blog

RSS

سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی

13 May 2022

سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی

این مجموعه حاوی سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی شامل سوالات آزمون برگزار شده سال قبل + نمونه سوال و سوالات آزمون در حال برگزاری میباشد . جهت دانلود و استفاده از مجموعه سوالات و منابع آزمون ضمن خدمت مهارت های ارتقایی روی دکمه خرید و دانلود کلیک کرده و بعد از تکمیل پروسه پرداخت آنلاین موارد دانلودی این مجموعه در دسترس خواهد بود .

سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی

سایت تخصصی بانک نمونه سوال جزوه کامل منابع آموزشی به همراه نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی و سوالات آزمون های برگزار شده و در حال برگزاری را آماده سازی کرده و هم اکنون با کلیک روی دکمه خرید و پرداخت اینترنتی میتوانید این بسته بسیار کامل را بصورت آنلاین دانلود و دریافت کنید.

این بسته در فرمت فایل های پی دی اف و ورد تنظیم شده است و تا پایان آزمون های فعال استانی بصورت بروزشونده خواهد بود .

آخرین بروزرسانی ها

مجموعه سوالات آزمون ضمن خدمت مهارت های زندگی  در آخرین بروزرسانی و آپدیت انجام شده علاوه بر داشتن منابع آموزشی کامل و البته کم حجم در فرمت پی دی اف بیش از 800 مورد از نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی و البته حدود 200 سوال واقعی آزمون های برگزار شده استانی را شامل میشود .

 

برای دانلود سوالات روی دکمه خرید کلیک کنید

 

کاملترین مجموعه نمونه سوالات و منابع برای آزمون ضمن خدمت مهارت ارتقایی

 این بسته ویژه را همکاران ما در دپارتمان ضمن خدمت وبسایت بانک نمونه سوال تدارک دیده اند و میتوانیم ادعا کنیم که مجموعه منابع و نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی کامل ترین و جامع ترین مجموعه در برگیرنده کلیه نیازهای افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند را در یک پکیج فراهم کرده ایم و علاوه بر همکاران فرهنگی این بسته قابلیت استفاده توسط  تمامی کارمندان دولتی و غیر دولتی اععم از  اموزش و پرورش , بانک ها , نیروهای مسلح و سایر نهاد ها و سازمان ها و شرکت ها را هم دارد.

این مجموعه هم اکنون به خاطر در حال برگزاری بودن آزمون در استان البرز و برخی استانهای دیگر در حال بروزشدن مستمر قرار دارد و موارد اضافه شده تا پایان آزمون های فعال برای خریداران ارسال میشود . لذا هنگام خرید توصیه میشود از ایمیل معتبر استفاده نمایید یا اگر ایمیل صحیح ندارید برای دریافت فایل های اضافه شده به مجموعه نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی در تلگرام یا واتس آپ با شماره 09332978858 در ارتباط باشید.

محتویات مجموعه:

جزوه بسیار کامل منابع آموزشی دوره مهارت های ارتقایی

نمونه سوالات دوره ضمن خدمت مهارت های ارتقایی به تعداد 800 نمونه سوال

بیش از 200 سوال آزمون های برگزار شده

موارد بروزشده اخیر:

در آخرین آپدیت مجموعه سوالات ضمن خدمت مهارت ارتقایی یک فایل pdf شامل ۵۵ سوال و یک جزوه آموزشی ۸۵ صفحه ای میباشد .

همچنین هر گونه مورد آپدیت و اضافه شدن سوال به پکیج نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

دانلود منابع و سوالات آزمون مهارت های ارتقایی

متقاصیان دانلود این مجموعه توجه داشته باشید که لینک دانلود سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی بعد از مرحله پرداخت نمایش داده خواهد شد . از خریدتان یک نسخه فاکتور حاوی لینک های دانلود هم به ایمیلتان ارسال خواهد شد ..

جزوه منابع آموزشی دوره ضمن خدمت مهارت های ارتقایی

فایل نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های نوشتن شامل ۱۲ صفحه و در مجموع ۵۵ سوال

کاملترین مجموعه منابع آموزشی و نمونه سوال برای آزمون ضمن خدمت مهارت های ارتقایی

نکات مهم پیش از دانلود این بسته

در جهت دریافت به موقع موارد و سوالات اضافه شده آزمون مهارت های ارتقائی هنگام دانلود ایمیل معتبر وارد نمایید.

سوالات آزمون ضمن خدمت مهارت های ارتقایی

آخرین مشخصات دوره مهارت های ارتقایی

کد دوره مهارت های ارتقایی : 99506819

نحوه برگزاری آزمون : بصورت سراسری

همکارانی که قبلا ان دوره را گذرانده اند برای آنها فعال نخواهد شد .

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی

برای دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های ارتقایی از دکمه زیر استفاده کنید .

برای دانلود کلیک کنید 

به علت اعمال بروزرسانی روی دامنه اصلی آموزش و پرورش سایت های زیر شاخه medu.ir ممکن است در مقاطعی دچار اختلال باشند .

سوالات لحظه ای آزمون ضمن خدمت شیوه های تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت

12 Mar 2022

سوالات ضمن خدمت تشویق و تنبیه

مجموعه ای ویژه تحت عنوان نمونه سوالات ضمن خدمت تشویق و تنبیه ( سوالات ضمن خدمت شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت ) هم اکنون در سایت بانک نمونه سوال قابل دانلود است که در ادامه لینک دانلود و دسترسی به آن را مشاهده میکنید . لطفا قبل از کلیک روی لینک دانلود توضیحات زیر را مطالعه کنید.

دانلود سوالات ضمن خدمت شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود از سایت بانک نمونه سوال

دانلود از سایت پژوهشسرای فرهنگیان

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تشویق و تنبیه

همچون سایر آزمون ها و دوره های ضمن خدمت فرهنگیان بانک نمونه سوال ویژه آزمون شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت هم یک پکیج دانلودی بروز شونده  را که تا پایان آزمون سراسری همچنان فعال خواهد بود و در صورت اعلام دوره های تکرار یا استانی احتمالی هم این بسته بروزرسانی خواهد شد را جهت دانلود همکاران در سایت منتشر کرده است و امیدواریم همچون دوره های قبلی برگزار شده بتوانیم با کمک و مکساعدت شما عزیزان به لحظه سوالات اصلی را در سایت منتشر کنیم . 

دانلود سوالات ضمن خدمت شیوه های تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت

لطفا قبل از دانلود سوالات آزمون شیوه های تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت موارد زیر را مطالعه کنید:

همراه شما 5 نفر از همکارانی که مستقیما با بانک نمونه سوال همکاری میکنند در دوره ضمن خدمت شیوه های موثر تشویق و تنبیه ثبت نام کرده اند و لحظه ای سوالات را در سایت منتشر خواهیم کرد و گروه واتس آپی برای همکارانی که این بسته را خریداری کرده باشند هم ایجاد شده و لحظه ای سوالات در اختیارشان قرار خواهد گرفت .

بنابر این اگر قصد دارید سریعتر و به لحظهع سوالات ضمن خدمت شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت را دریافت کنید خواهشمند است هنگام خرید به 2 مساله دقت نمایید . 

1: هنگام خرید و دانلود بسته نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت تشویق و تنبیه ترجیحا ایمیل صحیح و در دسترس وارد نمایید . تا بروزرسانی ها را به موقع دریافت کنید.

راهنمای دانلود فایل سوالات ضمن خدمت شیوه های تشویق و تنبیه با استفاده از ایمیل

2: بعد از تکمیل خرید و دانلود سوالات ضمن خدمت تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت از طریق واتس آپ پامی با محتوای زیر برای ما ارسال کنید تا در گروه واتس آپی ویژه آزمون اضافه کنیم و در روز و ساعت آزمون سوالات و پسخ صحیح را به لحظه  بتوانید ببینید . 

در پیام ارسالی واتس آپ نام و ایمیلی که هنگام خرید از سایت را زدید بفرستید و حتما درخواست برای عضویت در گروه واتس آپی دوره ضمن خدمت تشویق و تنبیه را ذکر کنید.

همکارانی که در این دوره ثبت نام کرده و امتحان میدهند میتوانند سوالات آزمون خود را عکس گرفته و از طریق واتس آپ برای ما ارسال نمایند

دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت. 

محتویات قابل دانلود

با نهایت تواضع کاملترین پکیج سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت را در قالب 3 فایل دانلودی زیپ شده خدمت همکاران فرهنگی که در این دوره ثبت نام کرده اند تقدیم میکنیم . این مجموعه حاوی 3 فایل جداگانه ثابت به شرح زیر میباشد . 

منابع بروز و لحظه ای آزمون های تشویق و تنبیه بصورت سراطری و استانی

نمونه سوالات مطروحه از منابع توسط نخبه ترین همکاران فرهنگی 

سوالات آزمون اصلی شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت : فایل بروز شونده لحظه ای

دانلود سوالات ضمن خدمت شیوه های تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت

دانلود سوالات ضمن خدمت شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت روی دکمه زیر کلیک کنید

دانلود از سایت بانک نمونه سوال

دانلود از سایت پژوهشسرای فرهنگیان

 

سوالات ضمن خدمت تلفیق حوزه های تربیت و یادگیری در دوره های تحصیلی با اسکرچ

12 Mar 2022

برای دانلود سوالات ضمن خدمت تلفیق حوزه های تربیت و یادگیری در دوره های تحصیلی با برنامه اسکرچ مقدماتی روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود سوالات ضمن خدمت روایت پژوهی و تجربه نگاری در فعالیت های پرورشی

12 Mar 2022

سوالات ضمن خدمت روایت پژوهی و تجربه نگاری در فعالیت های پرورشی

سوالات ضمن خدمت روایت پژوهی و تجربه نگاری در فعالیت های پرورشی

خرید حواله های برنده در قرعه کشی ایرانخودرو و سایپا - 207-پارس, کوییک, دنا, هایما

24 Jan 2022

خرید حواله خودرو

تفاوتی نمیکند شما از کدام استان برنده قرعه کشی خوردو شده اید . بهترین شرایط خرید حواله خودرو را ما به شما ارائه میکنیم . خریداران مستقیما در نمایندگی ها فعال بوده و بدون نیاز به تحویل خودرو توسط شما صرفا در مرحله اول وکالت و اقرار نامه را تنظیم و امضا کرده و مبلغ مورد توافق برای خرید حواله خودرو را دریافت میکنید .

با توجه به گستردگی روابط و نیروها در سطح کشور شما از هر استانی که در قرعه کشی برنده شده اید و اگر تمایل به واگذاری حواله خودروتان دارید با ا تماس بگیرید .

مرکز فروش و خرید حواله خودرو با مناسبترین قیمت و شرایط

در ضمن همه حواله های برنده در قرعه کشی فروش فوری و سه ماهه محصولات ایرانخودرو و سایپا خریداری میشوند و به تناسب اختلاف قیمت خودرو با بازار مبلغ فروش حواله خودرو متفاوت خواهد بود .

مبلغ خرید و فروش حواله های برنده در قرعه کشی ایرانخودرو

توجه داشته باشید در شرایط فعلی صرفا حواله هایی خریداری میشوند که در قرعه کشی فروش فوری و 3 ماهه محصولات ایرانخودرو برنده شده باشند . و مبلغ خرید حواله خودرو بین محصولات ایرانخودرو مستقیما به اختلاف قیمت کارخانه و بازار محصول مذکور بستگی دارد و برای نمونه تیتر وار در ادامه نرخ های حدودی خرید حواله ایرانخودرو را ملاحظه میکنید.

خرید و فروش حواله پژو پارس tu5  :

به علت اختلاف قیمت بالای پژو پارس tu5 در بازار و کارخانه و همچنین مبلغ نسبتا پایین قیمت این محصول ایرانخودرو در کارخانه یکی از بالاترین نرخ های خرید حواله ایرانخودرو به حواله های پژو پارس تی یو فایو مربوط میشود .به همین دللیل هم نسبت شانس برنده شدن در قرعه کشی پژو پارس tu5 نسبت به سایر خودرو های موجود در سبد محصولات ایرانخودرو پاین تر و سخت تر است . اگر شما از برندگان خوش شانس محصولات ایرانخودرو و به طور خاص پژو پارس تی یو فایو هستید و به هر دلیلی قصد خرید خودرو را ندارید شانس خود را نسوزانید و برای فروش حواله پژو پارس tu5 با ما تماس بگیرید.

خرید حواله خودرو  207

خودرو 207 هم هم در نوع دنده ای و اتوماتیک و پانوراما از محبوبترین ماشین های موجو.د در سبد محصولات ایران خودرو بوده و کارشناسان ما برای ارائه مشاوره فروش و خرید حواله 207 آماده پاسخگویی به شما هستند . در نظر داشته باشید که به علت اختلاف قیمت نسبتا خوب 207 در بازار و کارخانه اگر به هر دلیلی تمایلی به تکمیل وجه و خرید خودرو 207 که در قرعه کشی ایرانخودرو برنده شده اید را ندارید ما با بهترین قیمت آن را میخریم.

مرکز فروش و خرید حواله خودرو با مناسبترین قیمت و شرایط

خرید و فروش حواله دنا پلاس , دنا توربو دستی و اتومات

اگر شما برنده خوش شانس یکی از انواع دنا پلاس اععم از تیپ 1 و 2 , توربو شارژ دستی و دنا پلاس توربو اتوماتیک هستید و بنا به دلایل خودتان قصد تکمیل وجه و دریافت خودرو مذکور را ندارید بهترین انتخاب نسوزاندن شانستان و فروش حواله دنا پلاس میباشد . همکاران ما پاسخگو سوالت شما و البته خرید حواله دنا پلاس در انواع مختلف هستند و به تناسب اختلاف قیمتن محصول در بازار و قیمت مصوب کارخانه قیمت های پیشنهادی برای خرید حواله دنا هم متفاوت بوده ولی ما اطمینان داریم یکی از مناسبترین و منصفانه ترین قیمت ها را به شما ارائه خواهیم کرد و در کنار قابلیت اطمینان و شرایط آسانتر قطعا میتوانید برای فروش حواله خودروتان روی ما حساب کنید.

سایر خودرو های موجود در قرعه کشی ایرتخودرو

خرید و فروش حواله سمند

خرید حواله سورن پلاس

خرید و فروش حواله رانا پلاس

خرید حواله رانا پلاس سقف شیشه ای

خرید حوله هایما

خرید حواله خودرو های سایپا

خرید حواله ساینا

خرید حواله تیبا

خرید حواله کوییک

بهترین شرایط و نرخ خرید حواله کوییک و سایر محصولات سایپا

برای دریافت مشاوره و اطلاع از ریز شرایط خرید حواله خودرو ( خرید حواله های برنده در قرعه کشی فروش فوری و 3 مکاهه ایرانخودرو و سایپا ) با ما تماس بگیرید.

مرکز فروش و خرید حواله خودرو با مناسبترین قیمت و شرایط

بسته دانلودی پاورپوینت های کلاس ششم : همه دروس

8 Jan 2022

پاورپوینت ششم ابتدایی

همکار گرامی پکیج دانلودی مذکور حاوی بیش از 90 پاورپوینت برای دروس مختلف از همه کتاب های پایه ششم ابتدایی میباشد و بخاطر راحتی استفاده سعی کرده ایم همه این مجموعه را در قالب یک پکیج دانلودی منسجم در یک بسته زیپ شده برای دانلود ارائه کنیم . بطور قطع این بسته نواقصی هم دارد و تعهد ما رفع نواقص این بسته بصورت مستمر و بهتر کردن طراحی اسلاید های آن میباشد و قطعا بازخوردی که شما همکار گرامی که این بسته را دانلود و استفاده میکنید به ما میدهید مهمترین موارد برای بهبود کیفیت و کارایی این بسته پاورپوینت دروس پایه ششم ابتدایی میباشد و مطمئن هستیم همانند پکیج طرح دروس پایه ششم که از سالهای قبل برای دانلود در سایت قرار داده ایم این مجموعه هم خواهد توانست رضایت تیف گسترده تری از فرهنگیان گرامی را فراهم آورد . همچنین با تلاش گروهی همکاران در تلاشیم در هفته های آینده اولین سری پروژه های استوری لاین دورس مقطع ابتدایی را در برای پایه های 6 پانه مقطع ابتدایی ( در وحله نخست )  تدوین و برای دانلود در اختیار فرهنگیان گرامی قرار دهیم . 

همه در بسته دانلودی کلاس ششم

در یک مجموعه دانلودی با عنوان پکیج کامل پاورپوینت های کلاس ششم ابتدایی برای همه دروس از همه کتاب های کلاس ششم هر آنچه لازم دارید را گنجانده ایم . 

دانلود پاورپوینت پایه ششم ابتدایی برای همه دروس و کتاب ها

دانلود پاورپوینت همه دروس کتاب علوم پایه ششم

دانلود پاورپوینت دروس کتاب ریاضی پایه ششم

 پاورپوینت دورس کتاب فارسی - نگارش کلاس ششم

پاورپوینت همه دروس مطالعات اجتماعی پایه ششم در یک بسته

پاورپوینت کلاس ششم ابتدایی برای همه دروس کتاب هدیه های آسمانی

توجه : بزودی پروژه های استوری لاین هم قابل دانلود خواهند بود

اطلاعات کاملتر این مجموعه دانلودی استوری لاین 6 پایه ابتدایی و سایر بسته های دانلودی استوری لاین 6 پایه ابتدایی را در روزهای آتی برایتان اطلاع رسانی خواهیم کرد . 

دانلود پروژه استوری لاین

هم اکنون بسته های پاور پوینت مجموع دروس و کتاب های مختلف مقطع ابتدایی در 6 پایه مقطع ابتدایی در پژوهش سرای فرهنگیان قابل دانلود میباشد . و برای مقاطع مختلف از پایه اول تا ششم ابتدایی در فرمت زیپ شده و در قالب 6 بسته دانلودی مجزا برای هر پایه یک بسته قابل دانلود میباشد.

پروژه های دانلودی سایر دروس و مقاطع

برای سایر دروس و مقاطع تحصیلی هم اکنون برای مقطع ابتدایی و هر 6 پایه این مقطع پکیج های طرح درس و پاورپوینت و سایر فایل های مورد نیاز فرهنگیان عزیز موجود است و در هفته های آتی به ترتیب پروژيه های دانلودی استوری لاین هم برای مقاطع دیگر تعریف و آماده دانلود خواهیم کرد.

در ماه های آتی قطعا به نیاز همکاران فرهنگی در مقطع متوسطه اول و دوم هم خواهیم پرداخت و مجموعه های استوری لاین , پاورپوینت  دروس و طرح درس های مقطع هفتم تا دوازدهم را برای کتب مختلف تدوین و برای دانلود اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه دانلود پکیج پاورپوینت همه دروس کتاب های پایه ششم ابتدایی

برای دانلود پکیج و مجموعه حاوی پاورپوینت همه دروس مختلف کتاب های پایه ششم ابتدایی اگر دکمه زیر را کلیک کنید میتوانید  در صفحه باز شده روی دکمه خرید و دانلود کلیک و پکیج دانلودی پاورپوینت پایه ششم یا  سایر موارد را از دسته بندی مربوطه دانلود نمایید.

پکیج استوری لاین دورس علوم پایه ششم

8 Jan 2022

استوری لاین علوم ششم

با تلاش گروهی همکاران ما در پژوهش سرای فرهنگیان بر آن هستیم در هفته های آینده اولین سری پروژه های استوری لاین دورس مقطع ابتدایی را در قالب پکیج استوری لاین دورس علوم پایه ششم تدوین و برای دانلود در اختیار فرهنگیان گرامی قرار دهیم . 

اطلاعات کاملتر این مجموعه دانلودی استوری لاین علوم ششم ابتدایی و سایر بسته های دانلودی پروژه استوری لاین را در روزهای آتی برایتان اطلاع رسانی خواهیم کرد . 

دانلود پروژه استوری لاین

علاوه بر پکیج های استوری لاین هم اکنون پکیج های کامل طرح دروس مقطع ابتدایی برای هر یک از 6 پایه مقطع ابتدایی و بسته های پاور پوینت مجموع دروس و کتاب های مختلف مقطع ابتدایی در 6 پایه مقطع ابتدایی در پژوهش سرای فرهنگیان قابل دانلود میباشد .

پروژه های دانلودی سایر دروس و مقاطع

برای سایر دروس و مقاطع تحصیلی هم اکنون برای مقطع ابتدایی و هر 6 پایه این مقطعپکیج های طرح درس و پاورپوینت و سایر فایل های مورد نیاز فرهنگیان عزیز موجود است و در هفته های آتی به ترتیب پروژيه های دانلودی استوری لاین هم برای مقاطع دیگر تعریف و آماده دانلود خواهیم کرد.

پاورپوینت های کلاس ششم ابتدایی برای همه دروس از همه کتاب های کلاس ششم

در ماه های آتی قطعا به نیاز همکاران فرهنگی در مقطع متوسطه اول و دوم هم خواهیم پرداخت و مجموعه های استوری لاین , پاورپوینت  دروس و طرح درس های مقطع هفتم تا دوازدهم را برای کتب مختلف تدوین و برای دانلود اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه دانلود پکیج استوری لاین همه دروس کتاب علوم پایه ششم ابتدایی

برای دانلود پکیج و مجموعه حاوی استوری لاین دروس مختلف کتاب علوم تجربی پایه ششم ابتدایی اگر دکمه زیر فعال شود میتوانید روی آن کلیک کرده و در صفحه باز شده روی دکمه خرید و دانلود کلیک و پکیج دانلودی استوری لاین دروس کتاب علوم پایه ششم یا استوری لاین سایر دروس پایه ششم ابتدایی را از دسته بندی مربوطه دانلود نمایید.

سوالات لحظه ای آزمون ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی - استانی و سراسری

24 Oct 2021

سوالات ضمن خدمت سواد حرکتی

مجموعه کامل حاوی بیش از 600 نمونه سوال ضمن خدمت سواد حرکتی در این پکیج موجود است و بصورت مرتب و با برگزاری این دوره در استانهای مختلف این پکیج بروز میشود .  دوره آموزش ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی برای فرهنگیان متقاضی ( آموزگاران مقطع ابتدایی و همکاران دبیر تربیت بدنی ) از اواخر شهریور ماه 1400 بصورت استانی شروع شده است . با عنایت به جدید بودن موضوعیت این دوره همکاران ما در سایت بانک نمونه سوال تیم ویژه ای تشکیل داده و علاوه بر نام نویسی برای این دوره در استانهای پیشرو از منابع دوره نمونه سوالاتی که بالقوه احتمال طرح در آزمون د ارند را استخراج کرده و در پکیج ابتدایی بیش از 500 مورد از نمونه سوالات مفاهیم و مبانی سواد حرکتی را استخراج کرده و در پکیج دانلودی برای همکاران متقاضی قرار دادیم .

دانلود  سوالات آزمون سواد حرکتی 1401

سوالات آزمون ضمن خدمت سواد حرکتی

علاوه بر فایل پایه 500 سوالی بصورت مرتب سوالات آزمون های برگزار شده دوره مفاهیم و مبانی سواد حرکتی استخراج و در این پکیج گنجانده میشود و هم اکنون در آخرین بروزرسانی این پکیج حاوی 85 سوال واقعی و 500 مورد از نمونه سوالات ضمن خدمت سواد حرکتی میباشد.

مشخصات کلی دوره :

دوره آموزش ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی ویژه معلمان مقطع ابتدایی و دبیران تربیت بدنی هم اکنون بصورت استانی در استانهای مختلف فعال بوده و در حال برگزاری میباشد .

سایر مشخصات دوره : کد : 99506936

تاریخ های آزمون : 29 مهر ماه 1400 سراسری و  در استان گلستان, همدان, یزد , خراسان جنوبی و... و تاریخ های دیگر برای سایر استانها

مدت دوره : 12 ساعته

برای قبولی در این دوره حداقل 12 نمره لازم است

دانلود نمونه سوال های آزمون ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی

همکار گرامی هم اکنون به جهت دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت سواد حرکتی لازم است ابتداعا روی دکمه زیر یا دکمه کنار صفحه با عنوان خرید و دانلود کلیـــــــــــــک نموده و پس از درج اطلاعات اولیه شامل نام و ایمیل به مرحله پرداخت هدایت میشوید و بعد از طی کردن پروسه پرداخت لینک های دانلود این مجموعه در دسترس خواهد بود.

چنانچه در هر یک از مراحل مرتبط با خرید و دانلود سوالات آزمون ضمن خدمت سواد حرکتی با مشکلی برخورد کردید تیم پشتیبانی ما تمام وقت آماده پاسخگویی به شماست.

امیدواریم بتوانیم سوالات برگزار شده بصورت سراسری و هر استان ( گبلستان, همدان , بزد و... ) را در لحظه و روز آزمون در سایت بارگذاری کنیم . لذا خواهشمند است هنگام دانلود سوالات ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی ایمیل صحیحی درج کنید تا بروزرسانی ها را دریافت نمایید.

نمونه سوال آزمون ضمن خدمت مفاهیم و مبانی سواد حرکتی

برای شروع فرایند دانلود از دکمه زیر استفاده نمایید .

دانلود  سوالات آزمون سواد حرکتی 1401

توجه داشته باشید بعد از پرداخت هنگام دانلود اگر به فایل محتوای آموزشی دوره نیاز ندارید آن را دانلود نکنید و صرفا سوالات آزمون ضمن خدمت سواد حرکتی را دانلود کنید.

اگر به هر دلیلی در پروسه دانلود این مجموعه به مشکلی برخورد کردید سریعترین راه استفاده از خدمات پشتیبانی ارسال پیام متنی در پیام رسان واتس آپ میباشد.

دانلود مجموعه نمونه سوال ضمن خدمت طراحی آموزشی

9 Aug 2021

سوالات ضمن خدمت طراحی آموزشی

به واسطه گردآوری سوالات آزمون های برگزار شده حد فاصل سال 97 تا 1400 نمونه سوالات ضمن خدمت طراحی آموزشی ( اصول طراحی آموزشی ) ما احتمالا قویترین و کاملترین پکیج سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی میباشد که در ادامه میتوانید بعد از طی کردن پروسه پرداخت آنلاین آن را دانلود نمایید.

 • کاملترین فایل در مورد دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی
 • بروزرسانی شده در مرداد 1400
 • جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی می باشد.دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی آن زیر می باشد:

نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی

 • کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی
 • جزوه کامل به همراه نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی می باشد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی زیر می باشد: محتویات بسته دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی: نمونه سوالات شماره ۱ با ۷۰ سوال با جواب

 1. نمونه سوالات شماره ۲ با ۴۰ سوال با جواب
 2. جزوه آموزشی طراحی آموزشی با ۲۹ صفحه
 3. برای دریافت آپدیت نمونه سوالات ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی حتما عضو کانال شوید

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی می باشد. این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد ازمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی می باشد. و همچنین از جزوات تخصصی ویژه ازمون اصول طراحی آموزشی برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی طبقه بندی شده است این بسته با توجه به مواد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان تهیه شده و کمک بسزایی به شما در زمینه قبولی در این آزمون می نماید.شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت. این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی در سایت می باشد. این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان مطابق با مواد ازمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی می باشد. و همچنین از جزوات تخصصی ویژه ازمون ضمن خدمت اصول طراحی آموزشی آن برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت بانک فایل پژوهشی معلمان اصول طراحی آموزشی طبقه بندی شده است

دانلود مطالعات توجیهی و طرح های کسب و کار

1 Aug 2021

ایده های خود را به کسب و کاری موفق تبدیل کنید

وقتی در سال 1381 دنبال گرفتن یک وام خوداشتغالی بودم متاسفانه نتونستم جایی یا کسی را پیدا کنم که بتونه یک طرح توجیهی دامپروری مناسب برای من بنویسه و خودم طرحی را آماده کردم غافل از اینکه خیلی از استاندارد ها و. اصول نگارش را رعایت نکرده بودم و عملا طرح توجیح اقتصادی نداشت ... البته طرحی که من نوشته بودم حاوی ایرادات بسیاری بود ولی آنچه در ذهنم بود کاملا موجه و اقتصادی بود ..

همین انگیزه ای شد تا الان که امکان کمک به هموطنانم را دارم با تهیه و نگارش نمونه های متعدد در زمینه های تولیدی , صنعتی , خدماتی , کشاورزی و دامپروری  و انتشار آنها در یک سایت بنام مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران هموطنان عزیزم را کمک کنم .

فرمت و نحوه دانلود بیزنس پلان ها:

طرح های قرار گرفته روی سایت دو نوع هستند , تعدادی طرح های رایگان که بصورت پی دی اف میباشند و البته نسخه ورد و قابل ویرایش همان سایت طرح ها که برای دانلودشان مبلغ کمی در حدود 10 هزار تومان را لازم است کاربر پرداخت کرده و دانلود کند .

در اینجا لازم به ذکر است که نیت و هدف اقتصادی  نداریم و مبالغ اندکی که برای دریافت نسخه های قابل ویرایش طرح ها پرداخت میکنید برای پشتیبانی و تهیه فایل های بیشتر هزینه میشوند.

طرح توجیهی

دانلود طرح و بیزنس پلان کسب و کارهای مختلف

کاربر گرامی قبل از انتخاب و دانلود طرح توجیهی کسب و کار و بیزنس پلان های آماده سایت لازم است نکته ای مهم و البته عیان را متذکر شویم . متاسفانه به علت شرایط ناپایدار اقتصادی کشور و افت روزمره و ساعتی ارزش ریال اغلب نمونه های ارائه شده در سایت باید به لحاظ قیمتی مورد ویرایش قرار گیرند و به تناسب یک تغییر قیمت بقیه محاسبات قیمتی هم باید انجام شده و تغییر داده شوند . لذا نمونه های ارائه شده برای دانلود میتوانند به عنوان الگوی نگارش مورد استفاده قرار گیرند و با لحاظ کردن تغییراتی میتوانید آنها را اختصاصی سازی کرده و به عنوان طرح منحصر بفرد و مخصوص کسب و کار خودتان ارائه نمایید.

طرح توجیهی کسب و کار های صنعتی , کشاورزی , گلخانه ای و گردشگریب

کاربران گرامی هزاران نمونه فایل طرح توجیهی صنعتی , دانشگاهی, تولیدی, کشاورزی, دامپروری , ترابری و.. را در فرمت های پی دی اف و ورد در کمتر از یک دقیقه میتوانید مشاهده و دانلود کنید . برای مشاهده بهتر و کاملتر فایل های طرح توجیهی کسب و کار پیشنهاد میشود به دسته بندی های مجزا مراجعه کنید.

در سایت مرکز دانلود طرح های توجیهی ایران شما میتوانید در باره هر موضوعی تعدادی طرح را پیدا کرده , مشاهده و انتخاب نمایید . همچنین میتوانید از ابزار جستجو در مطالب سایت هم استفاده کنید.

دانلود هزاران نمونه طرح توجیهی برای گرفتن وام

 

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - صفحه اصلی

معرفی رزومه و سوابق و دستاوردهای کارشناس تدوین طرح های توجیهی و امکانسنجی فنی و اقتصادی

 • سابقه کارشناسی ارشد اعتباری و خبره در امور تسهیلات بانکی
 • سابقه عضویت در کمیته های کارشناسی اعتباری و بانکی
 • مسلط به امور اعتبارات و طرح های ارزی صندوق توسعه ملی کشور
 • مسلط به امور طرح های سرمایه گذاری خارجی
 • سابقه کارشناسی دفاع طرح در کمیته های کارشناسی بانکی
 • سابقه عضویت در گروه کارشناسی طرح های زود بازده
 • ناظر پروژه های صنعتی شهرکهای صنعتی
 • مسلط به امور وثایق و ضمانت نامه های بانکی
 • تسلط به مشاوره سرمایه گذاری در بخش های مختلف
 •  صنعت ، معدن، کشاورزی ، خدمات ، گردشگری و….
 • مسلط به فرمت طرح های توجیهی بانک صنعت و معدن
مشاهده رزومه کامل
تماس فوری

 

مقالات مرتبط با طرح توجیهی

طرح توجیهی مواد غذایی
ایده ها
ویراستار

طرح توجیهی مواد غذایی و ویژگی های آن

حوزه مواد و صنایع غذایی از حوزه‌های بسیار جذاب در سرمایه گذاری به شمار می‌روند و سرمایه گذاران زیادی مایل هستند که با صرف سرمایه

ادامه مطلب »
طرح توجیهی مناسب برای استارتاپ
ایده ها
ویراستار

طرح توجیهی استارتاپ چه ویژگی هایی دارد و نحوه سفارش

امروزه کسب و کارهای استارتاپی، رواج بسیاری یافته‌اند و عده زیادی به دنبال راه اندازی یک کسب و کار استارتاپی هستند. لازم به ذکر است

ادامه مطلب »
png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - طرح توجیهی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟
ایده ها
ویراستار

طرح توجیهی صنعتی چیست و چه کاربردی دارد؟

طرح توجیهی، در حقیقت توجیه پذیری یک طرح را بررسی می‌کند و در این بررسی، ابعاد مختلف یک طرح تجاری، از قبیل بازار، وضعیت مالی

ادامه مطلب »

جدیدترن مطالب

طرح توجیهی تولید لوله پلی اتیلن
ایده ها
ویراستار

طرح توجیهی تولید لوله پلی اتیلن

طرح توجیهی تولید لوله پلی اتیلن در این صفحه قابل مشاهده است. در این طرح توجیهی ابتدا به معرفی لوله پلی اتیلن، کاربردها، تاریخچه‌ی استفاده

ادامه مطلب »
طرح توجیهی تولید پیچ و مهره های استنلس استیل
ایده ها
ویراستار

طرح توجیهی تولید پیچ و مهره های استنلس استیل

معرفی محصول محصول مورد نظر طرح حاضر ، تولید پیچ و مهره های استنلس استیل می باشد که این قطعات به عنوان اتصالات جداشدنی در

ادامه مطلب »
طرح تولید ورق استنلس استیل از بیلت
ایده ها
ویراستار

طرح توجیهی تولید ورق استنلس استیل از بیلت

معرفی محصول محصول مورد نظر طرح حاضر، تولید ورق استنلس استیل می باشد که برای تولید آن با استفاده از مواد اولیه بیلت استنلس استیل

ادامه مطلب »پکیج آموزشی دام و طیور و آبزیان

 • پکیج آموزشی پرورش بوقلمون

  پکیج آموزشی پرورش بوقلمون

  ۱۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • پکیج آموزشی پرورش مرغ

  پکیج آموزشی پرورش مرغ

  ۱۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • حراج!پکیج آموزشی تکثیر و پرورش عقرب

  پکیج آموزشی تکثیر و پرورش عقرب

  ۲۰,۰۰۰ تومان ۱۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • راهنمای کامل پرورش گاو شیری

  راهنمای کامل پرورش گاو شیری

  ۲۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی احداث و راه اندازی کشتارگاه طیور گوشتی

  طرح توجیهی احداث و راه اندازی کشتارگاه طیور گوشتی (آپدیت دی 97)

  ۳۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش بره پرواری

  طرح توجیهی پرورش بره پرواری (آپدیت پاییز 99) + آموزش کامل

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • حراج!png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - طرح توجیهی پرورش بز سانن 100 راسی(ویرایش بهمن 96)

  طرح توجیهی پرورش بز سانن 100 راسی(ویرایش بهمن 96)

  ۵۰,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش بز سانن 150 راسی (ویرایش تابستان ۹۹)

  طرح توجیهی پرورش بز سانن 150 راسی (ویرایش بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • حراج!png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - طرح توجیهی پرورش بز سانن 30 راسی(ویرایش بهمن 96)

  طرح توجیهی پرورش بز سانن 30 راسی(ویرایش بهمن 96)

  ۵۰,۰۰۰ تومان ۳۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش بز مورسیا 150 راسی

  طرح توجیهی پرورش بز مورسیا 140 راسی (ویرایش تابستان 99)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش بلدرچین (نگارش خرداد 98)

  طرح توجیهی پرورش بلدرچین (آپدیت زمستان ۹۹)

  ۴۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش زالو 12000 قطعه

  طرح توجیهی پرورش زالو 12000 قطعه (ویرایش 98)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش زالو 6000 قطعه (ویرایش 98)

  طرح توجیهی پرورش زالو 6000 قطعه (ویرایش 98)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش شتر

  طرح توجیهی پرورش شتر (ویرایش 97)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی شتر پرواری 200 نفر

  طرح توجیهی پرورش شتر پرواری 200 نفر (ویرایش 98)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خریدپکیج آموزشی کشاورزی

 • حراج!طرحی توجیهی کشت گلخانه ای زعفران

  طرح توجیهی احداث گلخانه زعفران (آپدیت 98)

  ۳۰,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی (ویرایش 97)

  طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی (ویرایش 97)

  امتیاز5.00از 5
  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک گل رز(ویرایش 97)

  طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک گل رز(ویرایش 97)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAYYAAADcAQMAAABOLJSDAAAAA1BMVEUAAACnej3aAAAAAXRSTlMAQObYZgAAACJJREFUaIHtwTEBAAAAwqD1T20ND6AAAAAAAAAAAAAA4N8AKvgAAUFIrrEAAAAASUVORK5CYII= - طرح توجیهی احداث مجتمع گلخانه تولیدی توت فرنگی (ویرایش 96)

  طرح توجیهی احداث مجتمع گلخانه تولیدی توت فرنگی (ویرایش 96)

  ۱۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی کشت گیاه آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه ۱ هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۹۹)

  امتیاز4.50از 5
  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی احداث مزرعه 10 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 10 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی احداث مزرعه 2 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 2 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی احداث مزرعه 3 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 3 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی احداث مزرعه 4 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 4 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی احداث مزرعه گل محمدی ،آنغوزه و زیره

  طرح توجیهی احداث مزرعه گل محمدی ،آنغوزه و زیره

  ۱۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی مزرعه گل محمدی

  طرح توجیهی احداث مزرعه گل محمدی (ویرایش اردیبهشت 98)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای

  طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۴۹,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی تولید انواع گل و گياهان داروئی و صنعتی(آپدیت آذر97)

  طرح توجیهی تولید انواع گل و گیاهان داروئی و صنعتی(آپدیت آذر97)

  ۳۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی گلخانه گوجه فرنگی

  طرح توجیهی فنی،مالی و اقتصادی احداث گلخانه گوجه فرنگی (ویرایش 96)

  ۳۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
 • طرح توجیهی کاشت،داشت،برداشت و بسته بندی سماق (ویرایش 97)

  طرح توجیهی کاشت،داشت،برداشت و بسته بندی سماق (ویرایش 97)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 

سوابق کارشناس تنظیم طرح های توجیه فنی و اقتصادی کسب و کار

کانون مشاوران کسب و کار و تدوین طرح های توجیهی تهران

۱- سابقه کارشناسی ارشد اعتباری و خبره در امور تسهیلات بانکی
۲-سابقه عضویت در کمیته های کارشناسی اعتباری و بانکی
۳-مسلط به امور اعتبارات و طرح های ارزی صندوق توسعه ملی کشور
۴-مسلط به امور طرح های سرمایه گذاری خارجی
۵-سابقه کارشناسی دفاع طرح در کمیته های کارشناسی بانکی
۶-سابقه عضویت در گروه کارشناسی طرح های زود بازده
۷-ناظر پروژه های صنعتی شهرکهای صنعتی
۸_مسلط به امور وثایق و ضمانت نامه های بانکی
۹_مسلط به سامانه کارا و منابع توسعه روستایی
۱۰_سابقه بیش از ۱۰۰۰ ساعت تدریس کارآفرینی و بیزینس پلن
۱۱- تسلط به مشاوره سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت ، معدن، کشاورزی ، خدمات ، گردشگری و....
۱۲- تهیه و تنظیم بیش از هزاران طرح های توجیهی
۱۴-عضویت در تیم کارشناسی ۳ شرکت گریددار " مشاور معتمد " کانون مشاوران سرمایه گذاری بانک مرکزی
۱۵- سابقه عضویت در تیم داوری طرح های دانش بنیان
۱۶- مسلط به فرمت طرح های توجیهی بانک صنعت و معدن
۱۷-عضو لیست طرح نویسان اکثر مناطق آزاد اقتصادی کشور : منطقه اروند آبادان، منطقه ارس آذربایجان، منطقه چابهار و....
۱۸_مدرس و مسلط به نرم افزار کامفار COMFAR lll

کسب و کار های مرتبط با دام و طیور و آبزیان

بالغ بر 200 طرح و بیزنس پلان و مطالعات امکان سنجی کسب و کار های مرتبط با گروه دامداری , طیور و آبزیان هم اکنون قابل دانلوده و کارشناسان ما آمادگی تدوین طرح کسب و کار شما را بصورت اختصاصی دارند.
 
 • طرح توجیهی کشاورزی و دامپروری

  طرح توجیهی طرح توجیهی گاوداری (ویرایش بهار ۱۴۰۰)

  ۳۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
   

  طرح کسب و کار گاوداری گوشتی 100 راسی (ویرایش بهار ۱۴۰۰)

 • طرح توجیهی پرورش گاو گوشتی
 •  

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید
   

  بیزنس پلان  و مطالعات امکانسنجی پرورش و بسته بندی کبک

 •  

  مطالعات امکان سنجی , تدوین طرح اختصاصی و بیزنس پلان کسب و کار پرورش طیور و پرندگان
 • ۴,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خریدطرح توجیهی کسب وکار های گروه کشاورزی و گلخانه

 
هم اکنون بیش از 300 نمونه آماده طرح توجیهی کشاورزی و کسب و کارهای مرتبط با گروه کشاورزی و گلخانه در سایت بارگذاری شده و میتوانید از بین آنها بیزنس پلان کسب و کار مورد نظرتانرا انتخاب کرده و دانلود نمایید.
 • چگونه یک طرح توجیهی برای راه اندازی کسب و کارم در گروه کشاورزی بدهم؟

  طرح توجیهی احداث گلخانه زعفران (آپدیت 98)

  ۳۰,۰۰۰ تومان ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 •  

  طرح توجیه اقتصادی احداث گلخانه

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • راهنمای گام به گام ثبت سفارش و دانلود طرح توجیهی گلخانه و کشاورزی

  طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک گل رز(ویرایش 97)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 •  

  طرح توجیهی احداث مجتمع گلخانه تولیدی توت فرنگی (ویرایش 96)

  ۱۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 •  

  طرح توجیهی احداث مزرعه ۱ هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۹۹)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی احداث مزرعه 10 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 10 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی احداث مزرعه 2 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 2 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی احداث مزرعه 3 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 3 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی احداث مزرعه 4 هکتاری آلوئه ورا

  طرح توجیهی احداث مزرعه 4 هکتاری آلوئه ورا (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۳۸,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی احداث مزرعه گل محمدی ،آنغوزه و زیره

  امکان سنجی طرح توجیه اقتصادی احداث مزرعه گل

  ۱۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی مزرعه گل محمدی

  طرح توجیهی احداث مزرعه گل محمدی (ویرایش اردیبهشت 98)

  ۲۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای

  طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای (آپدیت بهار ۱۴۰۰)

  ۴۹,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی تولید انواع گل و گياهان داروئی و صنعتی(آپدیت آذر97)

  طرح توجیهی تولید انواع گل و گیاهان داروئی و صنعتی(آپدیت آذر97)

  ۳۰,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی گلخانه گوجه فرنگی

  طرح توجیهی فنی،مالی و اقتصادی احداث گلخانه گوجه فرنگی (ویرایش 96)

  ۳۵,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

 • طرح توجیهی کاشت،داشت،برداشت و بسته بندی سماق (ویرایش 97)

  طرح توجیهی کاشت،داشت،برداشت و بسته بندی سماق (ویرایش 97)

طرح توجيهی صيفی جات گلخانه ای

21 Apr 2018

در اين مطلب طرح توجيهی صيفي جات گلخانه ای با ظرفيت توليد 200 تن خيار در سال،قابل اجرا در سراسر كشور،دوره بازگشت سرمايه 27 ماه،آماده دانلود مي باشد.   اجراي اين طرح علاوه بر خود اتكايی كشور بستر ساز اشتغال  نيرو هاي متخصص و فاقد تخصص ميگردد.دوره رشد آن شش ماه طول ميكشد و و در [...]

ایده ها و مطالعات توجیهی فنی و اقتصادی صنایع تبدیلی ,  گردشگری , بازیافت , فلزی و طرح های زود بازده

در سایت ما علاوه بر امکان سفارش بیزنس پلان کسب و کار خودتان و امکان دانلود طرح های کسب و کار های مختلف از مشاغل صنعتی , تبدیلی , گردشگری , بازیافت , فلزی , خودرو , و طرح های زود بازده میتوانید با ورود به منو ایده ها جدیدترین ایده های کسب و کار و مقالات مرتبط با مطالعات توجیهی فنی و اقتصادی را توامان مشاده و مطالعه نمایید.

تماس با کارشناسان و مشاوران توجیه فنی و اقتصادی طرح ها و ایده های کسب و کار

دانلود طرح درس پایه دوم ابتدایی : برای تدریس همه دروس

27 Jul 2021

طرح درس روزانه دوم ابتدایی

با دانلود این آرشیو کامل طرح درس روزانه و سالانه تمام دروس پایه دوم ابتدایی شما تا پایان سالتحصیلی 1401-1400 میتوانید همه نیازهایتان را از این مجموعه تامین کنید . این مجموعه بصورت درس به درس و ماه به ماه طبقه بندی شده و منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی در سالتحصیلی 1400-1401 تدوین شده است.

این مجموعه در کل حاوی 122 طرح درس روزانه میباشد + طرح درس روزانه سالانه و ماهیانه - 

. و لزوما حاوی همه دروس از همه کتب نمیباشد و ممکن است طرح تدریس تعدادی از دروس موجود نباشد

توجه داشته باشید بسته دانلودی شما زیپ شده است و برای استفاده ابتدا آن را از حالت زیپ ( فظرده ) خارج نمایید.

در آخرین بروزرسانی  5 فایل پاورپوینت بصورت نمونه و رایگان به این مجموعه اضافه گردید . سعی شده است برای هر کتاب پاورپوینت یکی از دروسش گنجانده شود. همچنین کارنامه توصیفی و  آزمون عملکردی نوبت اول سال 99 پایه دوم هم بصورت رایگان در این مجموعه وجود دارد.

در این بسته هم طرح و برنامه ریزی سالانه , ماهیانه و هفتگی موجود میباشد و هم طرح درس روزانه دروس از همه کتاب ها موجود میباشد و با داشتن این بسته تا پایان سال از هر منبع دیگری در زمینه طرح درس بی نیاز خواهید شد.

در این مجموعه موارد زیر موجود میباشند.

این مجموعه شامل طرح درس روزانه تمام دروس از همه کتب پایه دوم ابتدایی میباشد . برای هر کتاب علاوه بر ارائه طرح درس روزانه در طول سالتحصیلی طرح درس و برنامه سالانه تدریس و تحلیل محتوای برخی از کتب گنجانده شده است.

طرح درس ریاضی دوم دبستان

طرح درس علوم پایه دوم

طرح درس هدیه دوم ابتدایی

طرح درس قران پایه دوم

طرح درس فارسی دوم دبستان

منطبق با آخرین تغییرات کتب درسی برای سالتحصیلی 1401-1400

توجه کنید که این بسته نقصان هایی هم دارد و بطور کامل حاوی طرح تدریس همه دروس از همه کتاب ها نمیباشد .برای سال تحصیلی آتی انشاالله قصد داریم نواقص و کمبود های این بسته را بگیریم تا بتوانیم خدمات مفید تر و موثر تری را به زحمت کش ترین و دلسوزترین قشر جامعه ارائه دهیم.

برای دانلود از دکمه زیر استفاده نمایید. التماس دعا

طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی

این بسته حاوی 28 طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی ( درس ملی )میباشد که همه فایل ها در فرمت قابل ویرایش ورد و منطبق با آخرین تغییرات کتاب درسی علوم کلاس دوم تنظیم شده اند .

علاوه بر نسخه ورد و قابل ویرایش یک نسخه pdf هم به خاطر درخواست کاربران سایت از هر طرح درس در بسته گنجانده شده است.

سعی کرده ایم درس به درس همه دروس علوم پایه دوم را در این پکیج پوشش دهیم .

علاوه بر تعداد 28 طرح درس روزانه یک فایل طرح درس سالانه علوم پایه دوم هم در این مجموعه گنجانده شده است که با توجه به قابلیت ویرایش آن تاریخ ها را در آن بصورت پیشفرض ثبت کرده ایم و منطبق با سالتحصیلی 99-98 که میتوانید متناسب با نیازتان تاریخ های آن را ویرایش کنید.

محتویات دانلودی:

طرح درس روزانه 28 درس از کتاب علوم پایه دوم ابتدایی بصورت قابل ویرایش

طرح درس سالانه کتاب علوم کلاس دوم بصورت قابل ویرایش

بصورت اشانتیون 2 نمونه پاورپوینت درسی علوم پایه دوم هم مربوط به درس های آشیانه ها و درس زمین را در این مجموعه قرار دهیم.

3 نمونه طراحی آموزشی از کتاب علوم کلاس دوم

مطابق با بازخورد نظر کاربران سایتی که این مجموعه را تهیه کرده و استفاده نموده اند مدیریت بانک نمونه سوال کیفیت این محتوای دانلودی را تضمین میکند.

دانلود مجموعه کامل طرح درس علوم پایه دوم

امیدواریم دانلود طرح درس روزانه علوم دوم ابتدایی بتواند برای شما همکار ارجمند مفید باشد . با ثبت نظراتتان در پایین همین صفحه ما را از کیفیت این مجموعه دانلودی مطلع کنید تا بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری را به شما ارائه کنیم.

برای دانلود این مجموعه طرح درس روزانه علوم پایه دوم ابتدایی روی دکمه خرید کلیک کنید.

[purchase_link id="234777" text="خرید" style="button" color="blue"]

طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی

این مجموعه که توسط دپارتمان طرح درس و درس پژوهی بانک نمونه سوال تدوین شده است حاوی 20 نمونه طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی از دروس کتاب مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی میباشد که همگی در فرمت های قابل ویرایش ورد , مبتنی بر درس ملی و منطبق با آخرین تغییرات کتاب های درسی میباشد.

علاوه بر 20 مورد طرح درس روزانه مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی در این مجموعه طرح درس الانه مطالعات پایه سوم در فرمت قابل ویرایش ورد هم وجود دارد که با تاریخ های پیشفرض برای سالتحصیلی 99-98 پر شده اند و شما متناسب با برنامه درسیتان میتوانید تاریخ های آن را ویرایش و تغییر دهید.

لیست محتویات دانلودی:

تعداد 20 طرح درس روزانه کتاب مطالعات پایه سوم در فرمت قابل ویرایش

تعداد 1 فایل طرح درس سالانه کتاب مطالعات پایه سوم ابتدایی

تعداد 2 نمونه پاورپوینت درسی از دروس کتاب مطالعات سوم ابتدایی

1 نمونه طراحی آموزشی رایگان

برای دانلود بسته طرح درس مطالعات اجتماعی کلاس سوم ابتدایی روی دکمه خرید کلیک کنید.

[purchase_link id="234777" text="خرید" style="button" color="blue"]

طرح درس روزانه ریاضی دوم ابتدایی

مجموعه دانلودی حاضر حاوی 24 نمونه طرح درس روزانه ریاضی دوم ابتدایی میباشد ( بر پایه درس ملی ) این مجموعه توسط دپارتمان درس پژوهی بانک نمونه سوال تدوین و تنظیم شده است .

همه فایل های این مجموعه بصورت فایل ورد ( doc ) میباشند که قابلیت ویرایش دارند . علاوه بر 24 طرح درس از دروس کتاب ریاضی کلاس دوم در این مجموعه یک فایل قابل ویرایش طرح درس سالانه کتاب ریاضی دوم ابتدایی با تاریخ های پیشفرض و قابل تغییر و ویرایش هم گنجانده شده است که با تاریخ های پیشفرض برای سالتحصیلی 99-98 پر شده اند .

در بسته طرح درس روزانه ریاضی دوم ابتدایی چند نمونه پاورپوینت درسی و طراحی آموزشی و معماری تدریس نوین هم بصورت رایگان گنجانده شده است.

محتویات بسته دانلود

تعداد 24 طرح درس روزانه از دروس کتاب ریاضیات پایه دوم ابتدایی

تعداد 2 مورد پاورپوینت درسی از دروس کتاب ریاضی کلاس دوم

3 مورد طراحی آموزشی و معماری تدریس نوین ریاضی دوم ابتدایی

طرح درس سالانه کتاب ریاضی کلاس دوم ابتدایی

برای دانلود طرح درس روزانه کتاب ریاضی پایه دوم ابتدایی روی دکمه خرید کلیک کنید.

[purchase_link id="234777" text="خرید" style="button" color="blue"]

کارنمای معلمی - پروژه کارورزی دانشگاه فرهنگیان

20 Jul 2021

 

کارنمای معلمی

بانک فایل پژوهشی معلمان در این بخش اقدام به تهیه و انتشار ده ها نمونه کارنمای معلمی نموده است. امیدوارم شما دانشجویان عزیز از این مباحث استفاده های لازم را ببرید .

کارنمای معلمی چیست ؟

کارنمای معلمی در واقع عصاره آنچه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در طول چند سال تحصیل فراگرفته اند می باشد. دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بعد از فراگیری دروس به شرح تجارب تحصیلی در دوره آموزشی تربیت معلم می پردازند.با مطالعه یک نمونه کارنمای معلمی مشخص می گردد که دانشجویان عزیز در این پروژه از ابتدای تولد تا پایان دوره تحصیل و حتی اهداف آینده صحبت می کنند. در چکیده کارنمای معلمی که همان چکیده پروژه علمی است. ابتدا دانشجویان به شرح زندگانی و سپس به اهدافی که برای آینده برنامه ریزی کرده اند می پردازند.و در مقدمه کارنمای معلمی به صورت خلاصه وار و شفاف این مطالب را شروع به نگارش می کنند.

اهمیت نمونه پروژه دانشجو معلمان

بعد از دانلود نمونه پروژه دانشگاه فرهنگیان و مطالعه آن به اهمیت این مبحث به صورت کامل آشنا می شویم. اهمیت نمونه درس پروژه دانشگاه فرهنگیان از آنجاست که باید دانشجویانی تحویل جامعه شود که با همه دغدغه های معلمان از یک طرف و همچنین با کلیه مشکلات دانش آموزان از طرف دیگر آشنا باشند تا بتوانند افراد مفید و مثمر ثمری در آینده محسوب شوند.در یک نمونه پروژه دانشگاه فرهنگیان مطالب زیادی به چشم میخورد که می توان آنها را به صورت فصل بندی و دقیق مشخص نمود.

دانلود کارنمای معلمی پروژه ترم هفت دانشگاه فرهنگیان ده ها نمونه

 

جستجوی دانشجویان در فضای مجازی

اگر به فضای مجازی و اینترنت نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد که اکثر دانشجویان به دنبال مطالبی تحت عناوین زیر هستند :

 • نمونه کارنمای معلمی رایگان
 • دانلود رایگان کارنمای معلمی
 • دانلود رایگان پروژه دانشگاه فرهنگیان
 • دانلود رایگان کارنمای معلمی

و ....

اما متاسفانه به دلیل نمونه های بی کیفیت موجود در اینترنت قادر به استفاده کامل از آنها نیستند.

مراحل نگارش کارنمای معلمی و پروژه ترم 7 دانشجو معلمان

در مرحله اول ابتدا قبل از هر چیز می بایست دانشجویان عزیز در جلسات توجیهی شرکت نموده و راهنمایی های لازم را کسب نمایند.در مرحله دوم می بایست دانشجویان کلیه تجربیاتی را که در زمینه معلمی کسب نموده اند به صورت فهرست وار و نوت برداری جمع آوری نمایند و همه آنها را دسته بندی نماید.در مرحله سوم باید دانشجویان به روایت پژوهی پرداخته و تجربیاتی را که کسب نموده اند به همراه نقاط قوت و ضعف بیان نمایند و آنها را به صورت تیتر وار بیاوند.مرحله چهارم به بازاندیشی مربوط می شود که دانشجو با مراجعه به اساتید و همکلاسی ها به بازاندیشی تجارب خود در کارنمای معلمی می پردازد.مرحله پنجم به پاسخ دادن به سوالات مربوط می شود و در نهایت در مرحله ششم نگارش گزارش و کارنمای معلمی صورت می پذیرد.

منبع کارنمای معلمی و پروژه دانشگاه فرهنگیان

با توجه به آنچه درباره کارنمای معلمی و پروژه دانشگاه فرهنگیان خدمت شما عرض کردیم لازم به ذکر است به یک منبع غنی و مطلوب در این رابطه اشاره نماییم.این منبع سایت بانک فایل پژوهشی معلمان است. بانک فایل پژوهشی معلمان در راستای کمک به دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اقدام به گردآوری مطالب قوی و قابل ارائه ای در رابطه با کارنمای معلمی و پروژه ترم 7 دانشگاه فرهنگیان نموده است.

دانشجویان عزیز دانشگاه فرهنگیان و حتی معلمان عزیز برای دستیابی و دانلود کار نمای معلمی و دانلود پروژه دانشگاه فرهنگیان می توانند به سایت ما مراجعه نموده و از کلیه فایل هایی که در این زمینه ها در سایت ما موجود است استفاده های لازم را ببرند.این پروژه های کارنمای معلمی بسیار کامل و با دقت زیاد جمع آوری شده اند.

نمونه های دانلودی پروژه روایت پژوهی دانشگاه فرهنگیان

20 Jul 2021

نمونه روایت پژوهی

بدون شک می توان گفت که اهمیت و ارتباط ترجمه در زندگی روزمره ما چند بعدی و گسترده است. از طریق ترجمه، ما می توانیم اطلاعات بسیاری را در مورد تمام تحولات ارتباطات و فنلوری ها بدست آورده و از آخرین اکتشافات در زمینه های مختلف علم بهره مند شویم. علاوه بر این، ما می توانیم به ادبیات چندین زبان و رویدادهای مختلف در جهان، دسترسی داشته باشیم.

مشاهده فایل ها

روایت پژوهی

روایت پژوهی دانشگاه فرهنگیان

هند ارتباط نزدیکی با تمدن های باستانی مانند یونانی، مصری و چینی داشته است. این ارتباط تعاملی بدون آگاهی از زبان های مختلفی که جوامع و ملل مختلف دارند، امکان پذیر نخواهد بود. این بدان معنی است که انسان ها اهمیت ترجمه را خیلی زود متوجه شدند.

نیازی به ذکر نیست که ارتباط و اهمیت ترجمه به طور چشمگیری در دنیای امروزی افزایش یافته است. امروزه با رشد فزاینده دانش در ذهن انسان، نیازمندی های زیادی در زمینه آموزش، علم و فناوری، ارتباطات جمعی، تجارت و کسب و کار، ادبیات، مذهب، گردشگری و غیره به چشم می خورد.

روایت پژوهی

ویژگیهای متمایز یک مقاله روایت پژوهی ایده آل

اکنون اجازه دهید نگاهی به کیفیت یک روایت پژوهی خوب بیاندازیم. یک پژوهشگر خوب باید دانش کافی از زبان مبداء را داشته باشد تا بتواند آن را در زبان مقصد پیاده نموده و مفهوم کلی متن را حفظ نماید. به منظور تولید یک روایت پژوهی دقیق از متن مبداء، او باید بر ویژگی های دستوری، نحوی، معنایی و عملی از زبان مقصد آگاهی داشته باشد. علاوه بر این، لازم است که او با شرایط اجتماعی و فرهنگی هر دو زبان نیز آشنا باشد. یک پژوهشگر خوب باید متن نویسنده را به طور کامل درک نماید تا بتواند به طور کامل به آنچه که نویسنده اصلی در متنش گفته است دسترسی پیدا نماید. یکی از خصوصیات کلی یک روایت پژوهی خوب اینست که باید متن اصلی را حفظ نموده و یا مفهوم آن را ذکر نماید. این امر در متون فرهنگی و اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.

معمولا اعتقاد بر این است که کار روایتگر مکانیکی است، اما اینطور نیست. روایتگر باید یک کار واقعا دشوار انجام دهد. این یک راه دشوارتر و پیچیده تر از نویسنده اصلی است. یک نویسنده خلاق، بدون هیچ اجباری بیرونی، افکار خود را تشکیل می دهد. مترجم باید خود را نه تنها به متن مبدا، بلکه به متن مقصد نیز نزدیک نماید.

روایت پژوهی چیست ؟

یک روایتگر خوب باید دانش کافی از موضوع متن مبداء برخوردار باشد تا بتواند مفهوم اصلی را در متن روایت پژوهی مقصد بگنجاند. اگر وی دانش عمیقی را نداشته باشد، ممکن است قادر به تولید یک ترجمه دقیق برای هدف مورد نظر خود نباشد. به عنوان مثال، اگر می خواهید کتاب مقدس یا گیتا یا هر متن مذهبی دیگری را روایت پژوهی کنید، باید دانش کافی از آن آثار مذهبی و الهیات داشته باشید.

شیوه های نگارش روایت پژوهی

یک روایتگر خوب باید مراقب گزینه هایی که در استفاده از (TL) ایجاد می کند باشد. او باید به شیوه ای روایت پژوهی کند که مناسب مخاطبان مورد نظر باشد. سبک باید به گونه ای باشد که به نظر خوانندگان (TK) طبیعی و خودبخودی جلوه نماید. روایت پژوهی در (TL) نباید صدایی بیگانه باشد.

یک روایتگر نیاز به ابزار خاصی دارد تا بتواند در لحظات سختی به او کمک کند. این ابزارها می توانند به صورت یک لغت نامه خوب یک زبانه و دو زبانه، دانشنامه، دیکشنری الکترونیکی، واژه نامه کارهای فنی و استاندارد و غیره مربوط به متن (SL) باشد.

یک روایتگر صحیح باید صبر داشته باشد و نباید در روایت پژوهی متون عجله کند. او نباید در بحث کردن با دیگران پیرامون مشکلی که ممکن است با آن روبرو شود، بترسد. هرگز نباید از انجام تحقیقات میکرو برای کنار گذاشتن مناسب و معادل آن استفاده نماید.

مهمترین ویژگی های یک روایت پژوهی خوب

به طور خلاصه، یک روایت پژوهی خوب باید صالح و مهارت باشد. از طرفی دیگر وی باید با فرهنگ و تمدن هر دون زبان آشنایی پیدا نماید. او هرگز نباید سعی کند ایده های خود و یا تصورات شخصی  رادر متن مقصد وارد کند. هدف او باید انتقال محتوا و قصد متن مبداء باشد. کار مترجمان بسیار جالب و تحسین برانگیز است.

در نهایت، چند کلمه (بر مبنای درک دقیق من در مورد مطالعه ترجمه و فعالیت) برای مترجمین و روایت پژوهان عامه پسند ذکر شده است. همان طور که که قبلا اشاره شد، روایت پژوهی کار چندان آسانی نبوده و به تلاش بسیار زیادی نیازند است. این تمرین بسیار سخت و سنگین است و تنها کسانی که در عرصه ی هنر روایت پژوهی فعالیت دارند، می توانند شخصیت پیچیده این هنر را درک کنند. من به اندازه ی سه سال متوالی در زمینه روایت پژوهی دانشگاه فرهنگیان ی زبان های هندی، انگلیسی، و کشمیری فعالیت دارم.

نکات مهم در روایت پژوهی

 1. یک روایت پژوهی خوب باید یک نویسنده خوب باشد.
 2. لازم نیست هر متنی را که نوشته شده است روایت نمایید، شما باید آن را با کیفیتی خوبی انجام دهید.
 3. یک روایت پژوهی خوب می تواند متن ترجمه را از هر گونه ناسازگاری مبرا نموده و کلمات جایگزین و مناسبی را در متن قرار دهد.
 4. روایت پژوهی شبیه به سفیرانی هستند که بهترین دنیای ادبی خود را نمایندگی و یا تبادل می کنند.
 5. هنر روایت پژوهی عملی کاملا انسانی است؛ آیا حرف هایت را قبل از ادا، روایت نخواهی کرد؟

برخی از پیشنهادات بیشتر:

 1. سعی کنید به ذهن نویسنده نزدیک شوید.
 2. قبل از تکمیل اسکریپت، دوبار نسخه خود را بررسی نموده و برای سومین بار آن را تکمیل نمایید. سعی کنید زبان مبداء را به زبان مقصد نزدیک نموده و از تنطیمات لازم بهره مند شوید.
 3. اگر مطالب شما بسیار فنی است، از واژگان خاص و متمایز استفاده نمایید. مهم است که روایتگر حداقل دارای زمینه یا تجربه کافی از این رشته باشد. برای مثال، مترجم شعر و ادب نمی تواند انتخاب مناسبی برای یک مهندسی شیمی یا متن بیوتکنولوژی در نظر گرفته شود.
 4. اگر در اطراف شما افرادی وجود دارند که به زبان مادری شما کاملا آگاه هستند، از آن ها برای بررسی اسکریپت نهایی استفاده نمایید. این موضوع بی ترید بسیار کمک آفرین خواهد بود.

چند خط راهنما برای روایت پژوهی:

 1. هرگز از کلمات دشوار و پیچیده در متن خود استفاده ننمایید.
 2. هر زبان دارای قوانین متمایز و متفاوت است؛ مراقب باشید که به صراحت به آن ها اشاره نمایید.
 3. در پایان کار، روایت پژوهی خود را دو یا سه بار بررسی کنید.
نمونه روایت پژوهی

روایت پژوهی بهبود مشکلات جنسی ناشی از خود ارضایی در دانش آموز به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی تاثیر بر دانش آموزان با استفاده از هوش هیجانی و هوش عاطفی به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

یک نمونه روایت پژوهی

روایت پژوهی برطرف نمودن اختلالات رفتاری دانش آموز به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی کارورزی

روایت پژوهی  آموزش مفهوم هرم غذایی مفید به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی ترغیب دانش آموزان کم توان ذهنی به استفاده از تغذیه مفید به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی دانشگاه فرهنگیان

روایت پژوهی برطرف نمودن مشکل سرقت و دزدی در دانش آموز به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روش تحقیق روایت پژوهی

روایت پژوهی بهبود اختلالات جنسی دانش آموزان و حل مشکلات دوستی با جنس مخالف به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

نمونه پژوهش روایتی

روایت پژوهی بررسی و حل مشکل پرخاشگری در دانش آموز به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

پژوهش روایتی در کارورزی

روایت پژوهی تعمیم و گسترش آموزه های تربیتی مدارس با زندگی به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

نمونه پژوهش روایتی

روایت پژوهی گسترش امانت داری در میان دانش آموزان به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

انواع پژوهش روایتی

روایت پژوهی برطرف نمودن اختلال اضطراب در دانش آموز به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

مراحل روایت پژوهی

روایت پژوهی برطرف نمودن استرس ناشی از آسیب PTSD به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی آموزش اعتقادات دینی و طرح مسائل حجاب و عفاف به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی  آموزش مسایل بهداشتی و بیان مضرات انتقال آلودگی از طریق لوازم التحریر به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی  برطرف نمودن مشکلات اخلاقی دانش آموزان در داخل و خارج مدرسه به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی ایجاد آشنایی در دانش آموزان در رابطه با فرقه های ضاله و نو پدید به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی برنامه ریزی برای شرکت دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری و ورزشی به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی ترغیب دانش آموزان به شرکت در دعای توسل به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

روایت پژوهی برطرف نمودن نقص کم توجهی و بیش فعالی دانش آموز به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

انواع پژوهش روایی اجرا و پیاده سازی طرح ملی نهضت حفظ قرآن کریم به همراه کد گزاری

3000 تومان

خرید محصول

20 Jun 2018

نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس + آزمون های ده گانه اجباری

21 Jul 2019

فرهنگیان فارس

فرهنگیان فارس مرجعهی قابل اعتماد در جهت ارائه منابع آزمونهای فرهنگیان , نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس و سوالات آزمون های 10 گانه و اجباری متقاضیان تصدی پست های مدیریت در مدارس سراسر کشور و البته منابع آزمون های دیگر ضمن خدمت و سایر آزمون ها مانند استخدامی آموزش و پرورش, سوالات امتحانی , عملکردی , مدادکاغذی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان میباشد. بانک نمونه سوال ضمن خدمت فرهنگیان فارس یک گروه تخصصی آموزشی است که بصورت ویژه روی تهیه و انتشار منابع آزمون های ضمن خدمت فعالیت میکند . البته بجز سوالات دوره های پیشین و در حال اجرای ضمن خدمت مانند دوره شیوه های نوین تربیت ,  سبک زندگی مبتنی بر آموزه های دینی قرآنی جزء 30 قرآن کریم , مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناخحتی از دانش آموزان , ایمنی و امنیت مدرسه , اخلاق فردی اداری اجتماعی در این سایت میتوانید فایل های بسیار دیگری که تماما میتوانند مورد استفاده همکاران فرهنگی عزیز باشند را به وفور پیدا کرده و دانلود نمایید.

کاملترین مجموعه نمونه سوالات و محتوای متنی جلسات دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش را با کلیک روی دکمه زیر دانلود نمایید.

 

پکیج های سوالات مورد نیاز فرهنگیان

با ورود به لینک زیر دسته بندی های انواع فایل در دسترس مانند نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های تربیت , مراقبت عاطفی , نمونه سوالات ضمن خدمت فرهنگیان , سوالات استخدامی آموزش و پرورش , سوالات امتحانی , آیین نامه رانندگی و .. مشاهده کرده و بر حسب نیازتان فایل های مورد نظر را دانلود نمایید. .:

سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس

ایام پایانی سال و ایام اولیه سال جدید معمولا بدترین زمان برای آزمون دادن است . دوره ضمن خدمت 18 ساعته با عنوان شیوه های نوین تربیت مطابق برنامه ریزی به اواخر سال 97 و اوایل سال 98 برخورد کرده است . با توجه به اهمیت این دوره ضمن خدمت در جهت کمک به همکاران فرهنگی عزیز شرکت کننده در این آزمون 4 مرحله ای یک تیم 5 نفره را مسئول گردآوری و تدوین و انتشار منابع و سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت کرده ایم . 4 نفر از تیم 5 نفره ما خود در آزمون ثبت نام کرده اند تا بتوانیم همگام با شما آموزش ها را دیده , فیلم ها را دریافت کرده و در اسرع وقت نمونه سوالات و محتوای متنی فیلم های جلسات را تهیه کرده و ارائه کنیم. 

همچنین در اولین ساعات شروع آزمون مدیران در مورخه 28 خرداد ماه 1398 همکاران ما در آزمون شرکت کرده و سوالات واقعی را دریافت و به بسته دانلودی اضاف خواهیم کرد.

چگونه دانلود کنیم؟

در نهایت حاصل تلاش این تیم 5 نفره را در یک بسته دانلودی با فایل هایی عمدتا پی دی اف در یک بسته به شما ارائه میکنیم . که بصورت مرتب بروز خواهد شد و تفاوتی نمیکند شما در کدام مرحله آزمون این بسته را خریداری و دانلود کرده باشید . از لحظه دانلود شما اگر ایمیلتان را بدرستی وارد کرده باشید تا پایان همه مراحل آزمون موارد اضافه شده به این بسته دانلودی برایتان ایمیل خواهد شد.

و اگر بگوییم کاملترین و متنوع ترین بازه نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس را ما تدارک دیده ایم نه تنها حرفی به گزاف نگفته ایم بلکه براحتی با کمی بررسی هر کسی میتواند به این مساله پی ببرد.

لینک دانلود

تا قبولی در آزمون بدو انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در کنارتان هستیم و ایام خوشی را در سال جدید برایتان آرزو مندیــــــــــــم

امیدواریم بتوانیم قبولی در این آزمون را برای شما عزیزان بیش از پیش تسهیل کنیم تا مجبور نباشید زمان زیادی صرف کنید : ایام خوشی را در سال جدید برای کلیه همکاران عزیزمان آرزومندیـــــــــــــــم.

برای تهیه و تدوین سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس  ما عملا یک تیم 5 نفره را درگیر کرده ایم که تا پایان دوره صرفا روی تهیه منابع آموزشی , تحلیل محتوا ها , تهیه نمونه سوالات ضمن خدمت آزمون های ده گانه مدیران  و سوالات واقعی آزمون انتصاب مدیران مدارسمتمرکز خواهند بود.

فرهنگیان فارس : مرجع آزمون های ضمن خدمت و استخدامی معلمان و فرهنگیان ایران

بدین جهت ما با افتخار اعلام میکنیم میتوانیم منابعی برای قبولی تضمینی در این دوره ضمن خدمت فرهنگیان در اختیار شما قرار دهیم.

سوالات ضمن خدمت آموزش و پرورش و سند تحول بنیادین

روند موضوعی دوره های ضمن خدمت در سالتحصیلی 98 بگونه ای بوده که سیستم آموزش و پرورش سعی در ارتقاء بازدهی فرهنگیان عمدتا در بخش های خاصی مانند مهارت آموزی , ارتقاء سطح فکری و رفتاری دانش آموزان و .. بوده است . دوره ضمن خدمت آموزش و پرورش  و سند تحول بنیادین هم یکی از همین دوره های بسیار مهم میباشد که اگر به درستی اجرا شود و مساله توجه به تربیت صحیح کودکان امروز دغدغه جدی فرهنگیان و اولیا گردد میتواند اثرات بنیادینی را در فردای کشور ایجاد کند, ما نیز به عنوان بخشی از جامعه فرهنگی کشور امیدواریم که همگرایی بیشتری بین خانواده ها و معلمان و آموزش و پرورش ایجاد شود در جهت تربیت فرزندانی بهرت , انشاالله

 

بانک سوالات امتحانی , عملکردی, استخدامی و ضمن خدمت

بانک سوالات ضمن خدمت ارائه دهنده مجموعه کاملی از نمونه سوالات ضمن خدمت فرهنگیان , استخدامی آموزش و پرورش برای رشته های مختلف تحصیلی   و عناوین جذبی متعدد, سوالات کنکور , کنکور های آزمایشی  , نمونه سئوال ابتدایی , راهنمایی, دبیرستان و هنرستان , سوالات ضمن خدمت شیوه های تربیت , سئوالات بدو خدمت فرهنگیان , کارآموزی فرهنگیان , کارنمای معلمی میباشد که در ماه های آتی سعی داریم نمونه فایل های بیشتری که مورد نیاز فرهنگیان عزیز میباشد مانند اقدام پژوهی , درس پژوهی ,  طرح جابر , طرح کرامت , گزارش تخصصی و... تهیه کرده و در دسترس همکاران گرامی فرهنگی قرار دهیم.

سوالات واقعی آزمون های در حال اجرا

جهت دانلود سوالات واقعی آزمون های در حال اجرا مانند آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت  روی دکمه زیر کلیک کنید.

لینک دانلود

نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت به صورت سراسری در فروردین و اردیبهشت ماه 1398 برگزاری میشود . این دوره در چهار مرحله آزمون و بصورت آنلاین و الکترونیکی برگزار میشود . بدین جهت بانک کامل سوالات ضمن خدمت مدرسه آماده شامل سوالات آزمون واقعی برگزار شده در خرداد 97 را به همراه منابع , سناریو ها و نمونه سوالات ضمن خدمت مدرسه آماده برای دانلود شما عزیزان در سایت گذاشته ایم.

عملا با انتشار اولین ویدئو های آموزشی برای جلسه یک در دیماه 1397 دوره مدرسه آماده شروع شده است . آزمون اول این دوره در تاریخ 04 تا 06 بهمن از محتوای منتشر شده برای جلسات 1 - دو و 3 خواهد بود . با توجه به درپیش بودن آزمون اول ما بسته سوالات ضمن خدمت مدرسه آماده شامل نمونه سوال و محتوا برای هر 4 مرحله و با توجه ویژه به آزمون مرحله اول را برای همکاران متقاضی تدارک دیده ایم که در ادامه با کلیک روی دکمه دانلود منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت مراقبت عاطفی دانش آموزان میتوانند آنها را دانلود و مورد استفاده قرار دهند.

آیا نمونه سوالات رایگان هستند؟

همکاران گرامی لطفا عنایت داشته باشید که شعار و اهداف ما از راه اندازی سایتی تخصصی برای تهیه و در دسترس قرار دادن نمونه سوالات ضمن خدم مدرسه آماده , امتحانی آموزش و پرورش , نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش , نموئنه سوالات کنکوری , قلم چی و..هرگز مادی نبوده , نیست و نخواهد بود . برای دانلود فایل های نمونه سوال مبلغ اندکی بعضا در نظر گرفته شده است که تماما در جهت بهبود شاخص های خدمات دهی , زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری سایت , هزینه های جاری پشتیبانی سایت و در مواردی تهیه و خرید فایل های جدید هزینه میشوند و مدیریت و اعضای ارشد مسئول در راه اندازی و مدیریت سایت کوچکترین نفع مالی و برداشتی از منابع حاصل از فروش نمونه سوالات نمیکنند.

لینک دانلود

آزمون مرحله اول تا چهارم دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

بروزترین و کاملترین مجموعه محتوا ( منابع آزمون ) و نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند را برای شما تدارک دیده ایم , با نزدیک شده به آزمون مرحله اول دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش و در راستای کمک به افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند و قرار است از 22 تا 24 فروردین ماه در آزمون مرحله اول شرکت کنند سایت تخصصی ضمن خدمت فرهنگیان ایران زمین اقدام به تهیه بسته بسیار کاملی کرده است

این مجموعه حاوی منابع آزمون ضمن خدمت تربیت فرزند , نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند برای آزمون مرحله اول تا چهارم , بازخورد فیلم ها , تحلیل محتوای منتشر شده و برجسته کردن قسمت های بالقوه برای طرح سوال و... کرده است که شما همینک میتوانید برای مشاهده اطلاعات کاملتر و دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده روی دکمه زیر کلیک کرده و این بسته را دانلود نمایید.

همینک میتوانید برای دانلود این مجموعه کامل و بروزشونده سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت روی دکمه زیر کلیک کنید.

سوالات آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت

توجه داشته باشید که این فایل هم حاوی نمونه سوالات و منابع آزمون منتشر شده تا زمان دانلود سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند میباشد و هم حاوی لینک های دانلود موارد بروزرسانی و سوالات آزمون واقعی در روز ازمون .. بنابراین اصلا مهم نیست شما چه زمانی این بسته را دانلود کنید .. تا پایان آزمون مرحله نهایی شیوه های تربیت فرزند و پایان آزمون های جبرانی آن سوالات و منابع آن را دریافت خواهید کرد.

 

سوالات آزمون مرحله اول

سوالات آزمون دوم شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده

نمونه سوالات و منابع آزمون سوم ضمن خدمت تربیت فرزند

سوالات و منابع کامل برای آزمون نهایی شیوه های نوین تربیت فرزند + سوالات آزمون های جبرانی 4 مرحله

 

مشخصات بسته دانلودی حاوی نمونه سوالات دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت

بصورت کلی این بسته دانلودی قبل از آزمون مرحله صرفا حاوی نمونه سوالات و منابع ازمون ( محتوای متنی جلسات ) میباشد که بلافاصله بعد از شروع زمان آزمون سوالات واقعی آزمون تربیت فرزند مرحله در روز های 22 فروردین , 23 فروردین و 24 فرودین جداگانه استخراج شده و به بسته دانلودی اضافه خواهد شد.

این بسته صرفا مختص آزمون اول شیوه های نوین تربیت نمیباشد بلکه کلیه مراحل 4 گانه آزمون و همه محتوا های منتشر شده جلسات و نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند را شامل میشود.

هم اکنون که در مرحله اول آزمون هستیم مشخصات بسته دانلودی به شرح ذیل میباشد.

محتویات قابل دانلود:

بیش از 340 نمونه سوال استخراج شده از فیلم های مربوط به آزمون اول

محتوای متنی جلسات دوم , سوم و چهارم برای آزمون اول

فایل حاوی لینک های دانلودی سوالات جدید و واقعی مرحله اول در روزهای آزمون

فایل حاوی لینک های دریافت بروزرسانی سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

فایل تحلیل محتوا و برجسته سازی نکات کلیدی و موارد بالقوه برای طرح سوال

نحوه بروزرسانی سوالات شیوه های نوین تربیت فرزند

شما هر زمانی که فایل بسته سوالات را دریافت کنید در کنار فایل منابع و سوالات شیوه های نوین تربیت فرزند یک فایل حاوی لینک های دریافت بروزرسانی ها را هم دریافت میکنید. بروزرسانی ها و موارد اضافه شده روزانه را میتوانید با کلیک روی لینک های بروزرسانی هر زمان بخواهید دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهیــــد.

در صورت دانلود آیا به سوالات آزمون واقعی روزهای آتی دسترسی خواهیم داشت ؟

جواب این سوال بله است .. سیستمی کهطراحی شده به گونه ای است که از قبل آدرس هایی بصورت پیشفرض برای دانلود سوالات واقعی آزمون های مرحله اول , مرحله دوم و مرحله سوم و آزمون نهایی ایجاد شده است و در داخل فایل دانلودی این آدرس ها و روز و ساعت دانلود  بصورت کامل توضیح داده شده است و فقط کافی است در روزها و ساعات تعیین شده روی لینک های دانلودی که دریافت کرده اید کلیک کنید تا سوالات جدید را دریافت نمایید.

همینک میتوانید برای دانلود این مجموعه کامل و بروزشونده سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت روی دکمه زیر کلیک کنید.

نمونه سوالات ضمن خدمت مدرسه آماده

دوره آموزشی مدرسه آماده یکی از بهترین و موثرترین دوره های ضمن خدمت میباشد که در سالتحصیلی جدید بصورت سراسری و سال قبل بصورت استانی در استان تهران برگزار گردید . ما بسته کاملی از سوالات ضمن خدمت مدرسه آماده - مدیریت بحران را برای شما تدارک دیده ایم که میتوانید با کلیک روی لینک زیر آن را دریافت نمایید.

 

 

سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند با محویت خانواده در آموزش و پرورش

بسته دانلودی ویژه : مجموعه کاملی شامل منابع آزمون , بازخوردها , محتوای متنی فیلم ها , نمونه سوالات و سوالات آزمون واقعی را در یک پکیج بسیار کامل و در فرمت های پی دی اف برای شما همکاران گرامی شرکت کننده در دوره 18 ساعته ضمن خدمت با عنوان شیوه های نوین تربیت تدارک دیده ایم . امیدو.اریم توانسته باشیم محتوای مفیدی را برای شما ارائه کرده و بستر ساز موفقیت شما در این آزمون با صرف زمانی اندک باشیم.

سوالات ضمن خدمت آموزش مهارت های کارآفرینی

 شیوه های تربیت :سوالات آزمون اول به همراه محتوای متنی

این بسته دانلودی را همینک میتوانید در کمتر از یک دقیقه دانلود کنید . که شامل 260 نمونه سوال آزمون اول ضمن خدمت تربیت فرزند و سوالات اصلی آزمون دوم ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت به همراه محتوای متنی جلسات چهار , پنج و شش منتشر شده در سامانه رایادرس میباشد .

امیدواریم همزمان با انتشار بسته سوالات آزمون مرحله اول و آزمون دوم ضمن خدمت شیوه های تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش بتوانیم در مراحل سوم و چهارم هم در کنار شما باشیم.

سوالات آزمون نهایی ( مرحله چهارم

سوالات اصلی و نمونه سوال و محتوای متنی برای آزمون چهارم و نهایی ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند را به محض شروع انتشار ویدئو های جلسات و کامل شدن آزمون مرحله سوم در یک بسته برای کلیه افرادی که این بسته را تهیه کرده اند ایمیل خواهیم کرد. دعای شما گرما بخش دلهای ماست.

سوالات بیشتر میخواهیـــــــــــــــــــــد ؟ ::::::

سوالات بیشتر را در سایت و کانال ما ببینید.

لینک دانلود

کانال اختصاصی دوره های ضمن خدمت

برای مشاهده سوالات  بصورت لحظه ای عضوی از کانال اختصاصی دوره ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی دانش آموزان در تلگرام شوید. آدرس زیر را کپی کرده و در تلگرامتان جستجو کنید و عضو شوید.

محتوا متنی و نمونه سوالات آزمون سوم ضمن خدمت تربیت فرزند

محتوای متنی استخراج شده از فیلم اول آزمون مرحله سوم و نمونه سوالات آزمون سوم دووره ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده به همراه نمونه سوالات و تحلیل انواع روش های طرح سوال از داخل متن آزمون مرحله سوم تربیت فرزند

ویدئوهای آزمون سوم دوره ضمن خدمت تربیت فرزند منتشر شد . آزمون اول دوره شیوه های نوین تربیت فرزند از محتوای جلسات اول – دوم و سوم خواهد بود و افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند از باید در آزمون مرحله اول شرکت کنند.

در ادامه استخراج محتوای متنی از فیلم های جلسات و تحلیل و درآوردن نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند از ویدئو های جلسات اینبار به تدوین و تحلیل محتوای استخراج شده از فیلم اول جلسه سوم میپردازیم.

در بین متن استخراجی تعدادی نمونه سوال طرح کرده و سعی داریم با بیان مثال هایی نحوه طرح سوال از این محتوا را بررسی کنیم.

محتوای متنی و نمونه سوال آزمون دوم

محتوای متنی استخراج شده از فیلم های جلسه دوم و نمونه سوال آزمون دوم ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند به همراه سوالاتی بصورت نمونه

محور موضوعی : تحول انگیزش و هیجان و ارزشها –اضطراب

اضطراب مبحث شروع جسله دوم مبانی تربیت فرزندان با مهارت  و سوالات آن

محتوای جلسه دوره ضمن خدمت تربیت فرزند با مبحث اضطراب شروع میشود . در ادامه مهمترین  و سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند و مدرسه آماده از مبحث اضطراب و محتوای آن را مشاهده میکنید.

اضطراب یک ارزش منفی است و افراد دوست ندارند آن را تجربه کنند. اضطراب کمک میکند فرد از خطرات احتمالی دور باشد

سوال : ارزش حیاتی اضطراب و ترس چیست ؟

جواب : ترس باعث میشود فرد از موقعیت خطر ناک دوری کند.

 

1-

سوال شماره 1 از آزمون دوم تربیت فرزند  : گوش دادن فعال چیست؟

  گوش دادن همراه با واکنش فعال
  بخش عمده اش درباره غیبت انبیای سابق است
  بخشی از آن درباره غیبت انبیای سابق است
   سوالات آزمون مراقبت جسمانیدرباره غیبت امام زمان (عج) است
2 -

سوال شماره 2 از آزمون دوم دوره ضمن خدمت تربیت دانش آموزان به تاریخ 28 آبان ماه 97

سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

بسیار جای خشنودیست که باز هم در سالتحصیلی جدید همگام شما هستیم و با ارائه مجموعه منابع آموزشی آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش ( شیوه های نوین تربیت فرزند , جسمانی و روانشناختی دانش آموزان ) میتوانیم همراه شما باشیم . 

این دوره با توجه به آخرین تغییرات اعلامی از 6 آبانماه 97 شروع میشود و همزمان با ارائه اولین محتواهای آموزشی شروع به تهیه و انتشار محتوا , ویدئو جلسات و سوالات ضشمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند , جسمانی و روانشناختی از دانش آموزان خواهیم کرد و تا پایان آزمون همراه شما بوده و با ارائه مجموعه بی نقص و بروز انشاالله بتوانیم شما را یاری کنیم تا این دوره 24 ساعته را با موفقیت پشت سر بگذارید.

دانلود منابع آزمون و سوالات

سوالات آزمون اول , دوم و سوم

نمونه سوال ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند جسمانی و روانشناختی دانش آموزان

سوال شماره 23 آزمون اول ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

سوال شماره 22 آزمون اول شیوه های نوین تربیت فرزند

دانلود رایگان سوالات تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش عاطفی و روانشناختی از دانش آمو

سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند رایگان

منابع آزمون ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند جسمانی و روانشناختی دانش آموزان

سوال نمونه شماره 15

سوال نمونه شماره 18

منابع ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

سوالات و منابع آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان

سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

برنامه آزمون ها

نمونه سوال شیوه های نوین تربیت فرزند

نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

سوالات تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش عاطفی و روانشناختسی دانش آموزان

 

اطلاعاتی در باره این دوره

دوره ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان
آزمون میان دوره اول
تاریخ: 12 خرداد تا 18 خرداد
به علت مشکلات سایت تا هفته آینده تمدید شد

زمانبندی و ساعت آزمون های دوره تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش

ساعت آزمون اختیاری

آزمون میان دوره دوم
تاریخ:19 الی 21 آبانماه 1397
ساعت آزمون اختیاری میباشد.

:::::اپلیکیشن های ارائه سوالات شیوه های نوین تربیت فرزند باگ امنیتی دارند:::::

بعد از بررسی 2 اپلیکیشن که به ظاهر اقدام به ارائه نمونه سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند میکردند نتایج جالب و در عین حال نگران کننده بدستمان آمد.

متاسفانه این اپلیکیشن ها همه اطلاعات وارد شده کاربر را در دیتا بیسشان ذخیره میکنند . حتی اگر فرض را عدم وجود تعمدی در طراحی این اپلیکیشن ها قرار دهیم ذخیره کردن اطلاعات شخصی افراد بدون اجازه عملی مجرمانه است و میتواند موجبات سوء استفاده های بعدی شود .

ممکن است در آینده اطلاعات حساب بانکی کاربران را بتوان از آنها استخراج کرد

سوء استفاده از شماره های موبایل هم ممکن است در فرمت های بسیار اجرایی شود که ایجاد بانک اطلاعاتی و واگذاری شماره ها به شرکت های تبلیغاتی میتواند یکی از این موارد باشد.

بدین جهت ما توصیه میکنیم حتی المکان از این اپلیکیشن ها استفاده نکنند.

دانلود بسته منابع آزمون و نمونه سوال ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

با صرف زمان کمی در حدود یک دقیقه قادر به دانلود بسته منابع آزمون و نمونه سوال ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان میباشید . توجه داشته باشید که همکاران ما با تلاش شبانه روزی در سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران بسته دانلود بسیار کاملی را برای سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش , عاطفی و روانشناختی دانش آموزان آماده کرده  و امیدواریم بتوانیم با بروزرسانی مرتب سعی دارند در قبولی این آزمون مهم ضمن خدمت کمک کنند.

بعضی از همکاران که از روند کسب نمره و امتیاز آگاه نیستند فکر می‌کنند قبولی در این دوره بسیار مشکل است.
بنده خیلی ساده در مورد این دوره و چگونگی کسب نمره توضیح میدم.

چگونه این بسته را دانلود نمایم؟

همکاران گرامی در جهت دانلود این مجموعه سوالات لازم است ابتدا وارد صفحه زیر شده و بعد از طی مراحل پرداخت این بسته بروز شونده را دانلود نمایید.

عنایت داشته باشید یکبار دانلود این بسته تا پایان دوره کافیست و موارد بروز شده و سوالات اضافه شده به بسته سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند از دانش آموزان برای تمامی خریداران بسته ایمیل خواهد شد.

تصویر شماره 1 : راهنمای ارسال بازخورد جلسات

عکس شماره 2 : راهنمای ارسال بازخورد ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند جسمانی

مرحله سوم ارسال بازخورد دوره شیوه های نوین تربیت فرزند

مرحله چهارم ارسال بازخورد فیلم های جلسات

عکس شماره 5 ارسال بازخورد

 

توجه : یک نکته بسیار حائز اهمیت

همکار گرامی هر اندازه شما در آزمون های این دوره موفق عمل کنید بدون مشارکت در طول دوره و دیدن ویدئو های آموزشی و ارسال بازخورد عملا شانسی برای موفقیت در این دوره نخواهید داشت . برای قبولی پاسخ به سوالات دوره ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند جسمانی روانشناختی دانش آموزان  کفایت نخواهد کرد و باید در فرایند انجام دوره مشارکت کنید . اینکار خیلی ساده است . کافیست در سامانه رایادرس وارد داشبورد خودتان شوید و بصورت مرتبط ویدئو ها را باز کنید . تاکید میکنم حتی اگر نمیتوانید و وقت کافی ندارید که ببینید ویدئو ها را باز کرده و در نهایت یک بازخورد برای هر ویدئو ارسال کنید . با اینکار شما میتوانید براحتی 10 نمره کسب کنید و با کسب 2 نمره در آزمون میتوانید نمره قبولی حداقلی را کسب نمایید.

چگونه بازخورد فیلم های جلسات ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش عاطفی و روانشناختی را بفرستم؟؟>> راهنمای تصویری را به ترتیب شماره عکس دنبال کنید

همکاران ما سعی کرده اند بصورت تصویری روند ارسال بازخورد به فیلم های جلسات دوره ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش عاطفی و روانشناختی را برای شما توضیح دهند . ابتدا وارد داشبورد خودتان شوید و بعد از باز کردن هر ویدئو مراحل زیر را دنبال نمایید.

تعدادی از سوالات آزمون اول تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش عاطفی

به عنوان نمونه تعدادی از سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند جسمانی و روانشناختی را هم به لحاظ آشنایی دوستان با بسته دانلود و هم جهت استفاده شرکت کننده های دوره اینجا خدمتتان ارائه میکنیم.

سوالات آزمون شیوه های نوین تربیت فرزند و روانشناختی از دانش آموزان – فایل یک

سوالات 4 جوابی  ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

1: مفهوم خودمیان بینی چیست ؟

الف : بدفهمی , کج فهمی یا درک نادرست از واقعیت های عینی

ب : نداشتن درک درستی از مواضع دیگران

ج : دیدن دنیا فقط از منظر خود

د: همه موارد

2: خودمیان بینی یا کج فهمی در سنین مختلف دچار ................... میشود.

الف : تغییر در شکل

ب : تغییر در ظاهر

ج : تغییر در کیفیت

د : هر 3 مورد

3: ویژگیهای خودمیان بینی و کجفهمی دوران نوجوانی چیست؟

الف یک ضرورت رشدی است

ب به مرور قابل تقلیل و کاهش میباشد.

ج: ثابت است

د : الف و ب

4: جلوه های واضح خودمیان بینی در دوران نوجوانی ؟

الف : تحقق عمل از طریق تفکر

ب : حجت طلبی افراطی

ج: تمرکز بر ظاهر

د: هر 3 مورد

5: لازمه های استحکام دانش چیست؟

جواب : دانش کسب شده از طریق یادگیری فعال

ب: داشتن دانش و معلومات مرتبط با هم

ج:کسب دانش و مطالعه کلیشه ای

د:  الف و ب

برخی از اهداف

انتشار سوالات و منابع در جهت کمک به موفقیت در آزمون

نهادینه کردن اهمیت توجه به شیوه های نوین تربیت فرزند از کودکان و نوجوانان در جامعه و بطور خاص دانش آموزان در مدارس

جذب دعاهای خیر همکاران از سراسر کشور

آشنایی بیشتر و برقرار کردن روابط پایدار با طیف فرهنگیان سراسر کشور

6: فرد دارای استقلال فکری و عملی چه ویژگیهایی دارد؟

الف : زندگی کنجکاوانه

ب : زندگی بر اساس پاسخ دادن به سوالات اساس زندگی

ج: کمتر باع محیط و دیگران هستند.

د : هر 3 مورد

 

  جواب این سوال صحیح است
  امری بیهوده است
   سوالات آزمون دوم مراقبت جسمانی 
  گزینه الف و ج
3 -

سوال شماره 3  آزمون شماره 2 ضمن خدمت شیوه های تربیت فرزند در خانواده

 

پاسخ این سوال ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش دانش آموزان گزینه 1 است.

 

157 منبع این سوال از جلسه پنج برای آزمون دوم و سوم میباشد . شماره 922 حديث

   بانک سوالات آزمون مراقبت جسمانی دانش آموزان جواب این سوال است
  هر سه گزينه غلط است.

##BLOG-MEDIUM##

هم ترس و هم اضطراب از نگاه معطوف به آینده ناشی میشوند . نگرانی از آینده دلیل اصلی اضطراب است

سوال ؟ دلیل اصلی اضطراب چیست ؟

الف : ترس

ب : نگرانی از آینده

ج: پیش بینی خطرات احتمالی

د: موارد ب و ج

انسان ها میتوانند آینده را پیش بینی کرده و خودشان را آماده کنند.

اگر آینده ای که پیش بینی میکنیم پرمخاطره باشد ما دچار ترس و اضطراب میشویم.

اگر آینده خطری پیش بینی نشود ترسی هم نخواهیم داشت.

مثال : گوره خری که از دست شیر فرار کرده وقتی به مرتعی میرسد بدون توجه به آینده شروع به علف خوردن میکند.

اما انسان اینگونه نیست . و خطرات احتمالی را پیش بینمی میکند.

نگرانی قلب اضطراب و ترس است.

نگرانی قبل و دلیل اصلی ایجاد اضطراب و ترس میشود . نگرانی هم میتواند مفید باشد هم مضر

نگرانی : میتواند زمینه ساز ایجاد آمادگی بیشتر برای مواجه باشد

یا میتونه اضطراب فرد را افزایش داده و در تله خود گرفتار کنه

نگرانی تیر دو لبه ای است که میتواند هم مفید باشد و مضر

 

برای دانلود کلیک کنید

سوالات ضمن خدمت مهارت های فردی اجتماعی اداری 

ارائه منابع آزمونها و سوالات ضمن خدمت مهارتهای فردی اجتماعی و اداری بزودی و در ادامه همین صفحه بصورت رایگان انجام خواهد شد . با گروه ضمن خدمت فرهنگیان فارس همراه باشید.

فرهنگیان فارس : بانک نمونه سوال ضمن خدمت مهارتهای فردی اجتماعی , شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش, مدرسه آماده ,مراقبت عاطفی , اخلاق فردی , ایمنی و امنیت , استخدامی آموزش و پرورش, سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان , سوالات امتحانی , عملکردی , مدادکاغذی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان

تفاوت ترس و اضطراب:

عامل ترس در اضطراب وجود معلوم نیست

عامل ترس در حالت ترسیدن افراد مشخص است.

استرس :

استرس عامل بیرونی است که ادراک و شناخت فرد از موقعیت را تحت تاثیر قرار میدهد. عامل بیرونی میتونه شرایط درونی و فیزیولوژیک فرد را تحت تاثر قرار میدهد.

مثال هایی برای انواع استرس ها : اضطراب شغلی , تحت فشار قرار گرفتن از طرف جمع

چاره رهایی از استرس :

شناختن عوامل استرس زا

پیش بینی و کنترل عوامل استرس زا

سوالات و منابع آزمون اول ضمن خدمت مراقبت عاطفی دانش آموزان

عوامل اضطراب :

میتونه عوامل ناهوشیار باشه

برخی از عوامل برمیگرده به تمایلات ممنوعه ما مانند بالا نبردن صدا , نشان دادن خشم ,  تمایلات جنسی به واسطه سرکوب این تمایلات

در اینجا اضطراب یک هشدار است و به ما هشدار میدهد تا هواسمان باشد که در مسیر خواسته های اشتباه هستیم.

سرکوبی این تمایلات باعث افزایش اضطراب میشود.

سوالاتی که میتواند از مبحث اضطراب در جلسه سوم برای آزمون دوم دوره مدیریت بحران ( مدرسه آماده) طرح شود:

در ادامه مهمترین سوالات آزمون دوم ضمن خدمت مدیریت بحران ( مدرسه آماده ) که از مبحث اضراب در آزمون اول ضمن میتواند طرح شود را مشاهده میکنید.

سوال : سرکوبی تمایلات ممنوعه باعث ایجاد ................ میشود ؟

الف : استرس

ب : هیجان

ج: اضطراب

د : هر سه مورد

سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی از دانش آموزان

اضطراب را اگر نوعی برانگیختگی عمومی تلقی کنیم با عملکرد ما رابطه مستقیم دارد.

سوال آزمون سوم ضمن خدمت مدرسه آماده : اضطراب با عملکرد ما رابطه ................... دارد .         جواب : مستقیم

مثلا اگر از ما خواسته باشند کاری کنیم که دشوار است احتیاج به آمادگی و برانگیختگی هیجانی بیشتری دارد . بنابر این بدون برانگیختگی هیجانی لازم مطمئنا نمیتوانیم بخوبی آن کار دشوار را انجام دهی.

در نقطه مقابل وقتی از ما بخواهند کار آسانی مانند خوابیدن انجام دهیم اینجا برانگیختگی هیجانی زیاد میتواند مضر باشد.

سوال آزمون دوم : قانون یرکس داتسون ؟

با افزایش یا کاهش دشواری عملکرد : افزایش یا کاهش سطح برانگیختگی هیجانی = قانون یرکس داتسون

اضطراب عملکرد هایی را اسیب میزند که سطح دشواری پایینی دارند و اضطراب به مراتب بالاتر از سطح دشواری عملکردی است.

چند نمونه سوال ضمن خدمت شیوه های تربیت فرزند که میتواند از قانون پرکس داتسون طرح شود:

سوال : اضطراب عملکرد هایی با سطح دشواری ................ را آسیب میزند؟   جواب : پایین

سوال : چه عملکردهایی به واسطه اضطراب آسیب میبینند ؟   جواب : عملکردهای آسانتر

سوال : دلیل آسیب زدن اضطراب به عملکردهای ما چیست ؟   جواب : بالاتر بودن سطح اضطراب از سطح دشواری عمل

مثال : فراموش کردن دانش آموزان آنچه را که خوانده اند بخاطر اضطراب زیاد ناشی از امتحان که به علت عدم کنترل و مدیریت اضطراب است.

سوالات ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند

سوال : 3 هیجان مهم  را نام ببرید ؟                    جواب : اضطراب , خشم , افسردگی

خشم : خشم هم هیجان منفی است اما ارزش حیاتی دارد

ارسطو در مجموعه کتاب هایی که پیرامون اخلاق نوشته است باره خشم میگوید : عصبانیت کار ساده ای است اما عصبانیت به نحو  درست, میزان درست , زمان درست و دلیل درست و نسبت به شخص درست دشوار است.

سوال : این سخن از کیست ؟ عصبانیت کار ساده ای است اما عصبانیت به نحو  درست, به میزان درست , در زمان درست , به دلیل درست و نسبت به شخص درست دشوار است.

جواب : ارسطو

اگر قرار است بخوبی خشم را شناخته و مهار کنیم لازم نیست از شناختن آن طفره بریم لازم است راه های کنترل آن را یاد بگیریم.

لازمه کنترل و شناخت خشم تجربه کردن آن است و بدون تجربه کردن نمیتوانیم خشم را بخوبی شناخته و مهار کنیم.

سوال : لازمه کنترل خشم چیست؟  جواب : تجربه

بررسی مبحث هیجان افسردگی در محتوای منتشر شده برای ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند و چند سوال مهم از این مبحث

مبحث افسردگی آخرین مبحثی است که در فیلم اول جلسه سوم بدان پرداخته میشود . مهمترین سوالات ضمن خدمت سبک زندگی که میتوان از این مبحث استخراج کرد به شرح زیر میباشند.

سوالات و منابع آزمون ضمن خدمت فرهنگیان : شیوه های نوین تربیت فرزند با محوریت خانواده در آموزش و پرورش

افسردگی شرایط هیجان طبیعی و به سامان نیست اما نوجوانان و جوانان زیادی درگیر افسردگی هستند.

چه زمانی ما دچار افسردگی هستیم ؟  : حالت اندوه ما متناسب با تجربه ما نیست و فراتر از اون هست و در زمان طولانی تری ادامه پیدا میکند ما دچار افسردگی هستیم.

نشانه های افسردگی ؟: عدم تمایل , بی تفاوتی به کسب لذت در زندگی است اععم از لذت های زندگی فردی یا اجتماعی

پایان سوالات و محتوای جلسه سوم – فیلم اول ضمن خدمت مراقبت عاطفی

گروه تخصصی آزمون های ضمن خدمت فرهنگیان فارس  مرجع ارائه انواع فایل نمونه سوال ضمن خدمت شیوه های نوین تربیت فرزند و مراقبت عاطفی , اخلاق فردی , ایمنی و امنیت , استخدامی آموزش و پرورش, سوالات ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان , سوالات امتحانی , عملکردی , مدادکاغذی و فایل های مورد نیاز فرهنگیان میباشد.

برای دانلود کلیک کنید

 

گزارش تخصصی پایه چهارم ابتدایی

گزارش تخصصی پایه چهارم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام   چگونگی تبدیل دو دانش آموز بیش فعال و بی انضباط نابهنجار به دانش آموز با انضباط و باهنجار گزارش تخصصی پایه چهارم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام   چگونگی تبدیل دو دانش آموز تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

دانلود فایل های گزارش تخصصی معلمان ابتدایی و دبیران متوسطه اول و دبیرستان

مستند پایه چهارم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

گزارش تخصصی معلمان پایه چهارم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

گزارش تخصصی معلمان چهارم دبستان

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام   چگونگی آموزش استفاده بهینه از فضای مجازی در نظام تعلیم و تربیت به خانواده دانش آموزانم گزارش تخصصی معلمان پایه چهارم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام   چگونگی آموزش استفاده بهینه از تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند معلمان پایه چهارم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است

گزارش تخصصی فارسی پایه پنجم

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

گزارش تخصصی فارسی پایه پنجم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی کمک به ارتقای یادگیری درس فارسی از راه پرورش خلاقیت گزارش تخصصی فارسی پایه پنجم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی کمک به ارتقای یادگیری درس فارسی از راه پرورش تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند فارسی پایه پنجم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

گزارش تخصصی معلمان دبستان

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

گزارش تخصصی معلمان دبستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی تقویت حس خدا شناسی دانش آموزان گزارش تخصصی معلمان دبستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی تقویت حس خدا شناسی دانش آموزان در دانش آموزان پایه پنجم با فرمت ورد و تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند معلمان دبستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

تدوین گزارش تخصصی معلمان ابتدایی

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

 

برای دانلود فایل مورد نظر به لطفا کلیک نمایید

تدوین گزارش تخصصی معلمان ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی توسعه و تقویت روحیه پرسشگری دانش آموزان پایه پنجم و افزایش سطح علمی آنها تدوین گزارش تخصصی معلمان ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی توسعه و تقویت روحیه پرسشگری تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

فایل تدوین گزارش تخصصی معلمان ابتدایی

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

 

گزارش تخصصی ریاضی پنجم ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

برای دانلود فایل مورد نظر به لطفا کلیک نمایید

گزارش تخصصی ریاضی پنجم ابتدایی

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی راحت نمودن فهم درک کسر در درس ریاضی برای دانش آموزانم گزارش تخصصی ریاضی پنجم ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی راحت نمودن فهم درک کسر در درس ریاضی تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند ریاضی پنجم ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

گزارش تخصصی ریاضی پایه پنجم

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

گزارش تخصصی ریاضی پایه پنجم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی بهبود شیوه خوانش درست صورت مساله ریاضی در دانش آموزان کلاس پنجم گزارش تخصصی ریاضی پایه پنجم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی بهبود شیوه خوانش درست صورت مساله ریاضی تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند ریاضی پایه پنجم همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است

گزارش تخصصی معلم ششم دبستان

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

 

گزارش تخصصی معلم ششم دبستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی کنترل مشکل بیش فعالی در دانش آموزم گزارش تخصصی معلم ششم دبستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی کنترل مشکل بیش فعالی در دانش آموزم در دانش آموزان پایه ششم تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند معلم ششم دبستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

گزارش تخصصی آموزگار کلاس ششم ابتدایی

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

برای دانلود فایل مورد نظر به لطفا کلیک نمایید

گزارش تخصصی آموزگار کلاس ششم ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام بهبود آموزش درس ریاضی به دانش آموزان دوره ابتدایی از راه تلفیق آن با هنر گزارش تخصصی آموزگار کلاس ششم ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام بهبود آموزش درس ریاضی تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند آموزگار کلاس ششم ابتدایی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

گزارش تخصصی دبیر ادبیات

مستند معلم ادبیات همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

 

گزارش تخصصی دبیر ادبیات همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

گزارش تخصصی دبیر ادبیات همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی علاقه مند نمودن دانش آموزان پایه دهم انسانی به درس نگارش و انشا گزارش تخصصی دبیر ادبیات همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی علاقه مند نمودن دانش آموزان پایه دهم انسانی تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

مستند دبیر ادبیات همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

برای دانلود فایل مورد نظر به لطفا کلیک نمایید

مستند دبیران زبان انگلیسی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی بهبود مهارت نوشتاری دانش آموزان در درس زبان انگلیسی گزارش تخصصی دبیر زبان انگلیسی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی بهبود مهارت نوشتاری دانش آموزان در درس زبان انگلیسی با تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

نمونه گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی

فایل دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

نمونه گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

گزارش تخصصی ریاضی دبیرستان

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

دانلود گزارش تخصصی ریاضی

همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

برای دانلود فایل مورد نظر به لطفا کلیک نمایید

گزارش تخصصی ریاضی دبیرستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی شکوفا کردن روحیه مشارکت پذیری در دانش آموزانم گزارش تخصصی ریاضی دبیرستان همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی شکوفا کردن روحیه مشارکت پذیری در دانش آموزانم با فرمت ورد و قابل تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

نمونه گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی انجام حرکات اصلاحی در مدرسه نمونه گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی انجام حرکات اصلاحی در مدرسه با فرمت ورد و قابل ویرایش و تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

گزارش تخصصی دبیر زیست

برای دانلود فایل مورد نظر به لطفا کلیک نمایید

دانلود گزارش تخصصی دبیر زیست شناسی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی با نام چگونگی علاقه مند کردن دانش آموزان به درس زیست شناسی با جذاب سازی کلاس با جذاب سازی کلاس و منسوخ نمودن روش های تدریس سنتی دانلود گزارش تخصصی دبیر زیست شناسی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهاد تنظیم به وسیله تیم تخصصی پیام نور دانش

فایل دانلود گزارش تخصصی دبیر زیست شناسی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی توسط تیم پژوهشی پیام نور دانش نگارش گردیده است.

دانلود گزارش تخصصی دبیران زیست شناسی همراه پنج عنوان فایل اضافه پیشنهادات کارا و راهکار ارزنده جهت ارائه به عنوان کسب نمره ارزشیابی

نمونه سوال مربی و مراقب بهداشت برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

21 Jul 2019

نمونه سوالات استخدامی مربی بهداشت - مراقب سلامت

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (مربی بهداشت - مراقب سلامت)

 برای دانلود سوالات استخدامی مربی بهداشت کلیک کنید

دانلود نمونه ها

نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش (مربی بهداشت - مراقب سلامت)

جهت آمادگی بیشتر شما عزیزان و کمک به پاسخگویی بهتر شما به سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت در سال 1396 ما مجموعه ای از بهترین منابع مطالعاتی موجود را گردآوری نموده ایم.

 

مواد آزمون استخدام سال 97 مربی بهداشت  - مراقب سلامت :


کلیات خدمات بهداشتی و آموزش بهداشت و ارتباطات و تغذیه و بهداشت مواد غذایی و بهداشت مدارس و آخرین دستورالعمل برنامه ایمن سازی کشوری و کمکهای اولیه

توضیحات بسته سوالات عمومی و تخصصی مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت:
۱- سوالات عمومی و تخصصی  شامل عین سالهای ۸۴ و ۸۶ و ۸۹ در بخش عمومی می باشند.بهمراه پاسخنامه
۲- بسته ها حاوی عین دفترچه سوالات استخدامی (اسکن شده) تحویل داده شده در سر جلسه امتحانی می باشند، و شما با مطالعه آنها در حال و هوای یک آزمون واقعی قرار خواهید گرفت.
۳- قابلیت پرینت تمامی بسته ها به تفکیک هر رشته فعال است

 

دفترچه عمومی 5 دوره قبلی برگزار شده آموزش و پرورش شامل موارد زیر میباشد:
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال 95 همراه با پاسخنامه(جدید)
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال 94 همراه با پاسخنامه(جدید)
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۴ همراه با پاسخنامه
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۶ همراه با پاسخنامه
دفترچه عمومی ( مشترک بین تمام رشته ها ) سال ۸۹ همراه با پاسخنامه

 

مجموعه سوالات عمومی استخدامی مربی بهداشت - مراقب سلامت شامل موارد زیر میباشد:


۳۴۵ سوال زبان و ادبیات فارسی همراه با پاسخنامه (ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت)
۳۲۵ سوال احکام و معارف اسلامی همراه با پاسخنامه (ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت)
۲۸۵ سوال زبان انگلیسی همراه با پاسخنامه (ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت)
۳۱۵ سوال کامپیوتر همراه با پاسخنامه (ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت)
۲۶۵ سوال هوش و استعداد تحصیلی همراه با پاسخنامه (ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت)
۳۲۵ سوال مسائل اجتماعی ، سیاسی و مبانی قانونی همراه با پاسخنامه (ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت)
۴۵۰ سوال آمار و ریاضی همراه با پاسخنامه (ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت - مراقب سلامت)

 

مجموعه سوالات تخصصی استخدامی مربی بهداشت - مراقب سلامت شامل موارد زیر میباشد:


کلیات خدمات بهداشتی و آموزش بهداشت و ارتباطات و تغذیه و بهداشت مواد غذایی و بهداشت مدارس و آخرین دستورالعمل برنامه ایمن سازی کشوری و کمکهای اولیه
۲۰۰ سوال روشها و فنون تدریس همراه با پاسخنامه (ویژه استخدام آموزش و پرورش)
۲۰۰ سوال روانشناسی تربیتی همراه با پاسخنامه (ویژه استخدام آموزش و پرورش)
۲۰۰ سوال سنجش و ارزیابی همراه با پاسخنامه (ویژه استخدام آموزش و پرورش)
۲۰۰ سوال تعلیم و تربیت همراه با پاسخنامه (ویژه استخدام آموزش و پرورش)
۲۰۰ سوال تکنولوژی آموزش همراه با پاسخنامه (ویژه استخدام آموزش و پرورش)

– دانلود سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه شغل مراقب سلامت مربی بهداشت
– سوالات عمومی سه دوره سالهای ۸۴و۸۶و۸۹ بهمراه پاسخ

مجموعه سوالات عقیدتی و سیاسی آموزش و پرورش  شامل  ۱۵۰۰ عدد سوال :
۱۴۷۲ عدد نمونه سوال راجع به تمامی مسائل دینی و معارف،تاریخ صدر اسلام،کتاب شناسی اسلامی،افراد سیاسی کشور و معرفی آنها،مهم ترین سوالات جنگ تحمیلی،قانون اساسی،وصیت نامه امام خمینی و …
۴۰۰ صفحه جزوه عقیدتی استخدامی شامل احکام دین،مجلس خبرگان ره بری، مصاحبه عقیدتی،سیاسی استخدامی،احکام مبطلات روزه و قضای روزه، مصاحبه عقیدتی استخدامی،شکیات و مبطلات نماز، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید، مصاحبه عقیدتی سیاسی استخدامی،شورای نگهبان، وظایف، اعضا، مصاحبه عقیدتی، سیاسی استخدامی،احکام و دستورات نماز جمعه،نماز آیات، نماز مسافر،مختصری در باب احکام جعاله،نکاتی در مورد نماز جمعه،نماز های مستحبی و واجب،شرایط و فروع ده گانه دین،زکات،کتابشناسی اسلامی و …
۱۰۰ عدد نمونه سوال عقیدتی مربوط به مفاهیم ولایت فقیه،تقلید،اجتهاد و مجتهد.

 برای دانلود سوالات استخدامی مربی بهداشت کلیک کنید

دانلود نمونه ها

← Earlier posts

 

آرکا کانکس

قالیشویی شهر

لوله باز کنی

قالیشویی

تخلیه چاه

سئو سازی

نظافت منزل

نقاشی خانه

ثبت شرکت

رنگکاری ساختمان

پیمانکار ساختمان

دوربین مدار بسته

دکوراسیون اداری

سئو

سئو سایت

درب ضد سرقت

جک پارکینگی

پوستر

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک شیشه ای

instagram followers

contact to instagram

بانک کتاب

کفسابی