرسه متوسطه

برای دانلود کلیک کنید

طرح جابر جمع آوری و طبقه بندی حیانات زیر زمینی

12 Oct 2022

طرح جابر طبقه بندی جانوران زیر زمینی

پژوهشگر در این پژوهش و پروژه طرح جابر جمع آوری و طبقه بندی جانوران از طریق تحقیق و جمع آوری تصاویر جانورانی که در زیر زمین زندگی میکنند اقدام به طبقه بندی آنها در گروه ها مختلف میکند . این پروژه به همت دپارتمان آموزش ابتدایی پژوهش سرای فرهنگیان در سال 1401 تدوین و تنظیم شده است و هم اکنون میتوانید این نمونه طرح جابر طبقه بندی و جمع آوری تصاویر حیوانات زیر زمینی را دانلود نمایید . 

کلیه فایل های مورد نیاز برای ارائه طرح اععم از تحقیق , تصاویر حیوانات زیر زمینی , دفتر کارنما و .... همگی در این پکیج دانلودی خدمتتان تقدیم میشوند . 

همکاران ما در دپارتمان آموزش ابتدایی آماده قبول سفارشات جهت تنظیم پروژه های اختصاصی برای شما هستند.

پک دانلودی طرح درس روزانه و سالانه همه کتاب های کلاس ششم دبستان 1401

7 Oct 2022

طرح درس روزانه ششم ابتدایی

مجموعه و آرشیوبسیار  کامل طرح درس روزانه و سالانه تمامی دروس پایه ششم دبستان بصورت (wordوقابل ویرایش) دانلود طرح درس های روزانه همه دروس پایه ششم ابتدایی شما با این دانلود صاحب کاملترین پکیج طرح درس روزانه و سالانه همه دروس پایه ششم ابتدایی می شوید

طرح درس روزانه ششم ابتدایی

در این بسته هم طرح و برنامه ریزی سالانه , ماهیانه و هفتگی موجود میباشد و هم طرح درس روزانه همه دروس از همه کتاب ها موجود میباشد و با داشتن این بسته تا پایان سال از هر منبع دیگری در زمینه طرح درس بی نیاز خواهید شد. برخی از فایل ها در فرمت  ورد ( قابل ویرایش ) و برخی در فرمت پی دی اف ( غیر قابل ویرایش ) و شامل طرح درس روزانه و سالانه همه دروس پایه اول دبستان میباشد.

تعدادی از طرح درس های موجود در این مجموعه

طرح درس روزانه همه دروس ششم ابتدایی + پاورپوینت و درس پژوهی

طرح درس های تمامی دروس ریاضی ششم دبستان

لیست طرح درس های ریاضی پایه ششم ابتدایی را می توانید در قسمت زیر مشاهده کنید

طرح درس ریاضی ششم دبستان

طرح درس سالانه ریاضی ششم + طرح درس ریاضی ششم ابتدایی درس معرفی اعداد صحیح + طرح درس روزانه ریاضی ششم ابتدایی درس الگوهای عددی و زوج و فرد + درس یاد آوری ضرب و تقسیم صفحه 48 و 49

طرح درس ریاضی ششم ابتدایی درس اعداد اعشاری , درس یادآوری عددنویسی ,  درس بخش پذیری , طرح درس جدول تناسب ریاضی ششم ابتدایی , طرح درس طول و سطح ریاضی ششم ابتدایی , طرح درس روزانه حجم و هرم ریاضی ششم ابتدایی ,  درس محاسبات کسر صفحه 38-39

درس تقسیم اعداد طبیعی بر عدد طبیعی ریاضی ششم ابتدایی

درس ضرب و تقسیم ششم ابتدایی ریاضی

تقارن و مختصات ریاضی ششم ابتدایی

تقسیم کسرها ریاضی ششم ابتدایی

درس محاسبات کسر صفحه 36-39

طرح درس ششم ابتدایی درس کسر و نسبت

درس یادآوری اعداد اعشاری

طرح درس مضرب ریاضی ششم ابتدایی

طرح درس کاربرد درصد در آمار و احتمال ریاضی ششم ابتدایی

 درس محورهای مختصات صفحه 74-76 ریاضی ششم ابتدایی

محورهای مختصات صفحه 79-77 ریاضی ششم ابتدایی

طرح درس خط و زاویه ششم ابتدایی ریاضی

طرح درس ریاضی ششم ابتدایی درس تقسیم اعداد اعشاری بر اعداد

طرح درس روزانه ریاضی ششم ابتدایی درس درصد

طرح درس روزانه ریاضی ششم ابتدایی درس اندازگیری طول و سطح

 طرح درس آمار ششم

درس محاسبات با کسر

درس تقسیم یک عدد بر عدد اعشاری

درس کاربرد درصد در محاسبات مالی

طرح درس ریاضی ششم ابتدایی درس تقریب

طرح درس اندازه گیری و محاسبات تقریبی ریاضی ششم ابتدایی

درس مرکز تقارن و تقارن مرکزی

طرح درس ریاضی ششم ابتدایی درس دوران

طرح درس مساحت دایره

طرح درس روزانه کسر ششم ابتدایی ریاضی

طرح درس روزانه جمع و تفریق کسرها(عدد مخلوط ها) ریاضی ششم ابتدایی

طرح درس روزانه علوم ششم دبستان

طرح درس ورزش و نیرو – پیش سازمان دهنده – علوم ششم

طرح درس سفر به اعماق زمین – کاوشگری – علوم ششم

طرح درس شگفتی های برگ علوم ششم

طرح درس سفر انرژی- کاوشگری علوم ششم

خیلی بزرگ خیلی کوچک – ۹ گام گانیه علوم ششم

طرح درس زمین پویا- ۹ گام گانیه علوم ششم

طرح درس کارخانه کاغذ سازی – همیاری علوم ششم

طرح درس سرنوشت دفترم – تفکر استقرایی علوم ششم

طرح درس سالم بمانیم – کاوشگری علوم ششم

طرح درس اندازه گیری زاویه- کاوشگری – ریاضی ششم

طرح درس تقسیم اعشاری – پیش سازمان دهنده – ریاضی ششم

طرح درس مساحت شکل های هندسی- ۹ گام گانیه – ریاضی ششم

طرح درس ضرب اعداد اعشاری- ۹ گام گانیه ریاضی ششم

طرح درس جمع اعشاری – پیش سازمان دهنده – ریاضی ششم

طرح درس شبکه رشد- تفکر استقرایی کار و فناوری ششم ابتدایی

طرح درس من و پرسش هایم-تفکر استقرایی تفکر و پژوهش ششم ابتدایی

طرح درس راز موفقیت- ۹ گام گانیه هدیه های آسمان ششم ابتدایی

طرح درس سفر به اصفهان- ۹ گام گانیه اجتماعی ششم

طرح درس دریاهای ایران- ۹ گام گانیه اجتماعی ششم

طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی ششم

طرح درس صفویه- بحث گروهی اجتماعی ششم

طرح درس عوامل موثر در کشاورزی- کاوشگری اجتماعی ششم

طرح درس ایستادگی در برابر دشمن- تفکر استقرایی اجتماعی ششم

طرح درس رهبر کوچک- ایفای نقش اجتماعی ششم

طرح درس دوستی- تفکر استقرایی اجتماعی ششم

طرح درس مبارزه استعمار- تفکر استقرایی اجتماعی ششم

طرح درس رو خوانی سوره الرحمن قرآن ششم

طرح درس آموزش سوره ق قرآن ششم ابتدایی

طرح درس کل امری بما کیب رهین قرآن ششم ابتدایی

+ ( طرح درس همه دروس پایه ششم منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی سالتحصیلی 1402 )

طرح درس سالانه پایه ششم از همه دروس

دانلود پکیج طرح درس سالانه  پایه ششم دبستان جهت بهره مندی همکاران ارجمند از نمونه طرح درس های مختلف در این پایه اختصاصی با توجه به موازین طرح درس از همه کتب پایه ششم بصورت ورد و قابل ویرایش متناسب با طرح توصیفی بوده و این پکیج به همراه پکیج طرح درس روزانه با قیمت استثنایی اماده دانلود می باشد

طرح درس روزانه ششم ابتدایی

راهنمای خرید :   برای خرید انلاین ابتدا بر روی لینک خرید زیر کلیک نمائید .   تا وارد صفحه خرید آنلاین شوید .درصفحه خرید آنلاین نام و نام خانوادگی ، شماره موبایل و ایمیل خود را وارد کنید .و بر روی خرید کلیک نمائید. تا وارد صفحه در گاه بانک شوید .بعد از وارد کردن مشخصات کارت ، وارد صفحه دانلود فایل می شوید که بصورت مستقیم می توانید آن را دانلود کنید ، همچنین علاوه بر دانلود مستقیم ، لینک دانلود به ایمیل شما نیز فرستاده می شود پیام مدیر: کاربران گرامی بسته هایی که با عنوان طرح درس همه دروس همه کتب کلاس ششم دبستان منتشر کرده ایم با زحمات زیادی آماده شده است و تقاضا داریم از خرید آن به منظور فروش به دیگران خودداری نمایید . و البته این پکیج لزوما کامل نیستو نیازمند ارائه نقطه نظرات شما برای بهبود مستمر و رفع نقایص میباشد.  
کد فایل: 843
انتشار اولیه در: دیماه 1400
حجم فایل ها: 62.2 مگابایت
تعداد فایل های طرح درس موجود در پکیج دانلودی 132
زبان: فارسی
آخرین بروزرسانی: مهر ماه 1401
محل انتشار: بانک نمونه سوال
فرمت: (PDF) word
کیفیت: تایپ شده - عالی
فهرست: ندارد
جدول و نمودار: دارد
عکس و تصویر: دارد

دانلود طرح درس روزانه چهارم ابتدایی

6 Oct 2022

پکیج دانلود با طراحی زیبا و قابلیت ویرایش  شامل 150 فایل از قبیل  پاورپوینت , سناریو و طرح درس روزانه چهارم ابتدایی همه کتاب ها و همه درس ها را همینک با چند کلیک میتوانید دانلود نمایید . این پکیج دارای بیش از 150 فایل ورد می باشد . این پکیج فایل زیپ و فشرده می باشد که تمامی درس های ذکر شده در زیر داخل این فایل زیپ در فرمت ورد قرار دانند لذا برای استفاده پس از دانلود فایل ابتدا آن را از حال زیپ یا فشره خارج کنید تا فایل های ورد داخل پکیج برای شما قابل مشاهده گردند .

در مجموع 120 فایل ورد طرح درس روزانه چهارم ابتدایی و 10 فایل پاورپوینت و 5 فایل درس پژوهی همگی برای دروس مختلف از همه کتب پایه چهارم در این مجموعه دانلود قرار گرفته و با حجم کلی 82 مگابایت قابل دانلود میباشد.

جهت دانلود و دریافت این مجموعه روی دکمه خرید زیر کلیک کنید.

[purchase_link id="282699" text="خرید" style="button" color="blue"]

بعد از تکمیل خرید زیر فاکتور خرید روی عبارت زیر کلیک کنید تا فایل های خریداری شده در قالب یک پوشه زیپ شده دانلود شود .

لینک دانلود فایل های طرح درس چهارم

کتاب فارسی پایه چهارم دبستان : آخرین ادیشن 1402-1401

طرح درس روزانه و سالانه  فارسی چهارم ابتدایی درس پرسشگری 160 – طرح درس با موضوع ارزش علم فارسی پایه چهارم ابتدایی 284 – طرح درس پویندگان دانش فارسی چهارم ابتدایی 337 – طراحی آموزشی فارسی چهارم ابتدایی درس رهایی از قفس 346 – طرح درس فارسی چهارم درس باغچه اطفال 604 – طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس راز نشانه ها 981 – درس ادب از که آموختی 996 – طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس شیر و موش 1257 –  املا چهارم ابتدایی درس پستچی 1258 –  درس آفریدگار زیبایی 1259 – طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس کوچ پرستوها 1260  درس آرش کمانگیر 1261 – طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس مهمان شهر ما 1262 – طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس ازاد با موضوع فرهنگ بومی 1263 –درس فرمانده دل ها 1264 – طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس اتفاق ساده 1265 – طرح درس روزانه فارسی چهارم ابتدایی درس لطف حق 1266 – درس مدرسه هوشمند

مجموعه طرح و سناریو تدریس کتاب علوم تجربی کلاس چهارم

مجموعه 18 تایی طرح درس روزانه و سالانه کتاب علوم تجربی کلاس چهارم دبستان در فرمت word به همره 3 پاورپوینت و یک درس پژوهی رایگان

طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهن ربا در زندگی 314 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آسمان در شب 315 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس بی مهره ها 316 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گوناگونی گیاهان 317 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس زیستگاه 48 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس آهنربا 213

طرح درس بعد از جشن علوم دوم ابتدایی 307 و 308 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مخلوط ها در زندگی 309 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی نیاز هر روز ما 310 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس انرژی الکتریکی  – طرح درس علوم تجربی چهارم ابتدایی درس سنگ ها 571 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس مواد رسانا و غير رسانا 591 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس سنگ ها 1392 – طرح درس روزانه علوم چهارم ابتدایی درس زنگ علوم 1393 – 311 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی درس گرما و ماده 312 – طرح درس علوم چهارم ابتدایی بر اساس برنامه سند ملی درس سنگ ها 313طرح درس روزانه علوم چهارم ابتدایی درس بدن ما 1 1394 – طرح درس روزانه علوم چهارم ابتدایی درس بدن ما

مجموعه طرح درس های کتاب مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بصورت word + پاورپوینت و درس پژوهی رایگان

مجموعه طرح درس های کتاب مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بصورت word + پاورپوینت و درس پژوهی رایگان

طرح درس های روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بصورت word   شامل طرح درس روزانه  نشانه های ملی 176 –  درس خرید و فروش در محله 189 – طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی بر اساس سند ملی درس مورخان چگونه گذشته را مطالعه میکند 528 – طرح درس مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس آب و هوا 545 –  درس تخت جمشید1 546 –  درس سفری به تخت جمشید 547 –  درس سفری به شهر باستانی کرمانشاه 592 –  درس کوه ها و دشت های زیبا 1267 –درس اینجا محله ی ماست 1268 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس نقشه ی محله ی ما 1269 –  درس زندگی در شهر و روستا 1270 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس جهت های جغرافیایی 1271 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم جغرافی دانان چگونه محیط های زندگی را مطالعه می کنند؟ 1272 –  درس نخستین روستاها چگونه به وجود آمدند؟ 1273 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس نخستین شهرها چگونه به وجود آمدند؟ 1274 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس سفری به شهر باستانی همدان 1275 – درس پوشش گیاهی و زندگی جانوری در ایران 1276 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس از محیط زیست مراقبت کنیم 1277 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس تقویم 1278 – طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی درس روزهای مهم

طرح درس روازنه همه درس های کتاب ریاضی پایه چهارم ابتدایی منطبق با 1402-1401

طرح درس و سناریو تدریس سالانه و روزانه پایه چهارم ابتدایی از همه دروس و کتابهای این پایه برای سالتحصیلی  1402-1401

دانلود پکیج طرح درس روازنه همه درس های کتاب ریاضی پایه چهارم ابتدایی منطبق با 1402-1401

طرح درس روزانه ریاضی چهارم ابتدایی درس اعداد والگوها  , طرح درس ملی و mms ریاضی چهارم ابتدایی آشنایی با ضرب دوعدد دو رقمی , طرح درس روزانه کتاب ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 6 و 7  , طرح درس روزانه چهارم ابتدایی کتاب ریاضیات درس الگوها , درس ماشین ورودی – خروجی (ماشین حساب ) , طرح درس روزانه ریاضی چهارم ابتدایی درس عدد نویسی – میلیون , طرح درس روزانه ریاضی چهارم ابتدایی درس حل مسئله , طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 38 و 39 , طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب و تقسیم فصل سوم, طرح درس چهارم ابتدایی درس کسر صفحه 23 تا 25 - کتاب ریاضی , طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ضرب عدد در کسر صفحه 40 و 41 ,درس ارزش مکانی عددهای اعشاری

طرح درس روزانه ریاضی چهارم ابتدایی درس تساوی کسرها

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عدد اعشاری

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 32 و 33

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی صفحه 57 تا 59

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس جمع و تفریق کسر صفحه 30 و 31

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس عددنویسی صفحه 4 و 5

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس ارزش مکانی عددهای اعشاری صفحه 112 و 113

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ارزش مکانی اعداد 4 رقمی

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس شناخت کسرها

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس محاسبه تقریبی

طرح درس ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با کسرهای منفصل و کسر صفر

طرح درس ملی ریاضی چهارم ابتدایی درس آشنایی با ضرب دوعدد

سناریو های روزانه و سالیانه تدریس کتاب هدیه های آسمانی کلاش چهارم

پکیج سناریو های تدریس روزانه و سالیانه تدریس دروس کتاب هدیه های آسمانی کلاس چهارم ابتدایی شامل : طرح درس روزانه هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی درس همیشه با هم 575 –  درس کودک شجاع 576 – درس روزی برای تمام بچه ها 1133 – درس پسر شجاع (نمونه دوم ) 1137 – طرح درس تیمم هدیه های آسمانی چهارم 1138 – درس اسب طلایی هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1139 – درس آقای بهاری هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1142 – طرح درس روزانه درس چشمان همیشه باز چهارم ابتدایی 1143 –  درس حرمی با دو گنبد هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1144 – سناریو تدریس روزانه درس همسر فدارکار هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1145 – طرح درس روزانه درس خدا جون از تو ممنونم هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1146 – طرح درس روزانه درس دانه ای که نمی خواست بروید هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1147 – طرح درس روزانه درس دیدار دوست هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1148 – طرح درس روزانه درس سخنی که سه بار تکرار شد هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1151 – طرح درس عید مبعث هدیه های چهارم 1152 – طرح درس روزانه درس مساجد مسلمانان هدیه های آسمانی چهارم ابتدایی 1153 –  یک نماز و ده رکوع هدیه آسمانی پایه چهارم ابتدایی 1154 –  طراحی اموزشی کودکی بر آب هدیه آسمانی پایه چهارم ابتدایی 1288 – طرح درس هدیه آسمانی پایه چهارم ابتدایی درس ما به مسجد می رویم 1289 – ابتدایی درس نماز در کوهستان 1290 – طرح درس روزانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی درس روشن ترین شب 1291 – طرح درس روزانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی درس آشنایی با ویژگی های دوست خوب 1292 – طرح درس روزانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی درس خاله نرگس 1293 – طرح درس روزانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی درس اولین بانوی مسلمان 1294 – طرح درس روزانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی درس یک ماجرای زیبا

مجموعه دانلودی مربوط به درس قرآن کلاس چهارم

پکیج و مجموعه دانلودی مربوط به کتاب قرآن کلاس چهارم شامل 5 طرج درس روزانه - یک طرح درس سالانه - یک پاورپوینت

طرح درس روزانه قرآن چهارم ابتدایی : سوره ی اعلی 275 – طرح درس آموزش وقف کتاب قرآن چهارم ابتدایی 758 – طرح درس حروف مقطعه قرآن چهارم ابتدایی 769 – طرح درس ملی روزانه قرآن چهارم ابتدایی درس سوره یوسف

سایر فایل های موجود در بسته دانلودی طرح درس روزانه و سالانه چهارم ابتدایی اععم از طرح درس و پاورپوینت

سایر فایل های موجود در این مجموعه و بسته دانلودی بینظیر تحت عنوان طرح درس روزانه و سالانه کلاس چهارم ابتدایی عبارتند از طرح درس های روزانه مربوط به تربیت بدنی و طرح درس سالانه چهارم ابتدایی به قرار زیر:

طرح درس روزانه تربیت بدنی آموزش پنجه والیبال  طرح درس سالانه چهارم : 28 – طرح درس سالانه همه دروس چهارم ابتدایی 204 – طرح درس سالانه علوم چهارم ابتدایی 207 – طرح درس سالانه قرآن چهارم ابتدایی 293 – طرح درس سالانه فارسی بخوانیم چهارم ابتدایی 534 – طرح درس سالانه تاریخ چهارم ابتدایی 535 – طرح درس سالانه ریاضی چهارم ابتدایی 536 – طرح درس سالانه مدنی چهارم ابتدایی 537 – طرح درس سالانه هنر چهارم ابتدایی 569 – طرح درس سالانه هدیه های آسمانی پایه چهارم ابتدایی

پکیج طرح درس روزانه همه 17 درس هدیه های آسمانی پنجم ابتدایی

5 Oct 2022

طرح درس روزانه هدیه پنجم

همکار گرامی پکیج طرح درس روزانه همه 17 درس هدیه های آسمانی پنجم ابتدایی با صرف زمان و انرژی بسیاری تهیه شده است . درمجموع شامل 17 طرح درس مربوط به همه دروس کتاب هدیه پنجم بوده که منطبق با آخرین تغییرات در سالتحصیلی 1402-1401 میباشد . علاوه بر 17 طرح و سناریو تدریس ذکر شده پاورپوینت 3 تا از درس ها به همراه درس پژوهی یکی از دروس کتاب هدیه پنجم هم در این پکیج دانلودی خدمتتان تقدیم میگردد . در مجموعه این پکیج دانلودی یک پوشه زیپ شده با حجم 18 مگابایت بوده که داخل پوشه 21 فایل در مجموع موجود است .

 

تعداد 3 فایل پاورپوینت مربوط به 3 درس از کتاب هدیه پنجم دبستان

یک فایل درس پژوهی مربوط به درس 13 هدیه پنجم دبستان کوچک های بزرگ 

تعداد 17 فایل ورد مربوط به طرح درس روزانه هدیه پنجم ابتدایی

طرج درس روزانه هدیه پنجم درس اول : دسته گلی از آسمان

طرح تدریس درس تنها او : درس دوم هدیه های آسمانی کلاس پنجم

طرح درس سوم کتاب هدیه پایه پنجم ابتدایی

درس چهارم کتاب هدیه پنجم : از نوزاد بپرسید

طرح درس روزانه کتاب هدیه آسمانی کلاس پنجم دبستان - درس پنجم - گل صد برگ 

طرح درس و سناریو تدریس روزانه درس ششم هدیه پنجم با عنوان مال مردم

سناریو تدریس روزانه درس هفتم هدیه پنجم دبستان با موضوع رنگین کمان جمعه

طرح درس روزانه هدیه پنجم دبستان : درس هشتم - دو نامه

درس نهم کتاب هدیه پنجم : یک جهان جشن

درس دهم - در ساحل دجله : کتاب هدیه کلاس پنجم

طرح درس یازدهم هدیه پنجم دبستان  - سرو سربلند سامرا

طرح درس خورشید پشت ابر : درس دوازدهم کتاب هدیه های آسمانی پنجم ابتدایی

طرح درس روزانه هدیه پنجم ابتدایی مربوط به درس 13 با موضوع کوچک های بزرگ

طرح درس چهاردهم کتاب هدیه پنجم - بزرگ مرد تاریخ

درس پانزدهم هدیه پنجم - بهمن همیشه بهار

طرح درس 16 کتاب هدیه آسمانی پنجم ابتدایی - روزنامه های دیواری

سناریو روزانه تدریس و طرح درس آخر و 17 ام کتاب هدیه پنجم ابتدایی با نام اینها و آنها

← Earlier posts